Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Politycy Platformy jeżdżą po województwie

  • 07.08.2019, 16:33
  • Żródło: dost
Politycy Platformy jeżdżą po województwie
Politycy Platformy Obywatelskiej ruszyli do natarcia wyborczego. Goleniów, Międzyzdroje, Dziwnów, Rewal to tylko niektóre miasta, w których było można spotkać znane twarze krajowej polityki. Był wśród nich marszalek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, lider listy do Sejmu dr Arkadiusz Marchewka i wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa - Blońska.

Politycy też planują zmiany w swojej aktywności. Magdalena Kochan chce teraz w Senacie RP walczyć o sprawy społeczne ważne dla mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego a do Sejmu RP chce wrócić senator RP Grzegorz Napieralski.

Źródło: dost
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kabaret
kabaret 10.08.2019, 21:15
i co Plastuś??? twoja kumpela anula z widuchowej wystartuje od chłopów z psl.... wiocha totalna
Fox
Fox 09.08.2019, 10:31
UWAŻAJCIE LUDZIE NA TOREBKI! Nitras nie śpi.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.08.2019, 09:05
PONOĆ KWASNIEWSKI popiera gregora ha ha ah https://youtu.be/dGhvCQ4khBU
suweren
suweren 09.08.2019, 07:57
czekamy na pisuarów oj czekamy .najlepiej Kuchciński ,jojo i balbina .mamy dużo pytań
łowca debili
łowca debili 10.08.2019, 11:12
jesteś na podium!!
JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE
JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE 09.08.2019, 08:43
juz jedziemy bedzie też mu*** którego wiecz*** swego czasu dmuchał; kuchci*** i wpadnie z dziwkami z podlasia a jojo z trampkami do oddania z PE
Antoni
Antoni 08.08.2019, 19:29
Pytanie do internautow popierajacych PO, dlaczego akurat oni?
liczę na to
liczę na to 08.08.2019, 07:18
Do wyborow sympatie społeczenstwa mogą sie jeszcze bardzo zmienić!
ajwaj aleluja i do przodu gregor pół kri  wałah
ajwaj aleluja i do przodu gregor pół kri wałah 08.08.2019, 07:12
gregor zajechany jak koń PO niemieckim west ernie niewątpliwie jdzie na pudło trwa walka przedwyborcza nagroda główna *** WĘDZIDŁO ha ha ah do tego wozu z *** ha ha ah https://youtu.be/oE9CFBFUP9Q to przez te plamy na słońcu ha ha ah
je bać wieczorków
je bać wieczorków 08.08.2019, 06:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Papa
Papa 08.08.2019, 05:36
Im wiecej partii wystartuje do sejmu tym każdy będzie miał lepsza mozliwośc wyboru. Przeciez jako Polacy jestesmy trdycyjnie zróżnicowani.
system
system 08.08.2019, 06:21
Tylko że metoda liczenia głosów nie oddaje tego zróżnicowania - premiuje zwycięzców, odbiera słabszym...
TEN SCHIZOFRENICZNY  BÓG JEST ŁASY NA SZMAL
TEN SCHIZOFRENICZNY BÓG JEST ŁASY NA SZMAL 08.08.2019, 00:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pytanie
pytanie 07.08.2019, 23:15
A o aferze samolotowej coś napiszecie?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU  HA HA HA AH  PEDRYLE
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA HA AH PEDRYLE 07.08.2019, 23:11
ja tam jestem za systemem wodzowskim niech bóg tych z lewicy zmierzy sie z tym bogiem z prawicy na ringu ha ha ah ciekae kto wygra oile się wogóle pojawią te ich schizofreniczne wymysły zwane bogiem ha ha ah ale tak na serio to niech walczą na ringu ci tzw liderzy partii politycznych ha ha ah to zobaczymy ich CIOTOWATOŚĆ HA HA AH https://youtu.be/nPnKxx8KXQw
nomen omen
nomen omen 08.08.2019, 06:24
tuman twoja schizofrenia objawia się szukaniem schizofrenii w wierze innych a wyznawaniem żarliwej wiary we wszechmoc mitycznych "wieczorków" jednocześnie...
omen nomen jude circus
omen nomen jude circus 09.08.2019, 08:40
mit nie mit wszechmogący tez nie są bo jeden debil sie powiesił w garażu w swoje urodziny cop nie zmienia faktu ze te **** cioty opłacają swoich pachołków no chyba ze te batkowskie lachociągi liza dla aptekarza i baletnicy za wycieczki z almaturem od darusia z parafii ha ha ah
pedał 7  saturn gej  koszer pyta nr7
pedał 7 saturn gej koszer pyta nr7 07.08.2019, 23:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lecą w kulki
lecą w kulki 07.08.2019, 22:49
Jedno jest pewne: jest mniej miejsc niż chętnych!
siepacz
siepacz 07.08.2019, 22:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

A GDZIE PEDFRYL WARSZEWSKI HA HA AH I JEGO GIERMEK PIOTREK HA HA AH
A GDZIE PEDFRYL WARSZEWSKI HA HA AH I JEGO GIERMEK PIOTREK HA HA AH 07.08.2019, 22:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rus
rus 07.08.2019, 22:31
Jedno jest pewne, że PO nie dotrzymuje obietnic!!!
Choć to pisior
Choć to pisior 08.08.2019, 00:22
To jak Sawaryn
Ajwaj i do przodu
Ajwaj i do przodu 07.08.2019, 22:44
A który *** dotrzymuje? Obiecali ci latanie samolotami z rodzinami?
Żona kolorayka
Żona kolorayka 08.08.2019, 00:23
Nie obiecali ale byli bliscy spełnienia .
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU 07.08.2019, 22:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kabaret
kabaret 07.08.2019, 21:28
nigdy więcej!!!
Jaja sobie robią z ludzi
Jaja sobie robią z ludzi 07.08.2019, 20:22
Ciągle te same gęby nieroby co nic nie potrafią tylko wciskać ludziom głupoty siedzieć w Sejmach Senatach i żyć lekkim chlebkiem mądrzy ludzie wiedzą co jest grane ale niestety większość to ciemna masa i daje śpię mamić tym populistów wsszzyscy ci z PO PISU PSL SLD to jedna klika udają że niby śpię spierają a tak naprawdą drwią z obywateli i uważają ich tylko za mięso wyborcze chleją razem wódę i śmieją śpię z naiwnych ludzi co wierzą w te bajki co obiecują ludzie przejrzyjcie na oczy.
Dekoracja
Dekoracja 08.08.2019, 07:08
Na tym to polega. Ciemnota zadowolona, to od 1989 na tych samych głosuje.

Pozostałe