Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ogródek piwny powstanie w ciągu najbliższych dni

  • 20.07.2019, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ogródek piwny powstanie w ciągu najbliższych dni
-Mam wszystkie pozwolenia. Ogródek piwny stanie w ciągu kilku dni i będzie funkcjonował do października – powiedział nam inwestor Szymon Krzewski, właściciel powstającego ogródka piwnego w Gryfinie.

To będzie konstrukcja drewniana w pobliżu Bosmanówki. Taki obiekt 6 na 12 metrów. Bar na początek funkcjonować będzie do października tego roku. W następnym roku lokal miałby być otwarty od kwietnia do października.

Prace ziemne rozpoczęto we wtorek 16 lipca 2019 r. o czym od razu, dzięki naszym czytelnikom, poinformowaliśmy. Dziś były kontynuowane, co widać porównując zdjęcia sprzed kilku dni. 

O inwestycji napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33052,ogrodek-piwny-powstanie-w-gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (141)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

colpleks
colpleks 27.07.2019, 23:00
Dobrze, niech się wreszcie cokolwiek na tym nabrzeżu dzieje!
niecierpliwy
niecierpliwy 27.07.2019, 16:44
Panie Miler już pan sklecił te kilka zdań odpowiedzi czy nadal ukrywacie fakty?
Tyskiepiwko
Tyskiepiwko 25.07.2019, 22:44
Trzeba zdążyć przed dożynkami. Inni handlujący będa patrzeć jak ten jeden wyróżniony sprzedaje piwko. I to jest transparentność. A jak minie te nie wiadomo ile lat, to do Tawerny przeskoczy. A sikać można w tawernie, przecież tam już działa OPS.
Układać puzli
Układać puzli 25.07.2019, 23:17
Jeśli w tawernie jak mówisz już działa ops to puzle zaczynają do siebie pasować ciekawe jaki obrazek wyjdzie na końcu?
la famiglia...
la famiglia... 27.07.2019, 12:08
familia - nasza sprawa...
piwosz
piwosz 25.07.2019, 09:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zapomniał wół....
zapomniał wół.... 25.07.2019, 07:48
Ile czasu pan wiceburmistrz Miler potrzebuje na odpowiedź w sprawie tej pijalni piwa? Bo tu tydzień mija...
Szukają kto wydał decyzje i na jakiej podstawie czy "czyszczą"?
la famiglia
la famiglia 27.07.2019, 12:09
A Miler nadal nie potrafi sklecić kilku zdań odpowiedzi o tej pijalni piwa?
A póki był redaktorem taki był wymowny...
Mam pomysł na Gryfino
Mam pomysł na Gryfino 25.07.2019, 10:36
Odpowiedź będzie jak ,,strefa relaksu zagrodowa ,, już powstanie , tak dla pewności
Historyk
Historyk 23.07.2019, 23:23
U Ludwika XVI też rządziły kochanki. I tak mu się zbierało aż mu łeb ucięli.
przejazdem w Gryfinie
przejazdem w Gryfinie 23.07.2019, 15:25
Bardzo dziwny ten ogródek piwny!
dobra rada
dobra rada 23.07.2019, 08:49
Szymon cokolwiek robisz, nie rób tego w Gryfinie. Po pierwsze dlatego, że twoja siostra zmarnowała okazje na bycie szanowaną osobą w tym meście. Po drugie dlatego, że z tymi wladzami lepiej z daleka. Też siara się z nimi trzymac. Po trzecie dlatego, że to dziura i wyjedź stąd jak najszybciej. Wszedzie będzie ci lepiej.
do natychmiastowego zwolnienia!!!!
do natychmiastowego zwolnienia!!!! 22.07.2019, 23:02
Wszędzie robią chodniki,kwietniki,drogi,budynki,,cmentarze,drogi dojazdowe do miasta-kto,pytam się kto ,odpowiawda w Gryfinie -bo to miasto bogate -za inwestycje,co czubem trzeba być,aby nie wykorzystać ,tak dużych pieniędzy,kto jest człowiekiem od inwestycji w Gryfinie,przy tak dużych pieniądzach na inwestycje-takiego człowieczka,który odpowiada za inwestycje,w trybie natychmiastowym trzeba zwolnić-tragedia pełna to jest i wstyd!!!!!!
słaba głowa
słaba głowa 23.07.2019, 00:39
Przepraszam ale ja do ogródków nie ma głowy!
dogaducha
dogaducha 23.07.2019, 17:35
A co, przetarg za mały?

Dzisiaj, 00:39 Przepraszam ale ja do ogródków nie ma głowy!
500+
500+ 22.07.2019, 20:58
Janusze i Grazynki, łaczcie się. Już niedlugo obiekt waszych marzeń :) tanie browarki, toi-toi i koledzy z parku.
Ewa
Ewa 22.07.2019, 22:23
oby toi toi, o inaczej to okoliczne drzewka i budynek bosmanówki z zamkniętym kibelkiem będą ładnie śmierdzieć. Już teraz sporo osób załatwia potrzeby fizjologiczne pod tymi rachitycznymi drzewkami na parkingu...
hmmm...
hmmm... 22.07.2019, 22:17
Czyli tercetowa estetyka i "pomysł na Gryfino" - poi 5 latach nagle cud - nabrzeże i gastronomię można pogodzić - a wcześniej jakoś ciągle było że "łunia nie pozwala"...
Ewa
Ewa 22.07.2019, 22:24
ogródek jest na terenie parkingu, a nie nabrzeża. Taka drobna róznica :P
do Ewy z wczoraj 22.24
do Ewy z wczoraj 22.24 23.07.2019, 08:33
Ogarnij się,bo wychodzi na to,że dopiero teraz ten teren jest gminny !
- co to ma wreszcie być ,raz mówi gostek,że ogródek piwny,później,że gastronomiczny ?
- piwo jest moczopędne, postawi tojka?
- no będzie pięknie
- dlaczego zaczynacie ożywiać martwe nabrzeże budami z alkoholem i tojtojami ?!
- to taka kultura wyniesiona z domu ?
hmmm...
hmmm... 22.07.2019, 22:39
ale to też chyba teren gminy? Nie można było wcześniej czegoś przemyśleć?
Gofer
Gofer 22.07.2019, 14:59
Jaka jest cena dzierżawy terenu? Pewnie 200 zł miesięcznie jak ostatnio za budkę z goframi!
hmmm...
hmmm... 22.07.2019, 22:19
Pytanie czy był przetarg na ten teren pijalni piwa?
Nie mam nic do przedsiębiorcy - tylko niech gmina pokaże przejrzystość procedur...
DOŚĆ DYKTATURY KOBIET
DOŚĆ DYKTATURY KOBIET 22.07.2019, 13:04
trzeba nabrzeże nazwać UL MASONSKIEJ CIOTKI FIKCJI  <iframe src=" https://vk.com/video_ext.php?o… width="640" height="360" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
spostrzeżenie
spostrzeżenie 22.07.2019, 13:12
Teraz proburmistrzowskie trolle znowu zajmują się zmianą tematu?
zapomniał wół...
zapomniał wół... 22.07.2019, 12:16
Jak Miler był redaktorem domagał się odpowiedzi od ówczesnego burmistrza natychmiast - a sam od tygodnia pisze odpowiedź w sprawie tej pijalni piwa na nabrzeżu?
Nie cierpię  ludzi bez krzty honoru
Nie cierpię ludzi bez krzty honoru 22.07.2019, 14:23
90 % pisaczy do gazet to sprzedajne szmaty. A ten na dodatek był jej właścicielem i naczelnym z dochodem mniej niż 300 zł miesięcznie.Jak myślisz ? W której grupie jest skorumpowany politycznie Tomaszek ? Przede mną leży jego publiczny atak na burmistrza Piłata z gazety w 2013 r, w której informuje, że nabrzeże rozpada się i pęka. Transparentny Tomaszek ucha, cha, cha, cha, cha, cha.
zaorany i przysypany mchem
zaorany i przysypany mchem 22.07.2019, 15:53
Juz tak nie przeżywaj maciusiu swojego upadku i końca skorumPOwanej "kariery". :-)
hmmm...
hmmm... 22.07.2019, 22:15
"skorumpowana kariera" - w odniesieniu do "tomusia"?
Pasuje...
obrotowy stołek
obrotowy stołek 22.07.2019, 13:12
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
hmmm...
hmmm... 22.07.2019, 22:20
Oj tak - jakoś Miler nie przestrzega standardów których domagał się jako "niezależny" (jak widać) dziennikarz prasy lokalnej...
Pindol
Pindol 21.07.2019, 18:21
Ajwaj aleluja ssak leśny
Arnold Boczek przejazdem w Gryfinie
Arnold Boczek przejazdem w Gryfinie 21.07.2019, 17:52
A co się panu rozchodzi znowu? Bo paniije mietku bo ja że sem jak co rano z wychodka kulturalnie skorzystać żem chciał w tym lokalu przy moście normalnie, a ten mi mówi że najpierw piwo zamówić trzaaa i zapłacić to wtedy wypróżnienie w cenie ,panie jeeest! To ja mu mówię ,to jak to taaak , a on mnie mówi że jak mnie się nie podoba to wynocha z lokalu w mordę jeża!
Jac Koski
Jac Koski 22.07.2019, 12:15
Jesteś wróżbitą:))))
pogromca pindoli
pogromca pindoli 21.07.2019, 16:35
pindol do spowiedzi *** czy tylko per recktum takich jak wy przerabiam intelektualnie w 3 minuty a werbalnie w 7 minut ha ha ah
Pindol
Pindol 21.07.2019, 21:31
Przerabiasz pindole
Pindol
Pindol 21.07.2019, 18:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prośba
prośba 21.07.2019, 16:30
Czy ktoś wie gdzie mogę przeczytać art P Piznal ?
rakowski wam to mówi ciocia z filsaczej
rakowski wam to mówi ciocia z filsaczej 21.07.2019, 15:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wizja  Gryfina Seweryna.
Wizja Gryfina Seweryna. 21.07.2019, 13:58
Pięć lat teren leżał odłogiem i leży nadal bo kłamali, że unia zabrania na nabrzeżu inwestycji a to przecież grunty obok nabrzeża a nie nabrzeże . A teraz po cichutku ……. . Mało tego to niezgodne z planem zagospodarowania przestrzennego. Ale konweniuje z blaszanymi budami targowiska. Ktoś powinien beknąć a może i siedzieć ? A mil być dom kultury, hala, parkingowiec, hotel. A tu kiosk z piwem . Grubas urodził potworka na swoją miarę. Ale kto wziął? Pewnie taki układ jak z kortami tenisowymi.
prawda
prawda 21.07.2019, 17:40
Tym kłamstwem usprawiedliwiali lenistwo! "Unia" zabraniała przekrętu, żeby za publiczne pieniądze remontować publiczną przestrzeń i opylać ją prywaciarzom!
Tyle i tylko tyle!
Ale jak ktoś ma jedyny pomysł - SPRZEDAĆ (najlepiej bezprzetargowo i bez publicznych ogłoszeń i poszukiwań najlepszych oferentów i najlepszej ceny - jak było z dzierżawą nieszczęsnych kortów) - to nic dziwnego, że Gryfino wygląda jak... Łużycka - taki widać koncept mają "miejscy plastycy, ogrodnicy, architekci" i cała ta rzesza wielkich fachowców z tercetem na czele...
bylejako
bylejako 21.07.2019, 15:31
Po prostu robione po "gryfińsku" jak to pisze w "Kurierze" pani Piznal.
Gryfińska strefa relaksu
Gryfińska strefa relaksu 21.07.2019, 15:45
Proponuję wzmocnić konstrukcję taśmą klejącą bezbarwną pozdrawiam Tszaskofski
Wyznawca ziobryzmu i prawa i sprawiedliwości ?
Wyznawca ziobryzmu i prawa i sprawiedliwości ? 21.07.2019, 13:43
A z kim to trzeba rozmawiać w urzędzie ? Dobrze by było wiedzieć ? Z tym od kocyka ? Z tym od transparentności ? Czy z leniem ? Kto to załatwia i za ile.? No i jak ? Jestem też zainteresowany i przedsiębiorczy ? Komu dać ?
do głupka
do głupka 21.07.2019, 17:37
Jesteś debilem kompletnym!!
To zwyczajowe okupienie się. Bakszysz.
To zwyczajowe okupienie się. Bakszysz. 21.07.2019, 15:22
Spłata kredytów za które kupiło się parcele i domy kosztuje.

Pozostałe