Pawłowi Wróblowi wręczono nominację na dyrektora

  • 25.07.2019, 21:52
  • Żródło: UG Widuchowa
Pawłowi Wróblowi wręczono nominację na dyrektora
Podczas sesji Rady Gminy w Widuchowej 25 lipca 2019 r. nominację z rąk wójt Anny Kusy-Kłos otrzymał nowy dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Szafera w Widuchowej. Wójt gminy powierzyła stanowisko dyrektora szkoły Pawłowi Wróblowi na okres 5 lat szkolnych od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 r.

Kandydat na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Widuchowej został wyłoniony w drodze konkursu ogłoszonego przez wójta gminy Widuchowa. Komisja konkursowa 3 lipca 2019 r. po dokonaniu analizy formalnej złożonej oferty dopuściła Pawła Wróbla do postępowania konkursowego i po zapoznaniu się z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły, w głosowaniu tajnym wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Widuchowej.

Gratulujemy i życzymy nowemu dyrektorowi zrealizowania przedstawionej koncepcji, podejmowania mądrych i odpowiedzialnych decyzji oraz samych sukcesów w sferach dydaktycznej, opiekuńczej, wychowawczej i organizacyjnej. Jesteśmy przekonani, że kwalifikacje zawodowe, umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie w pracę na rzecz widuchowskiej oświaty pomogą Pawłowi Wróblowi dobrze zarządzać placówką i osiągnąć postawione cele - napisał w komunikacie sekretarz gminy Andrzej Stachura.

Źródło: UG Widuchowa

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 22.08.2019, 13:38
Do komiksu Pan W nie potrafi kierować ludźmi nie ma zielonego pojęcia, dba tylko żeby on miał dobrze Dawnej P Dyrektor nikt nie zastąpi ta Pani to miała doświadczenie Pani Wójt powinna to przemyśleć i nie podejmować obietnicy
Rodzic
Rodzic 20.08.2019, 09:38
Rok szkolny za pasem a w Krzywinie pytam się co? Pani Wójt zapewne 1 września ogłosi że Dyr został P W jej pupilek miał obiecane za kampanię Wszyscy rodzice dobrze wiedzą że to nie jest kandydat na Dyrektora zniszczy szkołę ludzi po trupach do celu
komiks
komiks 20.08.2019, 10:30
Piotr Waydyk konkursu nie wygrał więc byłoby to dziwne wbrew takim faktom stawiać na tego człowieka który wiadomo czym się "wsławił".
mieszkaniec
mieszkaniec 31.07.2019, 11:26
Trwa akcja uruchamiania nowych połączeń autobusowych. Rząd pieniądze na ten cel wyłożył. Resztę miały zapewnić gminne organy. W Widuchowej ubyło kursów!.Co na to wójtowa mówi? Oddała przewozy w prywatne ręce. Dobro mieszkańców poza nawiasem!

słabiutka
słabiutka 04.08.2019, 20:00
i kamilka niby radna nie umie swojej rodzinie załatwić przewozów
do fagasa Czarnej
do fagasa Czarnej 04.08.2019, 22:27
Za to kasę bierzesz w tej gminie aby się wykazać.
belfer
belfer 30.07.2019, 19:50
to teraz będzie szkoła kolesiów i wiecznej zabawy..stracone lata
Zniesmaczony.
Zniesmaczony. 27.07.2019, 09:34
Pani wójt powinna wiedzieć , że ubiór powinien być stosowny do powagi chwili. Nominacja to poważny życiowy awans dla nowego dyrektora szkoły, a wójt w sukieneczce jak na pikniku. Nie pierwszy to raz gdy wstyd przynosi gminie. Żadnej elegancji. Stanowisko zobowiązuje !!!
chłopie
chłopie 23.08.2019, 13:30
a jak ma być ubrana. W halce???
popek
popek 27.07.2019, 10:33
Jaki według ciebie powinien być ów ubiór?
Adel
Adel 26.07.2019, 22:40
Żal czlowieka bo kolejny poddamy obecnej władzy....
Gość
Gość 26.07.2019, 21:32
Założę się jednak, że liczba kobiet chodzących w spodniach, stroniacych od spódnic, sukienek jest miażdżąco większa od facetów" metroseksualnych". Jeszcze dochodzi inna kategoria może nie metroseksualnych, ale akceptujących kwieciste lub" damskopodobne" motywy na koszuli - ostatnio jest taka moda. Tę ostatnią kategorię bym inaczej traktował, są tam podkategorie jak artyści lub" cejrowscy", że tak ich nazwę, bo mają koszule po prostu latynoskie, z ciepłych krajów. Tam nawet macho noszą takie. - Wścieka mnie że dawna moda odeszła, że kobiety dla wygody noszą spodnie, że zapomniały, zlekceważyły to, jak pięknie wyglądają w sukienkach, spódnicach.
Ja
Ja 26.07.2019, 14:45
Powodzenia Paweł!
roztropny
roztropny 26.07.2019, 12:11
Każdemy nowemu trzeba dać szanse i czas aby się wylazał. Powodzenia dyrektorze!
lub z***domordyzaura
lub z***domordyzaura 26.07.2019, 08:30
ale pani wójt ma łapska jak by doiła brontozaura
M
M 26.07.2019, 07:36
A co z panem Stanisławem
Rr
Rr 26.07.2019, 17:30
Pan Stasiu był extra dyrektorem. Dobrze się z nim pracowało z radą rodziców
balet
balet 26.07.2019, 14:41
Odszedł po kadencji nie kandydując na kolejną i słowa dziękuję od A.K.K nie usłyszał za te lata tak samo jak inni pracownicy no cuż jaki styl taka władza.
smutne ale prawdziwe
smutne ale prawdziwe 26.07.2019, 16:43
Jak to mówią: murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść!
pedagog
pedagog 26.07.2019, 13:16
Całe grono zadowolone, że mamy miejscowego dyrektora. Stary dyrektor musi myśleć co dalej.
nauczycielka
nauczycielka 26.07.2019, 14:20
Mów za siebie.
koszerni paranoicy wszystkich krajów łaczcie sie ha ha ah nawet w paty…
koszerni paranoicy wszystkich krajów łaczcie sie ha ha ah nawet w paty trójkaty opatrzności ha ha ah 26.07.2019, 07:30
kolejny funkcyjny będzie "wykładał" ciemnotę egipską i koszerną tzw "wiedzę " jak być dobrym białym niewolnikiem egipskim w prowincji polin ha ha ha
do ksenofoba
do ksenofoba 26.07.2019, 12:12
Ajwaj nie wypowiadaj się antysemito w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia!
TO JEST FAKT
TO JEST FAKT 26.07.2019, 13:27
no a czego uczą w szkołach OŚWIEĆ MNIE HA HA AH I NIE KSENOFOBIE ha ha ah tylko KSENOFOBY TO UCZĄ CIEMNOTY EGIPSKIEJ BYĆ MOZE TACY JAK TY
Mama
Mama 25.07.2019, 23:58
Co z konkursem w Krzywinie ? Napiszecie wreszcie ?
do zobaczenia
do zobaczenia 25.07.2019, 23:15
Duma go rozpiera jak widać. Zobaczymy za rok!
moda
moda 25.07.2019, 23:08
Ładna sukienka pani wójt!
A.
A. 26.07.2019, 21:25
A ja bardzo lubię spódnice i sukienki. Nawet rowerem w nich jeżdżę
S