Magdalenę Fedorowicz zastąpi Artur Granda

  • 30.07.2019, 16:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Magdalenę Fedorowicz zastąpi Artur Granda Magdalena Fedorowicz na sesji.
Artur Granda zostanie najprawdopodobniej nowym radnym Rady Miejskiej w Moryniu. Zastąpi on Magdalenę Fedorowicz, która zrezygnowała z mandatu.

Wybory w okręgu numer 7, obejmującym sołectwo Klępicz, wyznaczono na 28 lipca 2019 r. Zgłosił się tylko jeden kandydat – Artur Granda. Zatem wybory odbyły się bez głosowania. Artur Granda radnym, po zatwierdzeniu przez komisarza wyborczego i złożeniu przyrzeczenia, może zostać już na najbliższej sesji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znajoma
Znajoma 11.08.2019, 21:15
Od poczadku jej to odradzalam
Pikuś
Pikuś 04.08.2019, 07:46
szkoda, że odeszła jedyna solidna dziewczyna
mis
mis 12.08.2019, 00:38
Porządna. Co robić....
solidarnosc
solidarnosc 03.08.2019, 21:44
przez tyle lat,byłaś z nami a teraz na nas jedziesz! ,nie ładnie,świadczy to tylko o twojej kulturze.Najlepiej swoje błędy zgonić na nas,co takiego było obstawione i zaplanowane ?, jak możesz takie bzdury wypisywać,nie byłaś sama w porządku a teraz zganiasz na nas.Tajemnica ciebie nie obowiązuje ?!
Magda
Magda 11.08.2019, 21:13
Nikogo nie obrazam i nikogo nie osadzam. Po prostu stwierdzam fakt ze bodaj na glowie stanąć to jedna osoba i jeden glos nie zrobi nic.Na nic i nikogo nie zganiam. Boka glisy z zewnatrz jak muwia ze nic sie nie zrobilo. Ci ktirzy mieli szanse tam usiasc wiedza co mam na mysli ci to najwiecej mówią niw maja pojecia o niczym. JA SIE POPRosTU PODDAlaM. TO NIE DLA MNIE. pozdrawiam wszystkich solidarnych. Ps. Po pewnym czasie checi opadaja i odechciewa sie walki z z wiatrakami
Magda
Magda 01.08.2019, 18:37
Nic sie nie stalo. Po prostu niech inni spróbują tego miodu. Ja się poddalam. Jedna osoba nie przebije reszty. Wszystko jest z gory zaplanowane i niczego nie mozna zmienic jednym glosem . NIESTETY. POWODZENIA ARTUROWI ŻYCZĘ
zawiedziony wyborca
zawiedziony wyborca 01.08.2019, 22:58
Szkoda. Od początku było wiadomo, że będzie trudno, ale trzeba było chociaż próbować.
B.
B. 02.08.2019, 11:03
Właśnie!
nie wierzę
nie wierzę 31.07.2019, 23:24
Król Artur?
sołtys z gminy
sołtys z gminy 30.07.2019, 23:18
Co to się stało że trzeba było zmieniać po kilku miesiącach?
Julek
Julek 30.07.2019, 22:53
W końcu
stary samorządowiec
stary samorządowiec 30.07.2019, 22:41
Jak nie ma chętnych to źle to świadczy.
szpak
szpak 30.07.2019, 18:31
A to taka zmiana!

Pozostałe