Ciało mężczyzny wyłowione z Odry

  • 05.08.2019, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciało mężczyzny wyłowione z Odry
W poniedziałek 5 sierpnia 2019 r. rano strażacy - po wznowieniu akcji poszukiwawczej - wyłowili ciało zaginionego wędkarza. Zwłoki były niedaleko brzegu.

Denat to 45-letni Krzysztof Strzyżewski, ktróry w sobotę wybrał się na ryby nad Odrę w okolicy Gozdowic (gmina Mieszkowice).

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto wczoraj.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Strażak
Strażak 05.08.2019, 17:37
Daleko od wody w tych miejscach. Brzeg sie zapada i duże wiry. Do tego przy brzegu do 8 metrów głębokości...
Wędkarz
Wędkarz 05.08.2019, 14:18
A przyczyny ? ja też kręce się po Odrze i musze wiedzieć co to wciąga ludzi do wody, to nie pierwszy raz, która to ofiara od 5 lat z 20-sta.
Wprowadzić obowiązkowe linki bezpieczeństwa
Wprowadzić obowiązkowe linki bezpieczeństwa 05.08.2019, 17:49
Jak widzę jak wędkarz wchodzi do wody w woderach to mi włosy stają dęba .
Czy nie możecie zakładać pianki do pływania , albo podpinać się linką zabezpieczającą do brzegu lub łódki ?
WędkarstwoNowogard
WędkarstwoNowogard 05.08.2019, 14:47
Był to przyjaciel mojego ojca oraz mój , tam gdzie łowił jest duża skarpa a odrazu przy brzegu jest strasznie głęboko plus wiry wodne które są tak silne ze nic człowiek nie zrobi , adrenalina i te sprawy... miał wodery na sobie to tym bardziej wciągneło go pod wode i nie miał szans , kondolencje dla rodziny [*] na zawsze w pamięci !
Dzięki
Dzięki 05.08.2019, 15:03
Dzieki , ja nad Odrą do wody nie wchodze ale korcą mnie te wyspy z piachu lub kamieni ale teraz wiem ze nie ma sensu tam łowić-z tych wysp to niebezpieczne.to prawda w gozdowicach to skarpy odpadają i przepływają na środek odry-coś takiego
A
A 05.08.2019, 11:52
Zachowajcie swoje komentarze dla siebie . Dajcie rodzinie spokój ! Spoczywaj w spokoju !
B
B 05.08.2019, 12:38
Nawzajem!
niestety
niestety 05.08.2019, 11:43
Jak masz wodery i wpadniesz, woda się wlewa, ciągnie cię w dół, jakbyś miał kamień u szyi.
meszk.
meszk. 05.08.2019, 11:37
A miałem nadzieję...
1
1 05.08.2019, 11:31
Krzysztof! A nie Zbigniew. Współczuje rodzinie
hm
hm 05.08.2019, 11:29
Jak to możliwe, przecież każdy na łódce musi mieć kapok?
***
*** 05.08.2019, 23:26
Kapok to sobie na *** naciągnij
różnie bywa
różnie bywa 05.08.2019, 11:59
Po co ci kapok jak będziesz miał udar albo wylew?
Wanda
Wanda 05.08.2019, 11:25
To bardzo smutna wiadomość!

Pozostałe