Szczęście w nieszczęściu. Wypadek na Górnym Tarasie

  • 09.08.2019, 12:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szczęście w nieszczęściu. Wypadek na Górnym Tarasie
Rowerem wprost pod auto wjechał 12-letni chłopak na Górnym Tarasie w Gryfinie. Uderzony rowerzysta wyskoczył nad maskę i uderzył w przednią szybę samochodu tak, że ją stłukł.

Wczoraj na gorąco relacjonowalismy ten wypadek. Dziś wiadomo więcej.

-Na skrzyżowaniu ulic Iwaszkiewicza i Krasińskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył kierujący samochodem marki Fiat i 12-letni rowerzysta - mówi asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Chłopcu udzielono pierszej pomocy i przetransportowano go karetką pogotowia do szpitala Szczecin-Zdroje. Wyglądało to bardzo groźnie, ale chłopak w sumie wydszedł obronną ręką.

Okazuje się, że kierowca jechał prosto ul. Krasińskiego, a z ul. Iwaszkiewicza wyjechał kilkunastolatek. 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piesza
Piesza 13.08.2019, 08:04
A gdzie jest straż miejska?Czy wogole jeszcze jest w tym mieście straż miejska?
kierowca
kierowca 12.08.2019, 05:05
panie redaktorze .Mam propozycję .Niech pan wsiądzie do samochodu i pojeżdzi głównymi ulicami Gryyfina(chrobrego kościelną ,piastów,krasińskiego uliczkami po kwadracie)zapewniam pana ,ze zmieni zdanie o roli pieszych w ruchu.Wtargnięcie na jezdnie pieszego ,wrotkarza czy rowerzystę jest nagminne .Widok pieszej z telefonem przy uchu beztrisko wkraczającej pod koła samochodu to norma.Młodzież grupowo spacerująca po przejściu też.By nie być jednostrinny ,to miałem przypadek ,że pani kierowca z telefonem przy uchu z podporządkowanej wjechała mi prawie w maskę .Morał .świadomość użytkowników (piesi,kierowcy) jest zerowa!!!
to nie ejst miasto dla zwykłych ludzi
to nie ejst miasto dla zwykłych ludzi 13.08.2019, 09:07
Bo Gryfino rządzone przez tercet (a w zasadzie duet to miasto chaosu., a rządzący zajmują się swoimi sprawami tudzież innych biznesikami. Nie ma gospodarza, nie ma widocznej dbałości o miasto i rozwiązywanie problemów nie tylko drogowych.
Słowianin
Słowianin 09.08.2019, 13:51
Przedewszystkim nagłaśniać ze rowerem na przejsciu dla pieszych sie nie przejeżdża co rownie czesto zdarza sie rowniez starszym osobom na przejsciu przy orlenie Slowianska / Chrobrego ciezko jest zejsc z roweru i go przeprowadzic osobom jadacym po chodniku
500+
500+ 10.08.2019, 08:02
Mi wczoraj pod pocztą, ok. 14:10 jakąś blondynka tak wyjechała. Na rowerze miała fotelik, ale 500+ nie wiozła.
Przechodzień
Przechodzień 09.08.2019, 17:39
To nie było na przejściu przez pasy tylko na ulicy. Dzieci w wieku 12 lat często już mają karty rowerowe, które uprawniaja do jazdy na ulicy. Najważniejsze że wszyscy cali.
Czytelnik
Czytelnik 09.08.2019, 13:00
Więc po co było pisać ten stek bzdur wczoraj... Zanim napisze się cokolwiek, informacje "od świadka" trzeba sprawdzić! Szczęście że chłopcu nic się nie stało, rodzice pilnujcie swoich dzieci bo 12 latkowie przede wszystkim bez opieki raczej po ulicy poruszać się rowerami nie powinni. Wakacje zaraz się skończą i każdy zapewne chce by jego dziecko wróciło szczęśliwie do szkoły. A tu jeszcze młody chłopak miałby dziecko na sumieniu przez bezmyslnosc i nieuwagę tych chłopców.

Pozostałe