Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Okradali pojazd dostawczy. Wpadli na gorącym uczynku

  • 21.07.2019, 13:57
  • KWP Szczecin
Okradali pojazd dostawczy. Wpadli na gorącym uczynku Policja (arch.)
Szybka reakcja i profesjonalizm w działaniu policjantów z referatu wywiadowczego pozwoliły zatrzymać na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do pojazdu. Ukradli sprzęt budowlany, teraz odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z Referatu Wywiadowczego WP KMP w Szczecinie, patrolując miasto otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic miało dojść do włamania do pojazdu dostawczego. Po natychmiastowym przybyciu we wskazane miejsce, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który przez wybitą szybę próbował wydostać z wnętrza pojazdu jego zawartość.

Na widok mundurowych mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci bez wahania wszczęli pościg pieszy, biegnąc osiedlowymi ulicami. Podczas pościgu ujawnili kolejnego mężczyznę, który ucieka na ich widok. W wyniku sprawnego działania funkcjonariuszy mężczyźni zostali obezwładnieni i doprowadzeni do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Mundurowi podczas czynności ujawnili i zabezpieczyli w pobliżu miejsca włamania skrzynkę z narzędziami o wartości blisko 2000 zł, natomiast wartość szkód powstałych w wyniku włamania do pojazdu wyceniono na blisko 10 000 zł.

Zatrzymanym postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Wobec mężczyzn został zastosowany dozór policyjny, a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

KWP Szczecin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bent
Bent 22.07.2019, 00:42
Powinni dostac max 10 lat!
optymista
optymista 21.07.2019, 16:53
Mam nadzieję że to recydywa i długo z pierdla nie wyjdą!
Blut
Blut 21.07.2019, 14:33
Drogie te narzędzia były! Był tam złoty śrubokręt czy co?
Ira
Ira 22.07.2019, 19:51
Ktoś się dorobił może i odmawiał sobie wielu rzeczy żeby sobie kupić sprzęt do pracy a taki gnój przyjdzie i z łatwością sobie ukradnie .Nawet niech będzie złoty śrubokręt to nie jego niech sobie zarobi ciężką pracą . 10 lat powinien dostać i pokazanie publicznie twarzy
Oburzony
Oburzony 22.07.2019, 10:46
Co to za komentarz?Nie ważne czy bylo cos zlotego czy tez wartosciowego.Nikt nie ma prawa krasc!!!!
upsss
upsss 21.07.2019, 14:05
Nie mieli złodziejaszki farta tego dnia.

Pozostałe