Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Jaka samorządność, taki dąb

  • 31.07.2019, 08:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jaka samorządność, taki dąb
W Parku Miejskim imienia Stanisławy Siarkiewicz w Gryfinie usychają młode drzewka naprzeciwko Urzędu Miasta i Gminy. Wśród nich jest „Dąb samorządności”, który miał być symbolem tej władzy.

Nie pierwszy raz polana od strony budynku Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie jest zaniedbana. Za publiczne pieniądze wsadzi się zapewne nowe drzewo. I tak bez końca…

Zdjęcia zrobiliśmy w zeszłym tygodniu. Również tych nie do końca zakopanych śmieci...

Dąb w parku uroczyście posadzono podczas sesji Rady Miejskiej w Gryfinie 4 lata temu w związku z 25. rocznicą samorządu. Inicjatorem byli radni. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/5398,posadzili-dab-w-parku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

parkowy
parkowy 03.08.2019, 17:25
A czego się spodziewać jeżeli za zieleń w mieście odpowiada on.Zresztą odpowiada też za inwestycje a w jakim stanie one są wszyscy widzą
kabaret
kabaret 31.07.2019, 21:35
A Seweryn informuje na stronie miasta, że za każde urodzone dziecko rodzice mogą posadzić sobie drzewko. Na mózg całkiem komuś padło. Teraz rodzice będą biegać do parku i podlewać krzaki i drzewka bo gmina sobie sama z tym nie radzi. Kpina
nie dla niegospodarnych
nie dla niegospodarnych 31.07.2019, 23:08
ja bym się bał. Zasadzę, a potem jak nie podleją to uschnie. I co? mam się spodziewać śmierci?!
Ale na pokaz przerób był
Ale na pokaz przerób był 31.07.2019, 20:38
Może z urzędu tego nie widać ale uschły prawie wszystkie drzewka z nasadzeń w ramach rewitalizacji w parku i na Górce Seksu
terceciarz
terceciarz 31.07.2019, 19:38
Mnie człowiekowi wyKTRZtałconemu PO studjach zwyczajnie woody nosić nie wypada, ale... nam wolno wiencej gdziejndziei!
Dżessika
Dżessika 31.07.2019, 16:53
Gdyby był w końcu etat WODZIANKI w umigu to oprócz podania wody chętnie za dodatkowe zlecenie płatne ekstra oczywiście zaopiekowałabym się tym dembem , tylko trzeba zrobić dojście z polbruku żebym nie uwaliła sobie 15 cm szpilek
che che
che che 31.07.2019, 17:36
widząc w mieście efekty pracy ogrodnika i plastyka i architekta - wodzianka też wodą by się nie zajmowała....
Ha, ha, ha
Ha, ha, ha 31.07.2019, 16:26
Dąb solidarności . Ha, ha, ha. Tam też były kilkakrotnie sadzone dęby JP II.
szok
szok 31.07.2019, 18:17
Teraz jest pomysł,żeby sadzili drzewa rodzice dzieci które się urodzą tzn 1 dziecko=1 drzewo. Z tym,że to jest projekt,który jest już realizowany , bo pomysł na pewno jest podpatrzony.
88
88 31.07.2019, 14:17
W dawnych czasach powiesiliby ogrodnika miejskiego za nieróbstwo.
Nie można drzew i trawników podlewać wodą z Odry ?
GG
GG 31.07.2019, 12:26
Podlać wodą nie było komu ???
burza
burza 31.07.2019, 11:55
Pozdrawiam architekta, plastyka ,ogrodnia z UMiG Gryfino. WSTYD, tak burmistrz jak i m.innymi WY odpowiadacie za wygląd naszego miasta.
rataj z konewką
rataj z konewką 31.07.2019, 11:00
jest susza to usychają ,gdzie jest ogrodnik i straż PGR-U
suchy trol z czechosłowackiej
suchy trol z czechosłowackiej 31.07.2019, 10:58
Niekotyński musi odejść!
wszyscy trzej!
wszyscy trzej! 31.07.2019, 11:20
A Miler już odpowiedział w sprawie pijalni piwa przy nabrzeżu? Czy dwa tygodnie to zbyt mało czasu dla geniusza?
Ochódzki
Ochódzki 31.07.2019, 09:49
Zrobi się nowy przetarg, albo i bez przetargu - to misie lubią najbardziej.
A że marnują publiczne (czyli nasze) pieniądze?
A kto ich rozliczy?
"legalnie w oparciu o sześć instytucji" - jak słomiana kukła prezesa klubu "Tęcza".

Jak sala przy szkole w okresie wypowiedzenia umowy przez powiat - kosztorys gminny 9mln, płacą 18 (albo więcej) a inni budują sale przy swoich szkołach za 3-5mln.
Jak "schody Milera" 10 metrów od istniejących przy przejeździe - bo tak trudno naprawić urzędniczy błąd i przywrócić przejście przez tory po stronie parku (bezpieczne i lepsze dla ruchu samochodów i pieszych) - no ale to trzeba byłoby pomyśleć, popisać pisma, przyznać się urzędnikowi do błędu a drugiemu do przegapienia tego błędu - no i tylko puszka farby byłaby do kupienia - za mały przetarg....
Ogrodnik Wiejski
Ogrodnik Wiejski 31.07.2019, 09:36
Posadzić to każdy potrafi. Ale aby o to dbać to już nikt nie pamięta.
Pozdrawiam Ogrodnika Miejskiego
Ochódzki
Ochódzki 31.07.2019, 09:42
Magnolie tuż przy parkingu też ususzyli - wystarczyło dwie konewki dziennie w zeszłym roku ponosić w ramach przerwy na papieroska...
przysłowie
przysłowie 31.07.2019, 09:18
Jaki pan, taki kram.

Pozostałe