Reprezentantów gmin powiatu gryfińskiego wybrano do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej

  • 02.08.2019, 20:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Reprezentantów gmin powiatu gryfińskiego wybrano do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej Anna Glińska i Mirosław Maziar - reprezentanci gminy Mieszkowice
Wybory do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej odbyły się 28 lipca 2019 r. Publikujemy nazwiska osób, które reprezentują swoje gminy w powiecie gryfińskim. Wybory przeodniczącego zaplanowano na 8 sierpnia.
Reprezentanci gmin powiatu gryfińskiego w Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej:
 
1/Grn Banie - Fedorski Stanisław, Wojtyła Ireneusz
 
2/Grn Cedynia - Kujawiak Krzysztof
 
3/Grn Chojna - Rosiński Adam,Tarnowski Paweł Sławomir
 
4/Grn Gryfino  Dunowska Sylwia, Woźniakowski Waldemar Robert
 
5/Grn Mieszkowice - Glińska Anna Katarzyna, Maziar Mirosław
 
6/Grn Moryń - Granda Artur, Klonowski Konrad
 
7/Grn Stare Czarnowo - Rabenda Damian Piotr, Ruszczycki Dariusz
 
8/Grn Trzcińsko-Zdrój - Łyczko Władysław Mieczysław, Szumiło Dariusz
 
9/Grn Widuchowa - Gardziejewski Jarosław, Smug Stanisław
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zorientowany
Zorientowany 08.08.2019, 19:54
Dedi, niwiele wiesz.
Dedi
Dedi 06.08.2019, 20:21
Rolnicy z pow gryfino czy Was pogielo taka kampania jak do sejmu telefony obiecanki Ruszczycki Smudze Dunowska Fedorskiemu strefa w Zelislawcu grunty po1,5 miliona kto tu jest karierowiczem Pan Kozak czy wy wybrani kilkoma glosami lub bez glosowania.
. Waldek
. Waldek 06.08.2019, 08:42
Nie mogę zrozumieć dlaczego sprzedajni członkowie izby z Widuchowej dzwonią po członkach z izby z innych gmin i namawiają by głosować na Rustrzyckiego ile on im obiecał wódki za głos. On jest myśliwym jak Fedorski i Wojtyła ale zależy mu na sprzedaży swoich gruntów pod strefę przemysłową pod Gryfinem to jest około 30 ha po około 1.5 miliona zł to jest jego cel nic nie robi bez interesownie. Rolników ma w d...e tylko liczy się swój interes. Chłopaki z Morynia też się sprzedali myśliwym bo też prowadzą rozmowy z wyżej wymienionymi. Wstyd panowie wstyd , kogo wy reprezentujecie bo na pewno nie rolników a co przez całą kadencje wnieśliście , jakie wnioski złożyliście?
dzik
dzik 06.08.2019, 12:20
Przewodniczacy tez wydzwaniał i namawiał zeby glosowac na niego i tez obiecywał ??? ..tak jak Pani tez dzwoni i prosi zeby teraz była przewodniczaca....ŻENADA ludzie troche wiecej szacunku do samego siebie!!! Kazdy i tak zagłosuje jak bedzie chcial!!!
kazanie
kazanie 06.08.2019, 08:50
Może im Czarna kazała.
Rolniczka
Rolniczka 05.08.2019, 22:03
Ja proponuje zadowolonej rolniczce przedstawić się skoro ona posługuje się cudzym imieniem i nazwiskiem może ma w sobie choć trochę odwagi łatwo pisać anonimowo . Tragedia
rolnik1
rolnik1 05.08.2019, 09:47
KONKRETNIE I NA TEMAT... niestety suszę wyznacza nam IUNG Puławy, i szczegółowe informacje znajdują się na ich stronie, jest tam podział na gminy , poszczególne raporty, kategorie gleby,uprawy. Ładnie jest to opisane też na stronie Mieszkowic w zakładce Rolnictwo, wnioski należy zgłaszaćdo swoich gmin.
KONKRETNIE I NA TEMAT
KONKRETNIE I NA TEMAT 05.08.2019, 08:37
mam pytanie czy na terenie powiatu jest SUSZA CZY NIE I W JAKICH GMINACH I GDZIE DZIAŁAJĄ KOMISJE GMINNE ODNOŚNIE SUSZY i czy gmina gryfino jest objęta susza i na jakie uprawy
rolnik1
rolnik1 04.08.2019, 22:25
Izba Rolnicza to nie pogoń do koryta . To ciężka praca na rzecz rolników. tu się nie zarabia pieniędzy. Ci wybrani ludzie do Izby Rolniczej nie dostają ani złotówki za swoją pracę.Pomagają, szacują ww komisjach, poświęcają swój czas.
Rolnik
Rolnik 06.08.2019, 10:19
Teraz zaczną myśliwi szacować zobaczymy jak suszę wyszacują......
dedi
dedi 04.08.2019, 22:08
A kto zadowolana rolniczko ma walczyc z kolami lowieckimi czy ty masz pojecie ile szkod powoduje zwierzyna lowna czy ty wogole widzialas uprawe zbuchtowana w 80 % rzepak ,pszenice ktorej nie oplaca sie kosic.Jesli Pani ROLNICZKO szkody cie nie dotycz nie zabieraj glosu w tej sprawie.Kariera to PANI totyczy chyba w Kole Gospodyn Wiejskich.
zadowolona rolniczka
zadowolona rolniczka 05.08.2019, 07:50
Ale nie wolno żyć tylko tymi szkoadami nas rolników terapia też inne problemy np.
obecna susza której nasz kochany minister nie uznał!!!
Zadowolona rolniczka
Zadowolona rolniczka 04.08.2019, 21:36
Jan Kozak jest takim człowiekiem który dla rady nie miał czasu!! Interesuje go tylko kariera i walka z kołami łowieckie. Może wkoncu czas na lepsze zmiany!
Anygajowy
Anygajowy 06.08.2019, 11:11
Nie znasz czlowieka , albo gajowi ci ochłapy żucają......
rolnik1
rolnik1 04.08.2019, 21:06
Wszyscy oczywiście wiedzą, że na dwóch kandydatów można było głosować, wiec matematyka się zgadza ,moi drodzy. Jan Kozak musi i powinien nadal być Przewodniczącym Rady Powiatu ponieważ jego dokonania podczas poprzedniej kadencji są ogromne.Jeżeli ktoś nie wie co zrobił i ile zrobił dla rolników z naszego powiatu to może zadzwoni do dyrekcji po informacje.Rolnicy !!! Jest wiele spraw ,w których ten człowiek pomógł, Miliony które spłynęły dla nas podczas ostatnich lat. Wsparcie w problemach z kołami łowieckimi i szkodami. To te najważniejsze, ale i ogromne. Jan Kozak wrócił do gry i nie widzę nikogo innego na jego miejsce. Moim zdaniem przed głosowaniem na Przewodniczącego i Delegata każdy z nas powinien wiedzieć na kogo głosuje, co zrobił ten człowiek, czy ma czas czy ma wiedzę, czy poważnie stanowisko, czy poprostu będzie w stanie nam pomóc i co najważniejsze CZY MA TAKIE MOŻLIWOŚCI JAK JAN KOZAK.
komisarz
komisarz 04.08.2019, 21:17
Niniejszym kampanię w drugiej turze uważam za rozpoczętą!
alfa
alfa 04.08.2019, 08:19
Jak można się domyślać w pogoni do koryta nawet w tym przypadku można fałszować wybory a mianowicie: głosowało 46 osób poszczególne osoby otrzymały głosów 18+37+21=76 oddanych głosow co daje 76-46=30 jak z tego wynika 30-ci głosow zostało dopisanych.
Dedi
Dedi 03.08.2019, 22:45
Ograli Pana Janka CHLOPY macie z glowy szkody lowieckie z pow gryfino conajmniej 4 mysliwych GRATULACJE PANOWIE Z FUZJAMI
zielony
zielony 04.08.2019, 01:04
Trzeba było liczyć na fuzje rozsądku, czucia i rozumu.
Dedi
Dedi 03.08.2019, 22:11
Sylwia na szefa powiatowego Fedorski na delegata to dobry wybor.Sierpinski na Prezesa KOsmal na Delegata i czlonka Zarzadu Krajowego Izby niech sie wykaza CHLOPY DZIALACZE ROZNYCH OBCI.
Obiektywny
Obiektywny 06.08.2019, 12:00
Fedorski to myśliwy, wybrany przez myśliwych dla myśliwych i po to by pilnować interesów grupy do której należy. Rolnikom pomoże jak Hitler Żydom. ZŁY WYBÓR!!!!!!!!
osso
osso 03.08.2019, 17:14
Wszystko w tym mieście ma jeden podtekst-INWESTYCJA=KOPERTA a co po inwestycji nikogo nie interesuje bo nie ma kolejnej koperty więc musi zgnić żeby zarobić.
Pałac
Pałac 03.08.2019, 17:04
Rychło w czas. News :-)
w stodole
w stodole 03.08.2019, 16:48
'Rolnik szuka żony" bu ha ha ha
BĄDZ POPRAWNY I TAKI PROEUROPEJSKI
BĄDZ POPRAWNY I TAKI PROEUROPEJSKI 03.08.2019, 16:58
ROLNIK SZUKA MĘŻA
tv
tv 03.08.2019, 16:53
Szukaj dalej!
nic nie rozumiem
nic nie rozumiem 03.08.2019, 08:51
Wyniki wyborów w Mieszkowicach,policzcie uwaznie glosy!28 lipca 2019 roku odbyły się Okręgowe Wybory do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej. W gminie Mieszkowice uprawnionych do głosowania były 844 osoby, z czego udział wzięło 46 (Mieszkowice- 22, Goszków- 3, Kłosów- 8, Kurzycko- 1, Wierzchlas- 2, Zielin- 7, inne- 3). W wyniku głosowania kandydaci otrzymali następującą liczb głosów: Jan Rafał Daćko- 18, Anna Glińska- 37, Mirosław Maziar- 21.
ROLNIK Z GÓRY SYNAJ
ROLNIK Z GÓRY SYNAJ 03.08.2019, 06:07
izby rolnicze CO TO ZA TWÓR I CO ON ZAŁATWIA DLA ROLNIKÓW bo nie bardzo wiem o co chodzi poza braniem kasiory i paleniem głupa w gminie gryfino na dwóch kandydatów dostało się dwóch PARODIA DEMOKRACJI
Gadzbi
Gadzbi 03.08.2019, 08:10
To pomyśl komu w gminie zależało na tajnych wyborach i wybraniu swoich? Chodzi o to aby przed wyborami jak najmniej osób się dowiedziało.
SANHEDRYN GRYFINO
SANHEDRYN GRYFINO 03.08.2019, 12:04
TE PYTANIE JEST CZYSTO RETORYCZNE
Kochanazoneczka
Kochanazoneczka 02.08.2019, 22:23
Brawo chłopacy góra ??? wtajemniczenia wiedzą o kim mówię ??
Saur
Saur 02.08.2019, 21:52
A co z Janem Kozakiem który był przecież przewodniczącym w powiecie?
dzik
dzik 02.08.2019, 22:09
Podejrzewam, że przewodniczący za bardzo walczył z Kołem Łowieckim!
Dzik2
Dzik2 02.08.2019, 22:24
Brawo ty!!!
mata
mata 02.08.2019, 22:44
Afrykański pomór?

Pozostałe