Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Włamali się i okradli plebanię

  • 18.07.2019, 08:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamali się i okradli plebanię
-Sprawca dokonał włamania do budynku plebanii. Do przestępstwa doszło poprzez wyważenie drzwi prowadzących z pomieszczeń piwnicznych na parter budynku. Następnie dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę parafii – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło w środę 17 lipca o godz. 16.25. Kradzieży dokonano w budynku znajdującym się przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Roosevelta w Chojnie.

Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

redystrybucja dubr  rerum novarum
redystrybucja dubr rerum novarum 20.07.2019, 12:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

OSTATNI BĘDA PIERWSZYMI
OSTATNI BĘDA PIERWSZYMI 20.07.2019, 06:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

niestety
niestety 19.07.2019, 19:15
Prawdziwy Polak-Katolik tego nie zrobi, bo raczej pójdzie pomodli się, wrzuci pieniążka na tacę. To robią ATEIŚCI, czyli wysłannicy szatana!
Prawo boże: "Oko za oko. Ząb za ząb."
Prawo boże: "Oko za oko. Ząb za ząb." 20.07.2019, 00:13
Raczej ofiary jak staną się dorosłe. Wtedy mogą dopaść zboka. Tylko nikomu nie mów.
Tadek
Tadek 19.07.2019, 13:48
Lepiej zeby okradli gryfinski koscol na gorce z glosnikow.
Zenek
Zenek 19.07.2019, 14:37
Albo je chociaż zepsuli tak żeby trudno je było naprawić.
dogs
dogs 19.07.2019, 12:51
Proszę, proszę ile jadowitych pogańskich komentarzy. Oby was wszystkich wyłapali. Jak można żyć w XXI wieku w takim ciemnogrodzie??!!
88
88 19.07.2019, 11:48
Skąd złodziej mógł wiedzieć, że na plebanii są niezabezpieczone pieniądze w tak dużej kwocie i gdzie ich szukać ?
Może to windykatorzy z Kurii przyjechali ?
Rychu kochanek
Rychu kochanek 20.07.2019, 00:14
Może to grzechu. Mąż księdza ?
oburzony
oburzony 20.07.2019, 01:55
Grzech tak pisać!
głosiciel
głosiciel 19.07.2019, 11:39
Zapamiętajcie raz na zawsze: Bóg to nie Kościół. Służąc bezmyślnie Kościołowi, sami odchodzicie od Boga. On istnieje tylko w ciszy waszych własnych serc…
Anatom
Anatom 20.07.2019, 00:16
Serce to pompa i w środku jest pompowana krew. Może myślałeś o mózgu.
pardwa
pardwa 19.07.2019, 11:31
Wychłostać złodzieja!
kościelny
kościelny 19.07.2019, 14:40
Eeee tam Poco? za co? Na biednego nie trafiło.
Elmero
Elmero 19.07.2019, 11:46
Popieram! Powinna być kara fizyczna, taki, zwyczajny oklep, rózgami, kijem.50, 100 batów na Placu Konstytucji 3 Mja. Do więzienia, nie, tam ciepło, jedzonko, bez pracy, za naszą kase.
 Czupiradło
Czupiradło 19.07.2019, 09:49
Czyżby Andzela komuś na odcisk nadepła
Knagulec
Knagulec 19.07.2019, 09:47
Dorwać te łajzy i przegumować
"Pycha ?
"Pycha ? 19.07.2019, 00:40
Mają nauczkę !
Wszyscy zawsze się składają a jeden tylko pije ???
HYYYY ?
HYYYY ? 19.07.2019, 00:36
Nie każdy złodziej to katolik ale każdy katolik to złodziej ?
katolik
katolik 19.07.2019, 06:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

RERUM NOWARUM
RERUM NOWARUM 18.07.2019, 21:43
TO NA BANK DENIS MOORE https://www.dailymotion.com/vi…
Knagulec
Knagulec 19.07.2019, 13:20
Ajwaj aleluja poszła stąd
jest równouprawnienie mozesz powiedzieć ze jesteś GEJEM w policxji ha…
jest równouprawnienie mozesz powiedzieć ze jesteś GEJEM w policxji ha ha ah 20.07.2019, 07:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PAŁA NA SZTORC  W PER RECKUM I GWINT W ODBYCIE
PAŁA NA SZTORC W PER RECKUM I GWINT W ODBYCIE 19.07.2019, 23:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

JE BAĆ  WIECZORKA HA HA AH
JE BAĆ WIECZORKA HA HA AH 19.07.2019, 22:00
TEMPY HU JU ZNASZ RERUM NOVARUM HA HA AH
Tylko nikomu nie mów.
Tylko nikomu nie mów. 18.07.2019, 19:05
Czy to nie zemsta molestowanych ongiś ministrantów. A zdjęcia, filmy i komputery nie zniknęły ? Gdzie bawił pleban ?
kod
kod 19.07.2019, 08:13
prokurator cie odwiedzi kodziarzu za te bzdury
pepe
pepe 18.07.2019, 21:07
Niemądry komentarz. Jak możesz łączyć tak różne sprawy?
Jax
Jax 18.07.2019, 17:22
To ktos z (....)

Część komentarza usunięta.
admin2
Lop
Lop 18.07.2019, 17:05
Na biednego nue trafilo w koncu kosciol najbogadsza firma na swiecie dorobiona na zacofaniu i ciembocie
Ta co sie nie spodziewasz
Ta co sie nie spodziewasz 18.07.2019, 15:15
To te brudasy z Barakow co ćpaja non stop a na kogos *** ty szma,,o co truskawki sprezdajesz bo cie kur.. na pety nie stac ukrucil wam gilus szmta.. rozliczamy sie nie dlugo za te ferment co ***sz na mnie na miescie !!! Smieciu co wlasbego syna w***as do wiezienia bo tam to by cie za***i za to ze ***sz !!!!
Cześć
Cześć 18.07.2019, 18:25
Jak to?
KONFESJONAŁ
KONFESJONAŁ 18.07.2019, 14:30
Nie dostanie rozgrzeszenia!
Znam plebana
Znam plebana 18.07.2019, 19:06
Kto ? Ksiądz ?
Ewa
Ewa 18.07.2019, 13:46
Ksiądz będzie miał wymówkę aby wypłakać następna kasę od baranków ;)
chrzestna
chrzestna 18.07.2019, 13:11
na 100% tym zlodziejem byl zapewne katolik

Pozostałe