Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sołtys zmienia zdanie i będzie walczyć razem z mieszkańcami aby zablokować budowę kopalni w Żabnicy

  • 30.07.2019, 10:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sołtys zmienia zdanie i będzie walczyć razem z mieszkańcami aby zablokować budowę kopalni w Żabnicy Jerzy Piasecki (w środku) zaraz po wyborze na sołtysa Żabnicy (fot. Sołectwo Żabnica)
W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie 29 lipca 2019 r. złożono oficjalny protest w sprawie kopalni żwiru w Żabnicy. Pod protestem podpisało się aż 487 osób. Swoje stanowisko w kwestii inwestycji zmienił sołtys sołectwa Żabnica. - Z uwagi na brak zaufania do władz gminy Gryfino mieszkańcy Żabnicy na tym piśmie nie zakończą protestu przeciwko powstaniu żwirowni - zapowiadają nasi rozmówcy.

-Jestem po stronie mieszkańców, którzy powiedzieli NIE budowie kopalni. Początkowo widziałem w tej inwestycji przyszłość dla naszej wioski, ale po zebtraniu z mieszkańcami, które odbyło się 24.07.2019 r. i przedstawieniu przez nich protestu uważam, że mają rację. Zdanie mieszkańców jest najważniejsze w tej sprawie. Jednocześnie stwierdzam, że pomogę im walczyć aby zablokować tę inwestycję - oświadczył sołtys Jerzy Piasecki.

Do protestu mieszkańców Żabnicy dołączyli się mieszkańcy Czepina oraz ul. Fabrycznej, Wodnej i Rybackiej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rokmen
Rokmen 12.08.2019, 21:09
3 muszkiterów...
kakao
kakao 12.08.2019, 21:32
Dwóch, bop jeden, ten najwyższy okazał się fajtłapą. To nie jest Aramis! On tylko tak spuchnięty wygląda!
Mniszki
Mniszki 31.07.2019, 15:53
Przekręty to robił byly soltys Miedzak
bojec
bojec 02.08.2019, 05:04
74 lata po wojnie a my ciągle walczymy .zamiast "walczyć"budujmy coś wreszcie!
zgoda, ale...
zgoda, ale... 12.08.2019, 21:33
Okey, ale uczciwie!
Wasz Pan Mnietek
Wasz Pan Mnietek 31.07.2019, 14:58
Piszcie piszcie zabczusie i żabczyniosiusie co jeszcze leży wam na wątrobie,piszcie
wątroba
wątroba 31.07.2019, 15:45
Przypominamy że Nikitiński musi odejść!
ŻABNICZANKI kumata
ŻABNICZANKI kumata 31.07.2019, 15:31
Co napiszemy to napiszemy ,a co między sobą we wsi gadamy to doniesie osobiście wiadomo kto,,,
rogal
rogal 31.07.2019, 14:55
czym dlużej patrzę na sołtysa tym bardziej mam przekonanie że soltys z nie jednego piecyka chlebuś żarł.
tylko pytam
tylko pytam 31.07.2019, 17:06
Słyszałem,że ten sołtys jest bratem p Dudar ??
Brat siostry
Brat siostry 31.07.2019, 17:23
Dobrze słyszałeś
Miami
Miami 31.07.2019, 12:08
Niech odejdzie ten sołtys niech pilnuje swoich interesów lepiej a nie, bycie sołtysem to tylko przykrywka do przekrętów.
G
G 31.07.2019, 08:08
Burżuazja i gwiazdy w tej Żabnicy sami kombinatorzy tak można określić tą wioskę, może mają i rację co do tej żwirowni ale teraz w Gryfinie słychać tylko o tym, są równie ważne sprawy i tak nie jest o nich głośno.
do terceciarzy na literkę G
do terceciarzy na literkę G 31.07.2019, 08:10
Zacznijcie wreszcie szanować ludzi!
Daleszewo
Daleszewo 31.07.2019, 05:11
Ta Żabnica to taki skansen patologii ciemnoty i zabobonu pijaki lumpy i ćwoki smród i degrengolada kopalnia musi być i koniec potem będzie przynajmniej dół na wysypisko śmieci
znam to!
znam to! 30.07.2019, 23:19
Ja wiem kiedy ten po lewej kłamie. Jak tylko otwiera usta!
Nie potrzeba słów
Nie potrzeba słów 30.07.2019, 23:16
Mieszkańcy Żabnicy , zadam Wam krótkie pytanie ,,czy te oczy mogą kłamać ? ,,,.
Larwa
Larwa 30.07.2019, 23:04
Zauważyliscie jak śmieje sie na zdjęciu jeden typ biznesmen szyderczo
kokon
kokon 30.07.2019, 23:10
Bo kopalnia nie na jego ziemi.
Marin
Marin 30.07.2019, 22:11
Precz z soltysem, niech robi dalej interesy z gryskandem i nie robi nic w kierunku drogi i wg niech dalej się podlizuje.
nie naiwny!
nie naiwny! 30.07.2019, 19:24
Kto wierzy tercetowi?
Nawet sami sobie nie wierzymy
Nawet sami sobie nie wierzymy 30.07.2019, 23:50
NIKT
ja z żabnicy
ja z żabnicy 30.07.2019, 18:49
Przedstawili sołtysowi piękną wizję, pokazali makiete z plażą i drzewkami,,mamili zarobkami dla mieszkańców to facet widział w tym samo dobro. Przemyślał, otrząsnął się , zobaczył reakcję mieszkańców i zmienił zdanie. Nie widzę tu nic złego. przyznać się do błędu nie jest łatwo. Ja to cenię
sęp
sęp 30.07.2019, 23:38
No tak zmiana ,bo może za mała pęga w karman
Krzywy Ryj
Krzywy Ryj 30.07.2019, 18:42
W sumie to mogłaby być ta kopalnia żwiru byłoby gdzie z chłopakami piwko wychlać i Ajwaja aleluja pokołysać
ciotki krystiana
ciotki krystiana 30.07.2019, 18:54
skąd ty taka kołyskę wezmiesz ha ha ah ciebie chyba krystian kołysze do snu ha ha ah
Pindol
Pindol 30.07.2019, 20:20
Ajwaj ksywa kolba japa
Rokitnik
Rokitnik 30.07.2019, 18:10
Wieś Rokitno woj lubelskie kiedyś zaczęło się niewinnie od kopalni odkrywkowej żwiru obiecywano po wybraniu złoża piękne jezioro ,,,dużo ludzi kupiło działki pobudowało domy itd jak zabrakło piachu nocami zasypywano śmieci a dzisiaj ? Dzisiaj w Rokitnie jest największe wysypisko śmieci! Pod Lublinem! Mało tego druga niecka się skończyła i jest z konieczności podwyższania ,,,smród muchy rozwiewane śmieci ,,,Teraz co niektórzy mówią to nie my ! To poprzednia ekipa z tylko co z tego ,no może tyle że wioska ma darmową wodę i zniżkę na wywóz śmieci ,,,Poklikajcie wszystko jest w necie
Biedronka
Biedronka 30.07.2019, 17:28
Zabnica ogólnie kojarzy sie z patologią lumpy nachlane dookoła pod sklepem smród i tylko nasr...ć i dechą przyklepać wypiżdziejewo
trol z czechoslowackiej
trol z czechoslowackiej 30.07.2019, 17:17
Skoro mieszkańcy są najważniejsi to Niketyński musi odejść!
Lokis
Lokis 30.07.2019, 18:58
Nie ładnie tak podgryzać kolegę kolego.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 30.07.2019, 17:20
Pamietaj ,ze taczka trzyosobowa czeka
Lopez
Lopez 30.07.2019, 16:58
A ten sołtys to co zrobił tyle co nic, tak jeździl po osoby starsze i prxywozil na głosowanie żeby mieć więcej głosów bo tak by nie wygrał, a z gryskandem co zrobił?! Nic. Bo sam ma w tym interes więc nawet na to nie patrzy zgadza się. A teraz ludzie zaczęli być przeciw kopalni to żeby nie kopać sobie dołka pod sobą to nagle zmienił zdanie że też nie chce, krętacz!!
.
. 30.07.2019, 16:53
Milo by bylo gdyby osoby które piszą ujawniły się swoim imieniem i nazwiskiem bo pisać glupoty i podpisać się byle jakim nickiem to umiecie ale człowiekowi w twarz tego co piszecie byście nie powiedzieli
Srakieta
Srakieta 30.07.2019, 23:06
Ajwaj aleluja
A kuku
A kuku 30.07.2019, 17:35
No właśnie , panie Dzisiejszy a przepraszam bardzo nazwisko już znamy , jeszcze prosimy o imię tak dla pełnej formalności i odwagi o której brak nikt nie śmie nawet Pana podejrzewać
Bób homar włoszczyzna
Bób homar włoszczyzna 30.07.2019, 17:18
Jak mam ci napluć prosto w twarz skoro ty ją już dawno straciłeś?
eko
eko 30.07.2019, 16:52
A kiedy ścieżka rowerowa do dolnej, lub choćby chodnik?

Pozostałe