Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Urwało się koło w motocyklu. Kierowca i pasażerka przewiezieni do szpitala

  • 20.07.2019, 23:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Urwało się koło w motocyklu. Kierowca i pasażerka przewiezieni do szpitala Fot. Policja zdj. il.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę 20 lipca 2019 r. około godziny 22. Na drodze S3 na wysokości Gryfina w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego przewrócił się motocykl. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, przyczyną było urwanie się koła w jednośladzie. W zdarzeniu brali udział motocyklista i pasażerka. Oboje zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania.

- Ruch w miejscu, gdzie doszło do kolizji, ograniczony został do jednego pasa. Policja bada okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 24 - informuje asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miras
Miras 30.07.2019, 06:29
Dużo tu debili komentujących ten bardzo pechowy wypadek. No cóż jesteśmy otoczeni przez kretynów.
komentujący
komentujący 30.07.2019, 08:46
Nic dziwnego ze PIS ma tak duże poparcie
yhy
yhy 26.07.2019, 23:36
Urwało się oko temu misiu?
znam sprawę
znam sprawę 26.07.2019, 16:35
Pechowe zdarzenie. Wielce pechowe.
Obywatel
Obywatel 21.07.2019, 16:30
Motocyklisci sa dla mnie skonczeni. Hadlo patrz w lusterka, powinno mniec kontynuacje "bo ham jedzie". Co mnie interesuje jakis idiota co sie pcha na 3 wszedzie zajezdza mi droge i mysli ze jest panem ulicy gnajac 200 km/h. Tak wlasnie koncza "Pany" ulicy. Za kazdym razem jak sie pchaja mam ochote nauczyc ich kultury kijem.
słowotok o hałasie w mieście
słowotok o hałasie w mieście 22.07.2019, 12:51
Myślę że Niketyński musi odejść i zająć się pogadankami dla motocyklistów. Zanudziłby ich dokumentnie dzięki czemu zmalałaby wypadkowość
obserwator
obserwator 22.07.2019, 12:25
dureń dureń jeszcze raz dureń
normalny
normalny 22.07.2019, 06:46
Drogi Obywatelu. nie jestem motocyklistą i nie opowiadam się za żadną ze stron. Lecz warto tutaj nadmienić, że po Twoim wpisie widać ewidentny brak kultury. Myślę a na pewno się nie mylę, że brak tejże kultury jest widoczny również na drodze jak i w życiu prywatnym.
Halo patrz w lusterka bo ham jedzie !
Halo patrz w lusterka bo ham jedzie ! 22.07.2019, 03:05
Rzeczywiście jeśli ktoś jedzie 200km/h i się pcha na trzeciego i jeszcze zajeżdża drogę to jest takim samym hamem jak ty który chcesz uczyć kultury kijem.
Hasło na twoją prośbę zostaje zmienione jak w podpisie.
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 21.07.2019, 14:53
Ale oba mieli jazde na grzbiecie buahahahaha
motocyklista
motocyklista 21.07.2019, 13:04
Nie wyobrażam na pełnym pędzie sobie takiej tragedii...
On
On 21.07.2019, 02:37
Tak jest jak sie załatwia przeglad na lewo
akurat
akurat 21.07.2019, 11:33
A ty już tam wiesz co było [przyczyną wypadku!
Edi
Edi 21.07.2019, 00:55
Oby przeżyły bo to nie wiadomo na jakiej prędkości je to złapało.
podejrzliwy
podejrzliwy 21.07.2019, 00:40
Pamietacie? : Odpadło koło w aucie żony sędziego KRS-u. „Śruby mocujące zostały poluzowane”.

Tak, że trzeba zbadac przyczyne bo to nie musiał być przypadek.
Xyz
Xyz 26.07.2019, 16:04
Tu bylo podobnie, urwaly sie szpilki kola z tylu (bmw gs 1150) .. Info od rodziny wiec pewne.
Ciekawe
Ciekawe 21.07.2019, 00:38
Dziwne ? łożysko mogło się zatrzeć i zablokować koło, ale urwać, jak ?
Xyz
Xyz 26.07.2019, 16:05
Szpilki kola pękły gs 1150

Pozostałe