Półkolonie w Endorfinie. Zapisz swoje dziecko na atrakcyjne sierpniowe turnusy w Gryfinie

  • 21.07.2019, 19:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Półkolonie w Endorfinie. Zapisz swoje dziecko na atrakcyjne sierpniowe… fot. dost.
Lato w Gryfinie nie może być nudne! Tego jest pewna właścicielka klubu sportowego Endorfina Fit&Dance – Gabriela Wojciechowska, która jest organizatorem półkolonii letnich w Gryfinie. Z całym swoim zespołem przygotowała dla dzieci liczne atrakcje: zabawy sportowe w klubie Endorfina, zwiedzanie Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie, seans w Multikinie, zajęcia sportowo-rekreacyjne na basenie, przejście podziemnymi trasami Szczecina i wiele innych atrakcji sportowych oraz plastycznych. Dzieci mają zapewnione I i II śniadania oraz obiady w restauracji Wodnik. Lipcowe turnusy powoli dobiegają końca, a zaczynają się zapisy na sierpień. Jeśli szukasz dla swojego dziecka atrakcji na tegoroczne wakacje, jeszcze nie jest za późno!

- Dzieci podczas półkolonii mają szansę odwiedzić różne ciekawe historycznie miejsca, uczą się pracy i zabaw zespołowych, rozwijają się plastycznie i muzycznie. Takie półkolonie to dobra alternatywa dla dziecka, które nigdy nie wyjeżdżało na kolonie – mówi Paulina Linkiewicz, wychowawczyni grupy.

Codziennie na Facebooku klubu Endorfina Fit&Dance można obejrzeć relacje z półkolonii w postaci opisów i zdjęć przeprowadzonych zajęć.

https://www.facebook.com/endorfinafitenddance/

Zespół organizatorów zaprasza wszystkie dzieci na kreatywne wakacje!

- Polecam jak najbardziej półkolonie w Endorfinie. Dzieciaki są bardzo zadowolone. Mnóstwo atrakcji każdego dnia. Syn żałował, że tydzień skończył się tak szybko. W przyszłym roku na pewno też skorzystamy z tej możliwości – mówi pani Ania.

 

Następne turnusy: 5.08-09.08, 12-16.08, 19.08-23.08 i 26.08-30.08

Zapisy pod numerem: 697 749 578. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń.

 

Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy!

 

 

Tekst promocyjny

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:Pozostałe