Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zaginęły mi psy. Proszę o pomoc

  • 18.07.2019, 21:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginęły mi psy. Proszę o pomoc
W czwartek 18 lipca 2019 r. zaginęły na ul. Poniatowskiego w Mieszkowicach psy - suczka i piesek. PROSZĘ O POMOC W ICH ODNALEZIENIU!

Wszyscy, którzy widzieli pieski lub mają jakiekolwiek informację na ich temat, proszeni są o kontakt pod nr tel. 600125054

mieszkaniec Mieszkowic

 

Aktualizacja z 18.07.2019 r. godz. 22.46:

Dziękuję portalowi igryfino za opublikowanie mojej prośby. Pieski się odnalazły!

mieszkaniec Mieszkowic

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przekleństwo
przekleństwo 24.07.2019, 13:41
*** musi odejść!
Agnieszka
Agnieszka 23.07.2019, 15:13
Bardzo się cieszę, że psy się odnalazły :) Adresówki przy obrożach to podstawa ;) A większość komentarzy pod tym artykułem poniżej dna... co drugie słowo - przekleństwo. Nudzi się dzieciom podczas wakacji, chyba.
Roger89
Roger89 23.07.2019, 17:14
Agnieszko, ja tu nie widzę żadnego przekleństwa. Jeśli komentarz jest zablokowany to skąd wiesz co w nim jest? Sama pisałaś? No chyba tylko w takim przypadku.

Co do adresówek to masz rację. Lepsze są jednak czipy.
Agnieszka
Agnieszka 24.07.2019, 12:18
Ja nie przeklinam :) W komentarzu "taki jestem" np jest przekleństwo rozdzielone spacjami ;)
Co do chipów - są dobre, ale pod warunkiem, że zostaną zarejestrowane w bazach, a policja czy straż miejska posiadają czytniki ;)
W każdym razie, dobrze, że psiaki się znalazły i oby się więcej nie gubiły ;)
Papkin
Papkin 19.07.2019, 14:50
Nie wiem nie widziałem,zarobiony jestem
puenta
puenta 19.07.2019, 09:09
Widać, że bez siebie nie mogą żyć. Taka psia przyjaźń. I jak w długa , to też razem!
Kamil
Kamil 19.07.2019, 01:14
Knagulec zgubił się w piwnicy na wieżowcach. Zabawiał się z Kolą w doktora
Knagulec
Knagulec 19.07.2019, 14:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

komiks
komiks 19.07.2019, 00:39
Gdyby wszystkie psy byly chipowane byłoby łatwiej.
psi los
psi los 19.07.2019, 00:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gostek
gostek 18.07.2019, 22:55
Żartów sobie nie róbcie, że się znalzły.
Wojtek
Wojtek 18.07.2019, 22:49
Dziękuję za pomoc pieski się odnalazły
taki jestem
taki jestem 19.07.2019, 23:12
FAJNE CHŁOPAKI HA HA AH tez mam pieska ale to wyjatkowy kundel za je bał bym kzdego z tego psa ha ha ah tak dla zasady ha ha ah
Do wojtka
Do wojtka 19.07.2019, 00:13
Proponuję do obroży przyczepić na trwałe brelok z numerem tel właściciela i polecać to innym
spacerowicz
spacerowicz 18.07.2019, 22:54
Jak? Mój na jakieś na spacerze szczekał.
psiarz
psiarz 18.07.2019, 21:50
Ładne psiaki,ale pewno poszły długa i się znajdą.

Pozostałe