Nastolatka miała przy sobie narkotyki

  • 28.07.2019, 10:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatka miała przy sobie narkotyki
Patrol policji podjechał w nocy. Młodzi ludzie dziwnie się zachowywali, a w szczególności jedna młoda kobieta. Okazało się, że 18-latka miała przy sobie narkotyki.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie znaleźli przy niej susz roślinny w postaci marihuany. Do zatrzymania doszło 26 lipca 2019 r. ok. godz. 22. w Gardnie.

Sprawą zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (95)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

suseł
suseł 02.08.2019, 20:41
Wstydu spamem się nie zakryj.
s
s 02.08.2019, 15:51
spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam
mister
mister 02.08.2019, 20:39
Ram pam pam!
s
s 02.08.2019, 15:50
spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam
s
s 02.08.2019, 15:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

spam
spam 02.08.2019, 15:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,
spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam,spam, 02.08.2019, 15:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

snm
snm 01.08.2019, 22:52
Nie można tak z ucha strzelać!
***c Lamusów
***c Lamusów 31.07.2019, 19:29
Przestańcie pisać te bezsensowne komentarze (Olka i pepis) wszyscy wiemy, że to wy.
*** pepisia
*** pepisia 31.07.2019, 19:23
*** pepisia
.I.
.I. 31.07.2019, 13:46
Ktoś podał Ci rękę, Ty później ją zakułeś
Fajnie było zarabiać i dzielić hajs na spółę
Co, zapomniałeś, że mogą konsekwencje być?
Za ten czyn, później powiedziałeś wszystko, by
Ratować swoją dupę, inni już nieważni
Okazałeś się fiutem.
Znajoma
Znajoma 31.07.2019, 01:56
Wixaa dalej wal jak walisz i powstrzymaj mamusię na drugi raz .
Koleżanka
Koleżanka 31.07.2019, 09:42
A i jeszcze ta mamusia jakbyś chciała wiedzieć nie napier*, tylko policja ich śledziła, najpierw się idiotko doinformuj :) bo przez takie płotkarki jak Ty, później wychodzą takie cyrki!
Kolezanka
Kolezanka 31.07.2019, 09:36
Hahaha, Najpierw dowiedz się prawdy a dopiero zacznij otwierać mordę :)
Poza tym jestem ciekawa kto się pod „Wixaa” podszywa. Zapewne wielcy znajomi dziewczyny z posta, żeby mogły dalej się kłócić. ŚMIESZNE.
Wixaa
Wixaa 30.07.2019, 21:43
Olka teraz to Ty od***aś maniane. Weź Ty sie za cos pożytecznego, a nie próbujesz sie wbic w towarzystwo nie dla Ciebie. Poza tym przyznaj sie ładnie kto Ci dał, a nie bronisz swojego chłoptasia. Wstydziłabyś sie kłamać. Bez pozdrowień. Elo.
OLKA
OLKA 31.07.2019, 09:56
Dzieki ale nie ukladaj mi zycia i nie oskarżaj o klamstwo.
Bella
Bella 30.07.2019, 21:45
?????
Znajoma
Znajoma 30.07.2019, 21:38
Wstyd by takie dziecko brało się za tak patologiczne rzeczy, do nauki, a nie trawa we łbie!!!! Jak, już coś przy sobie ma i do tego odwazyla się tego spróbować to niech teraz się ładnie przyzna od kogo to ma, a nie zachowuje się jak p*zda i " wydaje" osoby niezwiązane z tą sprawą. Patooolaaa się szerzy.
Kumpela policji
Kumpela policji 30.07.2019, 20:29
Dziwne ze skuter nie winny a się przyznał.
kumpel policji
kumpel policji 30.07.2019, 15:36
Skuter dostał własnym rykoszetem. Sam się prosił. A taki niewinny.
******Maczetami
******Maczetami 30.07.2019, 19:04
*** człowieku Jesli o to chodzi ze go aresztowano to niestety zwykłe pomówiennia ale chciałbym dodać ze moze byscie trafili wreszcie dilera z Golfa strebrnego a nie szukacie ***a do *** tak zwanie a ona zeby bronic swojego pajaca to w*** chciała chłopaka który jest niewinny.
I tak to jest kiedy chłopak nie winny a prawdziwy diler przesiadł sie w inne auto i *** z jeszcze innym dilerem pozdr.
kumpela policji
kumpela policji 30.07.2019, 20:34
Nie ładnie jest klamac na korzysc kolegi, nie ma skutkow bez przyczyn.
kumpel policji
kumpel policji 30.07.2019, 14:03
To najmłodszy brat aresztowanego dilera chciał wystawić dziewczynę, ale się nie udało.
Angelika
Angelika 31.07.2019, 19:19
Nie bylabym tego taka pewna, że się nie udało ?
Luks
Luks 30.07.2019, 14:12
Pomylilo ci sie cos. Goscia aresztowali jak idiotka nagadala glupot zeby bronic swojego fraje*a
Piżdziak
Piżdziak 30.07.2019, 18:25
Przeciez ja osobiscie ja i jego kolysałem nie raz
kumpel policji
kumpel policji 30.07.2019, 14:26
Dziewczyna nie była sama, to czemu reszty nawet nie przesłuchali ?
Mistrz
Mistrz 31.07.2019, 19:02
A po co miała policja przeluchwiac resztę skoro ona wy***a wszystko i wszystkich?
Xdxd
Xdxd 31.07.2019, 10:35
Bo nie mają jaj :) i tylko dziewczyna się potrafiła się przyznać.
***
*** 31.07.2019, 19:17
Jej dragi, jej sprawa.
Dino
Dino 29.07.2019, 08:13
Pepis niby diler, a to zwykły fraj#r na strzała..
Znalazł głupia małolate, ktora ratujac mu *** sprzedała nie winnego gościa...
A tak po za tym to się pilnuj Przemku, żebyś znowu na Ojomie się nie znalazł.
Ale zwala
Ale zwala 28.07.2019, 23:17
Hahahaha bardzo jej tak dobrze!! Kretynka i konfitura!!
dilerzy z policji
dilerzy z policji 28.07.2019, 18:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

the black nobility
the black nobility 28.07.2019, 17:53
ten swiat jest podzielony ha ha ah królowa holandii ma wyłączność na prochy no jeszcze czechy ale to BOHEMA ha ha ah jak bohemian grove gay ha ha ah co myślicie ze policja i ABW nie wie kto handluje ha ha ah i kto jest od kogo i komu płaci to jest jude teatrzyk dla goi ha ah ah rzeka prochów płynie z holandii taka jest smutna prawda
Lumpy spod wieżowca
Lumpy spod wieżowca 28.07.2019, 19:17
Ajwaj aleluja szybko pod wieżowiec swędzi nas
P3to
P3to 30.07.2019, 06:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ajwaj alwluja
Ajwaj alwluja 28.07.2019, 20:09
Gumowiec za wino 
Pindol
Pindol 28.07.2019, 20:52
Wiesz co możesz Gumowcowi pętko
taki to jest "zawodnik"
taki to jest "zawodnik" 29.07.2019, 07:40
gumowiec jest taki gibki że sam se petko obrabia ba on nawet rów z torbą se sam wychlapuje ha ha ah nie licze już obsługiwanie koszer wora z 11 listopada i baletnicy z bałytyckiej ha ha ah
Pindol
Pindol 29.07.2019, 10:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

arni diler
arni diler 29.07.2019, 07:26
SAMI DO SIEBIE PISZECIE HA HA AH nie ćpajcie tyle w tej policji ha ha ah
Knagulec