Ksiądz Marian Augustyn odchodzi do innej parafii

  • 29.07.2019, 14:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ksiądz Marian Augustyn odchodzi do innej parafii
Ksiądz Marian Augustyn nie będzie już proboszczem parafii pw. Świętego Ducha w Moryniu. Wczoraj poinformował o tym parafian. Od 1 września 2019 r. zostaje przeniesiony do parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinie Dąbiu.

Ks. wicedziekan proboszcz Marian Augustyn jest znanym w naszym regionie działaczem społecznym. Organizował zawody kolarskie i pikniki crossowe w Przyjezierzu oraz wiele imprez kulturalnych.

W 2020 r. ks. Marian Augustyn będzie obchodził 20-lecie swojego kapłaństwa. 

Jeszcze nie wyznaczono, kto będzie nowym proboszczem w moryńskiej parafii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z sąsiedniej parafii
z sąsiedniej parafii 30.07.2019, 21:40
Dzięki niemu dużo się działo w okolicy! Więc to strata!
parafianin
parafianin 30.07.2019, 19:26
Mówię Wam, że jest niezastąpiony i krótce się o tym przekonacie!
kurvia
kurvia 30.07.2019, 15:19
Wyluzujcie majty moryniaki,za Mariana dostaniecie Śliza! Będzie się działo.....
Wesołowski
Wesołowski 31.07.2019, 00:00
Z Sawiczem też by mieli fajnie albo z Gilem.
Był
Był 30.07.2019, 15:03
Głódź był w jednostce zmechanizowanych misjonarzy na rowerach ha ha
KPINY
KPINY 30.07.2019, 12:30
A GŁÓDZ DOSTAJE 17 TYS EMERYTURY GENERAŁ CO NIGDY NIE BYŁ W WOJSKU SKANDAL!!!!!!!
do kpiny
do kpiny 30.07.2019, 12:52
akurat był, doczytaj...
fakty o faktach
fakty o faktach 30.07.2019, 12:39
Jak nie był, jak był!
brzydal
brzydal 29.07.2019, 23:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

people
people 29.07.2019, 23:45
Jak odejdzie to wtedy odczujecie brak w wielu dziedzinach.
Tomek
Tomek 29.07.2019, 23:44
Ale kicha i kto teraz rajdy bedzie robił i poświęci motory i auta,mam rower
Gruntsię pali pod nogami ?
Gruntsię pali pod nogami ? 29.07.2019, 23:42
Kościół po kwartale ekspiacji wrócił do starych praktyk ukrywania przez przenoszenie ?
kod
kod 30.07.2019, 19:47
lecz się!!!
?????
????? 29.07.2019, 23:44
To przez buciki czy uwodzicielską moc ?
mieszkaneic dekanatu
mieszkaneic dekanatu 29.07.2019, 23:44
Tylko w tym wypadku to twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tym księdzem.
smutno mi
smutno mi 29.07.2019, 23:36
Niby każdy jest do zastąpienia, ale powstanie poważna wyrwa...
Tylko nie mów nikomu
Tylko nie mów nikomu 29.07.2019, 23:34
Spalony i przeniesiony.
Tomek be
Tomek be 29.07.2019, 21:42
Ja już płaczę ze szczęścia
pepik
pepik 29.07.2019, 19:31
A teraz dla spulchnienia umysłów i sprowokowania wyobraźni napiszę coś pod prąd, ale będzie to ważne tylko dla zainteresowanych: założyciel Opus Dei św. J.Escrivá napisał:" „Godzina nauki w życiu nowoczesnego apostoła jest godziną modlitwy.” (Droga, 335). Pewien znany mi wybitny ksiądz nigdy nie poświecał czasu wspólnot przez siebie prowadzonych na kilkutygodniowe pielgrzymki, preferował wyjazd np.w góry i FORMACJĘ złożoną z nauki (wykłady), wycieczek w góry i z modlitwy. Polakom przyda się solidna formacja intelektualna, ale tylko taka, która jest w celach ewangelizacyjnych. Nawet nabycie umiejętności rzeźbienia może się do tego przydać - jeśli by było tylko dla kasy - to bez sensu; jeśli dla dobra wyższego - jest też modlitwą.
Wuja
Wuja 29.07.2019, 19:25
Ksiądz Marian jest motocyklistą i czynnym zawodnikiem motokrosowym. Szczęść Boże na motorze.
kaka
kaka 29.07.2019, 19:31
A nie pomyliłeś z jego bratem?
GG
GG 30.07.2019, 11:23
Nie nie pomylił się, tak go znasz?- słabo,bo ja z nim szalalem crossem i to ostro bez skojarzeń tvn-owcy czy nie?
kuks
kuks 29.07.2019, 18:38
Pozostanie pustka w wielu dziedzinach....
babcia
babcia 29.07.2019, 18:17
ksiondz czy nie,paczcie na rence co lon bendzie s plebani zabirał,paczcie na rence
Jezus
Jezus 29.07.2019, 20:30
Zabierze to co tylko można na pieniądze wymienić. Pazerny tak samo jak inni w czarnych kieckach. W imię wymyślonego boga namawiają ludzi do dawania pieniędzy. Pazerne SK...
kod
kod 30.07.2019, 19:48
lecz się!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewcia
Ewcia 29.07.2019, 23:38
Ty z godz. 20.30 bluźnisz i krzywdzisz człowieka. "Brawo" w takiej krótkiej wypowiedzi dwa grzechy....
wstyd
wstyd 29.07.2019, 20:53
przybierając taki nick moze jeszcze pójdziesz księdzu pociąć twarz jak w Szczecinie...
Kolega nowego księdza
Kolega nowego księdza 29.07.2019, 17:41
..... ufff!!! - nareszcie

Kuria du bist cool!
gryfinianka
gryfinianka 29.07.2019, 15:58
Prócz ,że był bardzo dobrym proboszczem,to miał w sobie nie bywałą siłę i moc uzdrowicielską,bardzo mi szkoda ,że tracimy tak dobrego sługę.
Tylko nie mównikomu
Tylko nie mównikomu 29.07.2019, 23:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ksiondz
Ksiondz 29.07.2019, 17:10
Nikietyński również musi odejść!
Baniak
Baniak 29.07.2019, 16:04
Uzdrowicielską? A kogo uzdrowił?
znafca
znafca 29.07.2019, 15:47
Nie zbadane są wyroki boskie. A tym bardziej Kuriii.
no
no 29.07.2019, 16:04
To na pewno!
karuzela
karuzela 29.07.2019, 15:34
Nie rozumiem, czemu zabierają księdza, który jak widać sprawdza się w danej parafii, ludzie go lubią?
Może tam, gdzie idzie, jest bardziej potrzebny?
Ale nowy zawsze musi mieć ileś czasu, żeby przekonać do siebie ludzi - czy warto robić zmiany dla samych zmian?
Tropiciel
Tropiciel 31.07.2019, 00:06
To pomyśl gdzie go ukryją ? A tego z Chramcówek w Zakopanym to gdzie ukryli ?!!! Piwowarczyk mu było.
Niezbadane są wyroki boskie wielka jest tajemnica wiary w każdej relgii.…
Niezbadane są wyroki boskie wielka jest tajemnica wiary w każdej relgii. Bo to czary (dla głupich). 30.07.2019, 14:07
Może są rzeczy,o których nie śniło się wiernym w Niebie i na Ziemi ? Nie wiesz. Kościół po gorzkich żalach i rachunku sumienia właśnie wrócił na całego do ukrywania księży winnych przestępstw seksualnych. Poczytaj o gwałcie księdza na 14 latce we Wrocławiu. Zniknął. To świeży model kościoła. Przeszli do kontrofensywy. Bóg przecież Lotowi pochodzącemu z Sodomy zezwolił nawet na seks kazirodczy z córkami i były z tego dzieci. Bóg wybaczy wszystko albo zabije za drobiazg. Z reguły bogatym, kapłanom i draniom wybacza wszystko.
Wróili do starych metod. Starczy tej pokuty.
Wróili do starych metod. Starczy tej pokuty. 31.07.2019, 00:08
A co się dzieje z księdzem pedofilem P. z Chramcówek w ZAKOPANYM ? Dobrze go ukryli.

Pozostałe