Boomcyk musiał bisować [FOTO, WIDEO]

  • 19.07.2019, 23:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Boomcyk musiał bisować [FOTO, WIDEO]
Gdy śpiewał Kamil Kokot z zespołu Boomcyk, to nawet członkowie zespołu Fisher tańczyli. Boomcyk był jedną z gwiazd piątkowego wieczoru podczas Jarmarku Moryńskiego 2019. Został dobrze przyjęty przez moryńską publiczność. Tak się spodobał, że długo bisował.

Kamil Kokot śpiewał swoje piosenki oraz cowery. Ogólnie zaprezentował muzykę taneczną utrzymaną w nurcie disco polo i dance. Przedstawił też jeden utwór nagrany z zespołem ludowym Gardnianki – „Ja do lasu nie pojadę”. Podczas koncertu Kamilowi Kokotowi towarzyszyły dwie tancerki grupy Exotic Girls.

Debiutancką piosenkę sprzed czterech lat „Dziewczyno z Konsumu” Boomcyk śpiewał dwa razy. A publiczność z nim, co mamy potwierdzone na filmiku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Igryfino objęło patronat medialny nad Festiwalem Sportowo-Rekreacyjnym JARMARK MORYŃSKI 2019.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (45)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator kulturalny
obserwator kulturalny 21.07.2019, 13:13
Solidny wykon.
Ajwaj pogromca kolby kukurydzy
Ajwaj pogromca kolby kukurydzy 21.07.2019, 08:31
Jak dla mnie to zwykły szajs
ot to
ot to 21.07.2019, 11:25
Ajwaj bo ty po prostu prymitywny jesteś.
Knagulec
Knagulec 21.07.2019, 12:50
Dobrze gadasz Ajwaj w trepie bujany łeb skórzany
Morynianka
Morynianka 20.07.2019, 14:26
Bardzo się nam podobało. Zapraszamy jeszcze kiedyś!
BAtu CHan
BAtu CHan 20.07.2019, 14:14
Swojskich zawistników nigdy nie brakuje!
rr
rr 20.07.2019, 14:05
Matko Boska co to za muzyka.Przecież tego wstyd słuchać.
DuBY ci będę mogła dać. Po sumie ?
DuBY ci będę mogła dać. Po sumie ? 21.07.2019, 02:20
Ale tekst dobry
kraksal
kraksal 20.07.2019, 14:13
Byłeś? Słuchałeś? Czy po prostu nie lubisz Kamila?!
gryfek
gryfek 20.07.2019, 11:17
W Moryniu to się bawić potrafią!
Em
Em 20.07.2019, 10:50
Nie lubie go! Nie mowie o muzyce ,bo muzyka kora gra jest muzyka ,ktora ludzie chetnie sluchaja. Mowie o nim jako "wykonawcy tej muzyki" - mysli ,ze jest juz wielka gwiazda ;) poproszony przez dziecko o autograf (3 maja w Gryfinie w pizzerii ,gdzie pracowal lub nadal pracuje) odpowiedzial ,ze moze ten autograf dostac 26Maja!!! po koncercie w Mieszkowicach!!!!
Zmyślasz gościu
Zmyślasz gościu 20.07.2019, 13:06
Zespół nigdy nie grał w Mieszkowicach :)
aha
aha 20.07.2019, 13:35
A gdzie grali 26 maja?
Zmyślasz gościu
Zmyślasz gościu 22.07.2019, 23:37
Zachęcam do pisania bajek z odrobiną prawdy
Gwiazdor
Gwiazdor 20.07.2019, 08:54
Nie musial bisowac kazdy program artystyczyny obejmuje 45 min wystepu oraz 15 bisu jak zawsse bywa boomcyk fajnie zagral tylko szkoda ze z playbacku ale wszystkie gwiazdy tak robia traz wiek normalka
logika
logika 20.07.2019, 11:17
Sam sobie zaprzeczasz. Nie musiał,. bo musiał...
Gryfinianka
Gryfinianka 20.07.2019, 08:44
Jakie mają piękne zadbane mury! Zazdroszczę myślących gospodarzy
no. Masz
no. Masz 20.07.2019, 07:46
Fajne te egzotic i było na co popatrzeć. W sumie koleś to mógł nawet nie śpiewać a i tak by się podobało
czerwone buciki
czerwone buciki 20.07.2019, 01:43
Rotkapcien
słuchacz
słuchacz 20.07.2019, 01:21
Dał dobry show!

Pozostałe