Śmiertelny wypadek motocyklisty. Kierowca zginął po zderzeniu z sarną

  • 26.07.2019, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmiertelny wypadek motocyklisty. Kierowca zginął po zderzeniu z sarną Fot. Policja
Do tragedii doszło dzisiaj 26 lipca 2019 około godziny 14.29 na drodze wojewódzkiej nr 119 (stra 3) niedaleko skrzyżowania z drogą na Kołbacz (gm. Stare Czarnowo). Kierujący motocyklem Yamaha zderzył się z sarną. Zginął.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku motocyklisty na drodze wojewódzkiej 119 między Szczecinem a Kołbaczem. Na miejsce został wysłany specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego (dwóch ratowników medycznych i lekarz). Okazało się, że ok. 30-letni mężczyzna jadący na motocyklu zderzył się z sarną. Niestety zginął na miejscu. O zderzeniu poinformowano policję - mówi nam Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

-Uwaga kierowcy, w miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo - informuje za naszym pośrednictwem asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł S
Paweł S 07.08.2019, 12:30
Dziękuje wszystkim za kondolencje.
A reszćie towarzystwa, które wypisuje bzdury na temat tego wypadku życzę aby nie musieli tego przechodzić co my mamy w tej chwili.

Jestem ,,
byłem szwagrem chłopaka który zginął.
gryffin
gryffin 07.08.2019, 12:49
Przepraszamy, ae nie wszyscy w Gryfinie są zdrowi na umysle i sami chwalą się żóltymi papaierami czy po prostu zwykłe trole jak A. Hajdaś z wyrokiem sądu. Ale poza pewnym marginesem jestesmy tu normalni..

Tak że proszę przyjąć wyrazy wspólczucia od zdrowej części społeczności.
trol zwykły
trol zwykły 07.08.2019, 15:16
Współczujemy że Nikitiński musi odejść ale jak mus to mus .
młynarczykowe gadanie - bez hamulców i kultury...
młynarczykowe gadanie - bez hamulców i kultury... 07.08.2019, 18:42
W Gryfinie po prostu troll jednego wicka nienawidzi drugiego wicka. Człowiek ma juz wyroki, musiał przepraszać w prasie inne obiekty swojej obsesji.
Ale tutaj najdziwniejsze jest to, że Nikitiński nie zgłasza nękania - wyraźnie wie, kto to jest i nie chce skandalu - a przy okazji może uznaje, że "dobrze czy źle, grunt że mówią"...
malilbu
malilbu 07.08.2019, 18:45
Jeden to chyba Hajdas który dawał ogloszenie z przeprosinami za swoje podłe wpisy a drugi to kto?
proste
proste 07.08.2019, 19:32
czytaj uważnie - jego guru...
gryffin
gryffin 07.08.2019, 12:49
Przepraszamy, ae nie wszyscy w Gryfinie są zdrowi na umysle i sami chwalą się żóltymi papaierami czy po prostu zwykłe trole jak A. Hajdaś z wyrokiem sądu. Ale poza pewnym marginesem jestesmy tu normalni..

Tak że proszę przyjąć wyrazy wspólczucia od zdrowej części społeczności.
smutne
smutne 02.08.2019, 13:24
Był człowiek i nie ma człowieka. I cisza...
ejo
ejo 30.07.2019, 21:37
powinni takich karać za zamiar zabicia człowjeka
Jola
Jola 30.07.2019, 20:39
O czym wy piszecie zginoł człowiek,ojciec który sam wychowywł córke
Madzia
Madzia 30.07.2019, 21:32
Ile ta córka ma lat? ma się nią kto zaopiekować z rodziny?
Wasyl
Wasyl 29.07.2019, 13:27
Świeć panie nad jego duszą.
gość
gość 27.07.2019, 23:56
sarna zginęła to też tragedia
czy ty masz serce gosciu?
czy ty masz serce gosciu? 28.07.2019, 00:07
Nie kpij z nieszczęścia ludzkiego.
.....
..... 27.07.2019, 23:47
Czytam i czytam te komentarze i aż nie mogę uwierzyć ilu z was jest porobanych oczywiście ci którzy piszą nie pojęte dla mojego mózgu słowa nienawiści... Zginol człowiek to jest tragedia dla rodziny. I dla mnie też chociaż nie znałam tego chłopaka. Ale stracił życie.... Nikt nie zna dnia i godziny.....szczere kondolencje dla rodziny.... Tobie?? i mnie może to spotkać więc nie piszcie zle słowa......
Essa
Essa 29.07.2019, 02:18
Tragedią jest twoją pisownia XD
Kolo
Kolo 28.07.2019, 18:19
Szukał śmierci to i ją znalazł. Jak by jechał setką to by przeżył.
Knagulec
Knagulec 27.07.2019, 18:31
K.... normalnie tragedia a wczoraj tamtedy jechałem człowiek nie zna dnia ani godziny zeby sie przygotowac szczere kondolencje dla Rodziny
hmm...
hmm... 27.07.2019, 11:50
Niestety tracimy tolerancję dla pomyłki, przypadku, zapominając, że życie nigdy nie jest doskonałe.
Dr.
Dr. 27.07.2019, 11:27
"Zastanawiałem się zawsze skąd tyle nienawiści dla drugiego człowieka ?
Wieloletnie obserwację wskazują , że najwięcej chamstwa, zawiści, zazdrości przypada na woj zach-pom.
Skąd to się bierze , że Polak Polakowi wilkiem ?
Otóż, ludność zamieszkująca zachodnie tereny , to EMIGRANCI, którzy jeszcze się nie zasymilowali , największy problem zawiści stanowią emigranci rosyjscy i ukraińscy pozostali tu po II wś ale też rozpadzie ZSRR, w tej chwili jadem sieją na forach internetowych ich wnukowie, potrwać to może do 5-go pokolenia.
Rozpoznać w większości ich można po rosyjsko brzmiących nazwiskach o ile nie zmienili na typowo polskie.
Jedynie , życzliwi sobie są rodowici Polacy z kresów wschodnich dawnej polski, z części dawnej polskiej Litwy, polskiej Białorusi czy zachodniej Ukrainy i centralnej polski."


łowca głupoli
łowca głupoli 27.07.2019, 11:48
Taki z ciebie niby doktor z diagnozą, jak ten twój nick z kropką na końcu?! Nie ma takich danych, jakoby w zachodniopomorskiem mieszkali ludzie opisani przez ciebie.
KONNO MÓGŁ JECHAĆ TO NIC BY MU SIĘ NIE STAŁO
KONNO MÓGŁ JECHAĆ TO NIC BY MU SIĘ NIE STAŁO 27.07.2019, 09:39
co to się porobiło z tymi sarnami czas wprowadzić leśnego psychologa niech pogada z sarnami przy paśniku czemu walą samobója wchodząc pod rozpędzone motory może wprowadzic obowiazkowe szkolenia dla zwierzyny leśnej z poruszania się na drogach albo lepiej wprowadzić prawo racicy do poruszania się po lesie i obowiazkowe OC
tobie się stało
tobie się stało 27.07.2019, 10:33
Sam idź do psychiatry!
G.
G. 27.07.2019, 00:24
Cześć jego pamięci! Spoczywaj w spokoju!
Motocyklista
Motocyklista 28.07.2019, 18:21
Co to znaczy ?
...
... 26.07.2019, 23:24
Każdego może to spotkać.... Współczuję rodzinie...
Kamila
Kamila 26.07.2019, 23:21
Tylko śmiecie drwią ze śmierci! Aby was spotkało takie nieszczęście. Ktoś właśnie przeżywa najgorsze chwile w swoim życiu po stracie bliskiej osoby, później będzie się dołować beznadziejnymi komentarzami. Powiedzcie to w twarz składając kondolencje cioty! Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
Amtychram
Amtychram 28.07.2019, 18:24
Kamilu co ty p...…..? Wszyscy umrzemy. Śmierć to nie jest nieszczęście.Taki jest naturalny bieg rzeczy. Po nas tylko DNA w naszych dzieciach.
Halloween
Halloween 27.07.2019, 11:00
A co innego można robić jak nie drwić z tego co nieuniknione?!
Edek
Edek 27.07.2019, 10:56
Hahaha i w ramach żaloby czytaja komentarze na igryfino.
...
... 29.07.2019, 12:43
Czytaj ze zrozumieniem. Dodała „później”.
Sarnę pomścimy!
Sarnę pomścimy! 27.07.2019, 06:06
Sama jesteś ciotą zryta blacharo
bart
bart 26.07.2019, 22:11
jesteś bez serca i bez mózgu taka meduza,glut itp
Boję się motorów,ale mi się podobają
Boję się motorów,ale mi się podobają 26.07.2019, 21:50
[*]
sarenka
sarenka 26.07.2019, 19:43
takich to wcale nie szkoda szkoda tylko sarenki
palenie też może zabić
palenie też może zabić 26.07.2019, 20:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mentor
mentor 26.07.2019, 19:50
Bo jesteś kreatura w sercu której nie ma ludzkich uczuć!
selekcja naturalna przy pomocy nienaturalnych zabawek
selekcja naturalna przy pomocy nienaturalnych zabawek 26.07.2019, 17:30
zginęła sarna a przy okazji ten co myslał ze jest bogiem i grzał 200 na godzinę 
Piotr
Piotr 27.07.2019, 01:10
Jak już to przed tymi godzinami kilometry by się przydały widać że 2 było z fizyki 😂😂😂
Wkurzona
Wkurzona 26.07.2019, 19:21
Jesteś debilem. Akurat sarna może wyskoczyć nagle. Kilka miesięcy temu kolega wracał z pracy. Fakt było ciemno ale to jest chwila. I nie jechał szybko... Był gdzieś o tym artykuł kawałek przed granicą Polsko niemiecka okolice osinowa. Więc zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy.
Grom z jasnego nieba
Grom z jasnego nieba 26.07.2019, 20:25
Po to (większość) kierowców ma mózg i zwykle go używa aby brać pod uwagę takie nagłe zdarzenia w czasie jazdy :-)
Ewa
Ewa 26.07.2019, 22:15
Widać że jesteś niedzielnym kierowca , nie trzeba jechać szybko żeby mieć bliskie spotkanie ze zwierzyną .
poniedziałkowy kierowca
poniedziałkowy kierowca 27.07.2019, 06:09
Ale trzeba jechać wolno aby takie bliskie dpotkanie przeżyć
Ewa
Ewa 27.07.2019, 11:46
Niekoniecznie
do Ewa
do Ewa 27.07.2019, 11:52
A co masz na myśli?
Ewa
Ewa 27.07.2019, 15:04
Wszystko sposób uderzenia , upadek , kąt . Jeżdżę zawodowo wiem ci piszę.
Motocyklista od urodzenia
Motocyklista od urodzenia 27.07.2019, 10:58
Jak jechać wolno jeśli ograniczenie jest do 90km/h de bilu, wyobraź sobie , że takie zderzenie przy 50km/h też będzie śmiertelne.
motor
motor 26.07.2019, 16:41
Niech mu ziemia lekką będzie!
Ev
Ev 26.07.2019, 16:34
Selekcja naturalna ;)
K
K 26.07.2019, 17:31
Uwazaj bo ciebie dopadnie selekcja
do bydlaka
do bydlaka 26.07.2019, 16:37
Człowiek zginął a ty drwisz? Masz w ogóle ludzkie uczucia
kokosz
kokosz 27.07.2019, 11:33
Bydle to silne zwierzę.

Pozostałe