Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dziecko na rowerze potrącone przez busa

  • 08.08.2019, 16:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziecko na rowerze potrącone przez busa
Do zdarzenia doszło na ul. Krasińskiego w Gryfinie przed godz. 16 dziś 8 sierpnia 2019 r. Biały samochód dostawczy wyjeżdżał od strony sklepu spożywczego Rysiek i skręcał w lewo. Tam jechał chłopak i dziewczyna na rowerze. -Nagle rozległ się huk i chłopiec leżał zakrwawiony na drodze - mówi świadek. Dziewczynka z krzykiem uciekła.

Szyba samochodu była zbita. Wezwano pomoc.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (115)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 10.08.2019, 11:02
To czyja była w końcu wina ?
pozdrawiam
pozdrawiam 10.08.2019, 12:50
8+8=16 1+6=7 ha ha ah ah
masz ciekawe wpisy  takie niepretensjonale  ha ha ah  pozdrawiam
masz ciekawe wpisy takie niepretensjonale ha ha ah pozdrawiam 10.08.2019, 12:39
kary to wina kary bo jaka wina taka kara ha ha ah ps ale czuję lewice i to tę inteligenta nie te ***
Przechodzien
Przechodzien 10.08.2019, 10:49
Do hmm, a co zmieni mój komentarz w odpowiedzialności rodziców czy kierowcy? Byłem świadkiem i nie mam nic wspólnego z rodzicami, chyba zdają sobie sprawę, ze jesli będzie całkowita wina dzieciaka to poniosą koszty. A Ty masz interes w tym, żeby kierowca nie poniosl odpowiedzialności za przekroczenie prędkości?
hmmmmm
hmmmmm 10.08.2019, 11:12
Nie mam w tym interesu i nie wiedziałem, że kierowca przekroczył prędkość. Ile jechał?
Truck
Truck 10.08.2019, 08:36
chyba źle widziałaś, byłem tam od poczatku. Auto jechało szybko, sam zwróciłem na to uwagę bo stałem z dzieckiem na pasach. Rowerzysta próbował włączyć się do ruchu z podporządkowanej, albo nie widział albo nie zweryfikował prędkości samochodu i tym samym wymusił pierwszeństwo. Traume to można mieć jak się przestrzega przepisów i prędkości, a nie wymaga tylko od innych.
hmmmm
hmmmm 10.08.2019, 09:45
To jak było? Wjeżdżał z podporządkowanej, czy włączał się do ruchu?
Tak tak
Tak tak 10.08.2019, 09:50
Odwrotnie
PRZEBUDZMY SIĘ HA HA AH OD TEJ CIEMNOTY HA HA AH JEHOWY HA HA AH BO TO…
PRZEBUDZMY SIĘ HA HA AH OD TEJ CIEMNOTY HA HA AH JEHOWY HA HA AH BO TO TYLKO TENTAGRAM DLA DEBILI HA AHAH 09.08.2019, 23:32
JAKBY GDYBY TO NA NA ZAWOŁANIE ROSŁY BY GRZYBY TO PO CO BYŁ BY LAS HA HA AH ŚWIADEK CIEMNOTY EGIPSKIEJ ZINDOKTRYNOWANY JAK ZWYKŁY MUŁ POCIĄGOWY W WIERZE HA HA AHAHA
ciemnota ciemnote goni
ciemnota ciemnote goni 10.08.2019, 12:34
https://youtu.be/Sv3fqLVhDlE niektózy powinni podróżować tylko w lektykach ah aha h
Ty
Ty 10.08.2019, 08:47
Idź się lecz.
i przebódz się  z ciemnoty egipskiej
i przebódz się z ciemnoty egipskiej 10.08.2019, 12:36
zobacz to ciemniaku https://youtu.be/Sv3fqLVhDlE
er3
er3 09.08.2019, 23:21
Od następnego sezonu na gryfińskie ścieżki rowerowe wyjadą hulajnogi elektryczne, albo na chodniki. Bo ścieżek brak. Często widzę jak turyści kombinują jak odnaleźć ścieżkę do krzywego lasu. Niestety ale po deszczu wszystkie drogi to tej atrakcji (dwie) są zalane tak, że kierowcy gryfińscy zastanawiają się czy przejechać a zagranicznym kierowcom nawet nie przyjdzie do głowy żeby wjechać w takie kałuże. Za jednym jechałem niedawno prawie do elektrowni, takie są tam oznaczenia.
Jehowy
Jehowy 09.08.2019, 22:20
Dzisiaj sam sprawdziłem na pustej drodze, jadąc 40 km/h ile mi zajmie hamowanie do zera. Ułamki sekundy. Przecież jakby choć trochę wyhamowal, to by ten dzieciak nie przeleciał aż pod pasy. A Gdzie ślady hamowania tego samochodu? Jak mógł nie zauważyć wyjeżdżając rower jak jechał przepisowo? Przecież to duże skrzyżowanie, miał pole do popisu.
hmmmm
hmmmm 10.08.2019, 10:07
Jak jechał szybko, to tym bardziej nie powinien na nim wymuszać. Jak jechał szybko, to dzieciak miał małe szanse na przeżycie.
Opony nie zawsze zostawiają ślady hamowania.
Skoro kierowcy nie udało się ominąć, to znaczy, że to nie było takie proste.
Pytanie: masz interes w tym, żeby rodzice dziecka nie płacili za szkody?
Jehowy
Jehowy 10.08.2019, 11:36
Pytanie: masz interes w tym aby kierowca nie poniósł odpowiedzialności? Bo wydaje mi się że każdy broni kierowcy i wine zgarnia na dzieciaka. Nie twierdzę że jest bez winy, ale kierowca jakby choć trochę był czujny to by mógł przyhamowac chociaż to, złagodzić uderzenie. A każdy widział chyba jak samochód wygląda.
W tym wypadku jakby nacisnąl hamulec do podłogi, na pewno by minimalny ślad opon został a tam nic a nic.
Może kierowca go nie zauważył? Może smska pisał, przez telefon rozmawiał? Zbyt duża prędkość? Jakieś badanie techniczne samochodu? Oczywiście Teraz każdy będzie chciał się oczyścić z zarzutów. A ekspertów masa.
to który to już koniec swiata był ha ha ah
to który to już koniec swiata był ha ha ah 10.08.2019, 13:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

polacy robacy
polacy robacy 10.08.2019, 06:55
przez pasy się przechodzi, a nie przejeżdża rowerem jak idiota..
Do Polacy robacy
Do Polacy robacy 10.08.2019, 11:29
Czy Ty umiesz czytać? To było na ulicy, a nie na pasach!
Miro
Miro 09.08.2019, 15:26
Mieszkam blisko tego skrzyżowania. Prawda jest ze małolaty robia co chcą na rowerach. Idac chodnikiem musisz uwazac bo cie rozjadą. Jadąc samochodem musisz uważac bo wjedzie na przejscie dla pieszych.
Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 10.08.2019, 14:59
Bo są bezkarni.
A milicja w których krzakach z suszarką?
Kierowcaaaaaa
Kierowcaaaaaa 09.08.2019, 12:33
Wy myślicie ze wasze dzieci są takie grzeczne, posłuszne, bez winy ?
Czemu zawsze jest wina kierowcy?
Miałem kiedyś taka sytuacje w centrum , jak rozpędzeni na rowerze małolaty nie patrząc na nic bo to przecież wolny kraj, wjechali na pasy jak szczała ,ledwo wyhamowałem mając 40 km/h. Najlepsze w tym że się jeszcze zaśmiali. Uczcie swoje dzieci jak się zachowywać w życiu..
Bo własnie nie daj Boże staje się wypadek to waszym zdaniem zawsze wina kierowcy... ! Kiedyś jak rodzic wziął pasa szybko się zrozumiało ze tak nie można robić.. Może trochę zainteresowania do dzieci bo będzie coraz gorzej.. Świat idzie do przodu a ludzie się cofają ! ;) I pewnie udzielają się rodzice że to wina kierowcy co własnie nie biorą poprawki.
500+
500+ 10.08.2019, 07:55
Ile muszą dostawać? 1000+? 100000+? Żeby zaczęli o swoje dzieci dbać.
Jakiś chłopak.
Jakiś chłopak. 09.08.2019, 15:46
*** bo po to robisz prawo jazdy baranie żeby uważać właśnie na rowery i inne sytuacje na drodze. Samochód to jak broń. Po to są wydawane uprawnienia do prowadzenia pojazdów a na rower nie są wymagane. Ty masz uważać i spodziewać się absolutnie wszystkiego na drodze. Co jak siedzisz za kołkiem to już ci wszystko wolno? Tak właśnie w Polsce szkolą kierowców. Wyjedź do Holandii i potrąć rowerzystę to zobaczysz co to jest samochód. Za taki głupi tekst już bym ci zabrał prawko debilu. Owszem ze młodzież robi sobie co chce ale gdzie edukacja w tym kierunku? Wszyscy winni tylko nie kierowcy.
Motocyklista
Motocyklista 09.08.2019, 23:15
Masz rację też byliśmy dziećmi i brakowało nam rozsądku i doświadczenia , trzeba być ostrożnym i starać się przewidywać różne sytuacje na drodze.
do jakiegoś chłopaka
do jakiegoś chłopaka 09.08.2019, 17:05
Baranie, skoro dzieciaka puszczasz na ulicę, to naucz go zasad - dziecko z rowerem to też "broń" - może wjechać w pieszych - starszych, czy inne dzieci, może wjechać w samochód.
Winni są NIE tylko kierowcy.

A jak twój dzieciak ma sieczkę zamiast mózgu, niech się bawi w kojcu....
Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 10.08.2019, 15:01
Wszyscy winni! Wszyscy, tylko nie ja.
kierowca
kierowca 09.08.2019, 11:51
Nagminne jest przjeżdzanie a właściwie bardzo szybkie wtargnięcie,przez młode osoby na rowerach na pasy ,nie odnoszę się do tego wypadku ,ale stwierdzam ,że ogólnie jest to już plaga i mam obawy,że nie uda się tego wyeliminować!!!
Jak było? Zdecydujcie się
Jak było? Zdecydujcie się 09.08.2019, 09:59
Nie ktoś, kto wie, narysuje mapkę z pojazdami i strzałkami, którędy jechali.
Tadeusz
Tadeusz 10.08.2019, 02:41
Pijany (?) dostawczy wymusił pierwszeństwo włączając się do ruchu. Wszystko. Czemu granatowi nie badali go na alkohol. Tu na forum też ktoś fałszuje wersję atakując prawidłowo jadących rowerzystów. To układ gryfiński.
Nitras
Nitras 09.08.2019, 10:48
Przez park Kasprowicza
Halo
Halo 09.08.2019, 09:39
Nie wygladal kierowca na Durczoka zachowal zimna krew i trzeba to pochwalic. A przegranych wyborcow tvn 24 życzę powodzenia kiedys tam.
Historia tego roweru była taka
Historia tego roweru była taka 09.08.2019, 09:22
Nie wklejaj wciąż tego samego. Adm.,
(...)
H
H 09.08.2019, 10:28
Daj się pośmiać
Piters
Piters 09.08.2019, 07:23
Jezeli chlopak przejezdzal rowerem przez pasy to b.zle. przeciez nie ma sciezki rowerowej obok zebry,wiec obowiazkowo powinien zejsc z roweru i przejsc przez przejscie. Zdrowia Mu zycze!
Widzsz, że to po prawej przed pasami !
Widzsz, że to po prawej przed pasami ! 09.08.2019, 08:49
Jechał prosto Krasińskiego a ten mu ruszając z postoju przp...dolił.
To się stało na środku skrzyżowanie nie na pasach
To się stało na środku skrzyżowanie nie na pasach 09.08.2019, 00:50
Ludzie przyjrzyjcie się zdjęciu. Samochód po wypadku nie cofnął bez powodu 2 metry do tyłu na środek skrzyżowania i nie przesunął chłopca, którego rzucił mocno do przodu. Chlopiec leży kawałek przed przejściem a nie na nim lub za nim. Dzieciak wjechał głupio w sam środek skrzyżowanie z trawy. Współczuje chłopcu jedynie tego, że rodzice nie nauczyli go o niebezpieczeństwach na drodze i rozglądaniu się czy coś jedzie na drodze oraz tego że przez takie nieodpowiedzialne rodzicielstwo załatwili facetowi z białego auta traumę.
racja
racja 09.08.2019, 09:24
Masz rację , to zdjęcie dużo mówi o wypadku!
X
X 08.08.2019, 23:43
Dzieciaki wjeżdżają na pasy nie patrząc wogóle na to czy auto jedzie czy nie, czasami nawet prosto z pomiędzy bloków wyjeżdzają i kierowca niestety nie zawsze może wyhamować
!!!
!!! 08.08.2019, 23:00
Dostawczak wymusił pierwszeństwo włączając się do ruchu. Widać uznał, że wygra starcie z rowerem i lu. Kara śmierci. To jeden z wielu piratów uznających , że pierwszeństwo ma większy. Czemu nie badano kierowcy na alkohol ? Koleś granatowych ?
Swiadek
Swiadek 09.08.2019, 10:08
Badano go na alkohol - jak piszesz i nic nie wymusił bo jechał główna droga od pasów na pasach miał jeszcze czerwone światło a Ty jak nie masz pojęcia o
Czym mówisz Zamilcz
Hehe
Hehe 09.08.2019, 21:13
Ale koleś jest, widać było 😁
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 08.08.2019, 22:48
Dostawczak włączał się do ruchu i powinien ustąpić jadącym rowerzystom. Chłopakowi życzę powrotu do zdrowia i milion złotych odszkodowania od kierowcy bandyty z dostawczaka. No, może i jeszcze renta.
Rysiek
Rysiek 09.08.2019, 06:48
Kierowca nie wlaczal sie do ruchu tylko jechał droga z pierszenstwem w strone cmentarza. Zdarzenie mialo miejsce na samym srodku skrzyżowania. Dzieci wyjechaly prosto pod auto. Kierowca bez winy.
Pytam
Pytam 09.08.2019, 08:52
To czemu Rysiek nie dostał alkomatu. To nowe prawo pisiorów ?
wiskaka
wiskaka 09.08.2019, 10:23
Alkomatu? dla dzieci czy nieodpowiedzilanycnrkdzicow tych dzieic ktorzy mieli je w *** i lataly bez jakiejkolwiek opieki po podworku? facet jechal ledwo 40 glowna droga i chcecie milion odszkodonia? zalosne polaczki 500+
Widzowie
Widzowie 09.08.2019, 19:27
Widzieliśmy i 40 to on na pewno nie jechał i nie tylko ja to mówię.
Elka
Elka 09.08.2019, 15:52
Serio? Rodzice Ciebie na smyczy prowadzali jak miałeś kilkanaście lat?
odpowiedz dla elki
odpowiedz dla elki 09.08.2019, 16:39
nie na smyczy ale sprawdzalinczy zyje i mowili zebym mowil kiedy chce orzejsc przez ulice i co robic czyli oatrzec lewo prawo lewo i zlazic z roweru...
Świadek
Świadek 09.08.2019, 18:09
Byłam świadkiem i chłopak nie przejeżdżdzał przez pasy, a włączał się do ruchu z podporządkowanej i najprawdopodobniej nie zauważył samochodu. Rodzice byli za moment na miejscu, koledzy mowili że mieszka obok zdarzenia.
Cześć
Cześć 09.08.2019, 09:30
Nie wygladal na Durczoka z tvn 24....
Wujek dobra rada
Wujek dobra rada 08.08.2019, 22:38
Dzieciaki wyjezdzaly wyjazdem od kosciola w lewa strone w strone swiatel. Chlopiec wjechal a dziewczynka nie bo stwierdziła ze auto jedzie zbyt szybko a tam jest ograniczenie do 40. Mysle ze rondo w tym miejscu i po wszystkim.
nodi
nodi 08.08.2019, 22:38
To kierowcy jeżdżą jak debile ,taka prawda Widać zdarzenie jest przed pasami Wszystko w temacie
polacy robacy
polacy robacy 10.08.2019, 06:58
doucz się... przez pasy się przechodzi a nie przejeżdża kretynie
Ela
Ela 08.08.2019, 22:00
Jeżdżę bardzo dużo rowerem po naszym mieście. Dzieciaki wbijają na ulicę wogóle nie patrzą czy można? Przeprowadzanie przez przejście to rzadkość. Wiadomo są wakacje, ale Rodzice, zwracajcie uwagę gdzie bawią się wasze dzieci!
Ewa
Ewa 09.08.2019, 16:28
zwróciliśmy kiedyś uwagę dzieciakom (12-14 lat) szalejącym na rowerach po chodniku. Nieomalże wpadli na nas z rozpędu. Usłyszeliśmy "nikt nie będzie mi życia układał" !! Ręce opadają.
500+
500+ 10.08.2019, 07:51
To niech to swoim rodzicom powiedzą

Pozostałe