Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Długoborski namawia gminę do wstąpienia do stowarzyszenia

  • 18.07.2019, 17:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Długoborski namawia gminę do wstąpienia do stowarzyszenia
-Uczestniczenie w tym gremium, to możliwość siły sprawczej – przekonywał Wojciech Długoborski na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Cedyni. Namawiał samorządowców do wstąpienia do Stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich. Sam, oprócz tego, że jest radnym powiatowym, jest tam honorowym prezesem.

Wcześniej jeszcze jako wiceburmistrz Chojny Wojciech Długoborski namówił do uczestnictwa w Stowarzyszeniu samorządowców w Chojnie. Jednak nowa burmistrz – Barbara Rawecka ze swoimi radnymi - wystąpiła z tego gremium. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30765,dlaczego-gmina-wystapila-ze-stowarzyszenia-unia-mi

-Przez pierwszy rok składki się nie płaci. Potem wynosi ona tylko 2 tys. zł. Jak po roku się nie spodoba, to można wystąpić ze stowarzyszenia, jednak spróbować warto – przekonywał w Cedyni Wojciech Długoborski.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

demon przeszłości
demon przeszłości 22.07.2019, 12:06
Ludzie z Cedyni i Chojny pogońcie tego pogrobowca PRL-u !!! Co u Was nie ma zdolnych , mądrych i młodych ...???
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.07.2019, 11:49
wojtek *** reanimuje gminę cedynia ha ah <iframe src=" https://vk.com/video_ext.php?o… width="640" height="360" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
marian wierny kibic
marian wierny kibic 20.07.2019, 14:22
IDZMY DALEJ NP PGR gardno i w tle MUCHA na oborniku demokracji ha haah pominę juz tego opasa vel ***a dyrektora ha ha ah bo to ćwierć mózg tego towarzystwa był za komuny ha ha ha
Knagulec
Knagulec 20.07.2019, 14:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zawiedziony
zawiedziony 20.07.2019, 13:37
Dlaczego został usunięty komentarz Ajwaja i możliwośc dalszego komntowania pod nim? Jestem zawiedziony, czyzby cenzura działała, oj nieładnie myślałem że żyjemy w wolnym kraju bez wpływów i nacisków z zewnątrz.
Knagulec
Knagulec 20.07.2019, 14:29
Bo *** Ajwaja trzeba gnać
TOWARZYSZ ŚWITAŁA HA HA AH
TOWARZYSZ ŚWITAŁA HA HA AH 20.07.2019, 13:06
wiecie dlaczego lepper został liderem samoobrony ha ha ah BO WYBATOŻYŁ DYREKTORA PGR-U a ten się przyznał że był wtórnikiem KGB ah ah ah tak ze tych naszych cieci należy przeŚwietlić I WYBATOŻYĆ ha ha ah JA JUŻ ZNAM WYNIK BEZ PRZEŚWIETLANIA TACY JAK PGR NP DOŁGIE I STRAŻ PGE-U JAK MAWIAŁ ŚWIECKIEJ PAMIĘCI DYDA W SZKOLE IM STACHA GOMUŁKI 
do mocarza
do mocarza 20.07.2019, 13:32
Spiskowe teorie w twojej głowie trzymają sie mocno.
chcesz wszystkich tak kolejno
chcesz wszystkich tak kolejno 20.07.2019, 13:45
ZOBACZ CZY NIE BYŁ PIERWSZYM SEKRETARZEM GMINY może ci listę podać dla przypomnienia ha ha ah czemu tego nie ma w tzw historii GRYFINA ha ha ah taką gablotkę zrobić pierwszych i zastepców sekretarzy w gryfinie ja wam mogę nawet podać tych z UB i sb na majorze kosadce kończąc ha ha ah
do mocarza
do mocarza 20.07.2019, 13:52
Ty wtedy Ajwaj kim byłeś?
Knagulec
Knagulec 20.07.2019, 14:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

DOBRYM WUJKIEM Z DOBRĄ RADĄ
DOBRYM WUJKIEM Z DOBRĄ RADĄ 20.07.2019, 14:07
RACZEJ KIM JESTEM HA HA AH TZW WUJEK DOBRA RADA HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.07.2019, 12:55
długoborski (...)
Nie używaj wulgaryzmów. Komentarz usunięty.
administrator
Knagulec
Knagulec 20.07.2019, 14:31
Bardzo dobrze eliminowac szkodnika Ajwaja
pozdrowienia z zaświatów ha ha ah
pozdrowienia z zaświatów ha ha ah 20.07.2019, 07:45
znowu wie czorek sie podszywa pod moje ha ha ah ja ci dam ***
wojtek ty cioto zydowska z lejbuszewa
wojtek ty cioto zydowska z lejbuszewa 19.07.2019, 22:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PGR - GARDNO  I DZIWKA CHWARSTNICA HA AH AH
PGR - GARDNO I DZIWKA CHWARSTNICA HA AH AH 19.07.2019, 22:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jarek zawsze dziewica
jarek zawsze dziewica 19.07.2019, 21:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Qbiektywny
Qbiektywny 19.07.2019, 18:22
A Długoborski to sam siebie zrozumiał? Cóż za bełkot.
tłumacz z polskiego na ansze
tłumacz z polskiego na ansze 20.07.2019, 13:33
Czego nie zrozumiałeś i trzeba ci wytłumaczyć?! Wygoogluj sobie Stowarzyszenie i zapodaj pytania. Postaramy ci pomóc. Wyjaśnimy z polskiego na nasze. Dasz radę!
Gość
Gość 19.07.2019, 12:05
Swoje 5 minut miał w Chojnie a od Cedyni mu wara
wiem że to trudne ale spróbuj
wiem że to trudne ale spróbuj 20.07.2019, 13:34
A potrafisz odnieść się do meritum a nie żyć przeszłością?!
samorzadowiec
samorzadowiec 19.07.2019, 10:28
Wielu sobie chwali takie rozwiązania.
straszne to jest
straszne to jest 19.07.2019, 10:18
mógłby odpuścić,to już żenada jest!!
może idioci w to uwierza ha ha ah
może idioci w to uwierza ha ha ah 18.07.2019, 22:42
czytałem jego projekt o subwencjach oświatowych i lobbowaniem o zmianie algorytmu naliczania tego czegoś zawsze byłem dobry z matmy ale to mnie bawi do łez ha ha ah
po
po 18.07.2019, 22:36
To jeszcze ten komuch żyje?
mauzoleum
mauzoleum 18.07.2019, 22:56
Lenin? Zabalsamowany!
chwasty rosną nawet na piachu!!
chwasty rosną nawet na piachu!! 18.07.2019, 22:12
Najgorsze jest to ,że tacy,jak on,nazwisko przez gardło i klawiature nie przechodzi,są w dalszym ciągu w życiu publicznym,tacy ludzie to ogromne zagrożenie dla demokracji i samorządowej ekonomii,jak dla mnie to tragedia pełna taki KTOŚIK!!!!
🤔
🤔 18.07.2019, 21:47
I znowu te szkoły😒burmistrzu ogarnij się i zacznij myśleć o gminie! Czy gminę stać na taki wydatek?
???
??? 19.07.2019, 18:24
Kotka szczeka ?
z pustego to i wojtek nie naleje  ANU DAJ HA HA AH
z pustego to i wojtek nie naleje ANU DAJ HA HA AH 18.07.2019, 21:24
to jest przerost treści nad formą i wspak ha ha ah jude cabaret taki rozrost biurokracji gdy rozumnych w gminie brak co z tego ze wojtek ma dobre projekty jak kasy brak w POLINIE ha ha ah
ot co
ot co 18.07.2019, 20:15
Cedynia na tym zyska a Chojna straci.

Pozostałe