Ogródek piwny przy nabrzeżu już otwarty [FOTO]

  • 09.08.2019, 19:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ogródek piwny przy nabrzeżu już otwarty [FOTO] fot. TWS
W piątkowe późne popołudnie 9 sierpnia 2019 r. ok. godziny 18 pierwsze dźwięki muzyki na nabrzeżu w Gryfinie zwabiły spacerowiczów do właśnie otwartego ogródka piwnego. Serwowane jest nie tylko piwo. Właściciel Szymon Krzewski proponuje również , kawę i co nieco do pochrupania.

O inwestycji poinformowaliśmy jako pierwsi. Obiekt ma wymiary 6 na 12 metrów. Bar na początek funkcjonować będzie do października tego roku. W następnym roku lokal miałby być otwarty od kwietnia do października. Inwestorem jest Szymon Krzewski.

Pani Gosia przyszła tutaj po pracy wraz ze znajomymi.

– Bardzo dobry pomysł. Nareszcie. Mam tylko wrażenie, że w bezdeszczowe dni stolików będzie za mało – mówi nam pani Gosia.

Gości przybywa. Kusi zaproszony ze Szczecina zespół muzyczny Electro Boogie. Grają panowie Michał i Wojtek.

Ogródek powinien być otwarty od godz. 14, ale uzależnione to jest od chętnych gości, jak również od pogody. Wiadomo, przy ulewnym deszczu chętnych nie będzie. Natomiast słoneczna pogoda skusi.

Ceny piwa butelkowanego od 5 do 7 zł. Złotego trunku można napić się także z beczki. Orzeszki ziemne - 5 zł puszka, paluszki słone - 2 zł za paczkę.

Dzisiejsi goście podkreślają, że pomysł jest dobry. Wreszcie, jak za dawnych czasów, będzie można przyjść, odpocząć na rzeką i pogadać ze znajomymi przy filiżance kawy albo kuflu piwa.

 

TWS

 

O inwestycji napisaliśmy ostatnio tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33089,ogrodek-piwny-stanie-w-ciagu-najblizszych-dni

 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (169)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziwne
dziwne 15.08.2019, 20:38
A dlaczego ten lokal nie ma toalety? Tak można?
fatoo
fatoo 15.08.2019, 11:52
Banda idiotów rzuciła się do klawiatury, piszę o tych, którzy do tematu dołączają wątki poboczne. Wynika to z ich poczucia frustracji, bo np.samochód ma się marki Złom, gorszy niż ma sąsiad, praca nie ta albo w szkole pomiatają jedynkami, więc" trzeba" bluzgnąć, wyśmiać, obrazić. Na chwilę się polepszy, ale to nie uleczy.
zapomniał wół....
zapomniał wół.... 15.08.2019, 14:45
A Miler już napisał odpowiedź na pytanie? Chyba miesiąc mija a w sprawie pijalni piwa na nabrzeżu nie odpowiedział?
Jakby tak redaktorowi Milerowi nie odpowiedziano - ale by się rzucał po dwóch dniach...
Tom
Tom 14.08.2019, 21:08
Hej tam, ciemnoto, widzicie tylko same wady w tym mieście, cokolwiek powstaje, jest krytykowane, szydzone , a gospodarzy tego miasta które chce przywrócić stan rzeczy na miarę XXI wieku wyśmiewacie
zapomniał wół...
zapomniał wół... 15.08.2019, 14:47
Eeee - spójrz na zdjęcie - ten czarny namiot to "miara XXI wieku"? Ale w Bangladeszu?

Wczoraj, 21:08 Hej tam, ciemnoto, ...gospodarzy tego miasta które chce przywrócić stan rzeczy na miarę XXI wieku wyśmiewacie
konstatator
konstatator 14.08.2019, 16:42
Cóż niestety nie ma żadnej inwestycji w tym mieście którą mógłbym pochwalić terceciarzy. Płacimy my za to wszystko wszyscy pośrednio lub bezpośrednio, wiekszość ludzi z gminy głosowała na kogoś kto miał się z rozsądkiem wykazać. no i co ? i wielkie gówno.
bambo
bambo 14.08.2019, 09:55
Czołowa inwestycja tercetu.
...
... 15.08.2019, 14:49
Czołowa to "schody Milera" 10 metrów od istniejących - taka "legalna, słomiana inwestycja"..
Ewa
Ewa 15.08.2019, 17:49
a ja myślałam, ze zmiana organizacji ruchu na Jana Pawła :D Raptem, na głównej drodze zmiana na podporzadkowaną, bo ktoś musi wyjechać.. Genialne. Nadaje się do "Absurdów drogowych".
"słomiana inwestycja"
"słomiana inwestycja" 15.08.2019, 21:18
"Schody Milera" wygrywają - 10 metrów od istniejących zamiast przywrócić przejście przez tory po stronie parku!
Miś
Miś 15.08.2019, 15:58
Bo najlepsze są słomiane inwestycje.
biedacy
biedacy 14.08.2019, 00:54
Teraz straż miejska ma więcej roboty bo jeszcze co rano musi ogródka pilnować.
turysta
turysta 13.08.2019, 11:12
Miasto owiane złą sławą!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA AH 12.08.2019, 13:29
oj sie nie sprzeczajcie gdzieś publiczny grosz musza wydać petenci OLI Z OPS -U HA HAAH wpadł bym ale wieczorki mi ukradli kasę na amfibie i jak zaparkuje przy nabrzeżu a tak bym wbił na tywę ciepłym kanałem na regalicę i juz walę piwko za totalny upadek lewicy z darusiem na czele ha ha ah
ja
ja 15.08.2019, 13:26
Jak czytam te niektóre komentarze to czasami myślę że piszą to ludzie którzy mają kłopoty z ro...
Opel
Opel 12.08.2019, 11:12
Temat o ogródku piwnym, a wy jak zawsze obrażacie tych niby Niemcow. Ich jest moze 18 procent populacji A reszta to mieszance i trzecia plec niedlugo beda spali z mikrofala lub z odkurzaczem i bedziecie mowic ze to normalme, a my zacofffance.... Bo kobieta spi z mezczyzna
Nyny
Nyny 12.08.2019, 15:10
Niemcy sa zdalnie sterowani tam panuje poprawnosc polityczna w mediach jest totalna propaganda, 89 procent przestepstw jest zamiatane pod dywan np gwalty to codziennosc przez tych inżynierów z Syrii. Dzielnice jak w Szwecji sie robia zero policji a o karetce zapomnij pelen szarjat. Zwykli obywatele sa terroryzowani we wlasnym kraju przez przybyszy wielka porażka
Gwałty na plebaniach
Gwałty na plebaniach 15.08.2019, 21:33
To prawda - milion Polaków i ponad dwa miliony Rosjan przybyłych do Niemiec robią ze szwabami co chcą a te głupki jeszcze im za to dobrze płacą, zapewniają opiekę medyczną, szkolnictwo, zasiłki, pewną emeryturę....


No zupełne dno - nie to co u nas w Kaczystanie
dobra rada
dobra rada 13.08.2019, 21:09
Ales tu glupi. Mieszkam tam od lat i nic podobnego nie ma...Co ty chcesz tymi bredniami udowodnic.??...zostan w swoim grajdole i nie wysadzaj nosa.. bo nie dla ciebie Europa.
Boom
Boom 14.08.2019, 00:40
Lubisz byc bity? My nie
do "was idiotów"
do "was idiotów" 14.08.2019, 05:12
Sxhizofreniku - wiele masz osobowości "wy" - ale każda zacofana. Niby w Gryfinie pobić nie ma - a kibole choćby w Białymstoku to sami emigranci?
Kolorowe pedaly
Kolorowe pedaly 14.08.2019, 09:20
To polacy co bronili wlasego kraju przed obraza matki boskiej przez bydlo
naucz się polskiego "kolorowy pedale":):):)
naucz się polskiego "kolorowy pedale":):):) 14.08.2019, 17:11
pisząc małą literą obrażasz - polskość również, ty brunatny bydlaku z biało-czerwoną opaską...
Policja w Białymstoku też była bita przez "polaków" bo obrażała polskość?
Husajn
Husajn 13.08.2019, 23:43
Afryka to europa?
do Husajna
do Husajna 14.08.2019, 05:13
Azja to Afryka?
"jak tu żyć"??? zapytał Pawlak Septembra...
"jak tu żyć"??? zapytał Pawlak Septembra... 13.08.2019, 06:33
Ciekawe, czy ktoś się jeszcze na tak prymitywną propagandę łapie – jak Urban o USA. Albo jak Kargule i Pawlaki w Ameryce „w poniedziałek strzelają, we wtorek gwałcą, w środę porywają, w czwartek rabują...”
No i "u was recesja"...

Ciekawe, że nie szturmują granic uciekając - chociaż już jedna PiSłanka mówiła, że "Szwedzi masowo emigrują do Polski"...
brawo!
brawo! 14.08.2019, 05:15
Nic dodać - Pawlaki i Kargule "toż u was recesja, gwałcą, mordują, jak żyć"... A jakoś masowo do Polski nie emigrują, ciekawe...
dr
dr 12.08.2019, 12:25
Weź się lecz!
Paolo
Paolo 12.08.2019, 10:56
Panie Sawaryn brakuje mi tu jeszcze sławojki. Będzie to pana kolejny wkład w rozwój Gryfina.
Ewa
Ewa 15.08.2019, 17:51
a przydałaby się, bo kibelek w Bosmanówce chyba zamykają, bo panowie ochoczo leją pod drzewkami, między autami na parkingu... Strach auto postawić bliżej tej "pijalni"...
innowacja po gryfińsku
innowacja po gryfińsku 12.08.2019, 12:48
Ale sławojkę poproszę taką "stylową" - z desek i z serduszkiem wyciętym na drzwiach - architekt miejski zaprojektuje, plastyk wytnie serduszko i pomaluje a ogrodnik posieje wokół kwiatki - i przynajmniej będzie jeden ślad ich działalności...
Zabudowa kwartałów nadodrzańskich
Zabudowa kwartałów nadodrzańskich 12.08.2019, 13:14
Pomysł dobry! Wszyscy będą mogli się wykazać w jednym PROJEKCIE , czekam na oficjalne otwarcie wychodka z. przecięciem wstęgi przez trzech panów ,wbiciem gwoździa na pociętą gazetę najlepiej lokalną do ew poczytania ,występ naszej chluby miasta zespołu wokalno instrumentalnego At Hot z domu kultury i wmurowaniu tablicy pamiątkowej dla potomnych o zaistniałym wydarzeniu!
Ada
Ada 11.08.2019, 23:56
Gryfino to miasto lumpeksów , chińskich marketów, pijaków i bezdomnych. Gdzie się człowiek nie obróci tam bałagan i syf. Niestety ale taka jest smutna prawda ...
rozgałęźnik
rozgałęźnik 11.08.2019, 22:25
Przyszła synowa zatrudniona żeby mieć druga wtykę.
urząd
urząd 12.08.2019, 12:17
Oj pewnie po ślubie z synem wicka wygryzie Olke z ops
Wszystko jasne!
Wszystko jasne! 12.08.2019, 14:11
To nie jest takie pewne , przecież synowa musiałaby wygrać konkurs na stanowisko i pozytywnie zaliczyć rozmowę kwalifikacyjną ,,, przed komisją gminną , no chyba że będzie najlepsza jako jedyna startująca , bo kto więcej by się odważył ,,,
hle hle
hle hle 12.08.2019, 23:49
jaki konkurs?;))))a Ola miała konkurs? Ola miałaś? Czy pazurki czerwone wystarczą??
układ
układ 12.08.2019, 14:48
Zawsze można odrzucić inne kandydatury jako niespełniające kryteriów - ostatecznie, jak ktoś "niepowołany" się przez kryteria ustalone w umigu przeciśnie...
Układ zamknięty
Układ zamknięty 12.08.2019, 13:30
Wtedy to dopiero będą JAJA!!!
burza
burza 11.08.2019, 20:30
Hmmmm
Uważam,że obie "inwestycje ", czy to gofry ,czy piwo,to jedno wielkie nieporozumienie. Zero wyobraźni, a co na to plastyk miejski? Wkomponował to coś do fajnego nabrzeża bez oporu? Czy o to panom włodarzom chodzi,żeby jeszcze szpetniej to miasto wyglądało?
do burzy
do burzy 12.08.2019, 06:39
A dla mnie jednak duża różnica – z rodziną na spacerze kupić gofry, czy zobaczyć pijących piwo na brudnych leżakach...

Więc nie rozumiem, czemu samochód z goframi NIE MÓGŁ tu stać - już od kwietnia, żeby zrobić miejsce dla piwa?
Bardziej zaprzyjaźnieni?
Dlaczego gofry nie mogły a piwo może?
Estetycznie jednak wolę samochód niż te leżaki i piwo...

A co plastyka, architekta ogrodnika i kogo tam jeszcze - a jakie efekty ich pracy od tylu lat potrafisz wskazać w Gryfinie?
🤗
🤗 12.08.2019, 08:14
Różnica jest haaaaaaa
Gofry to znajomki Kasprzykowej,która już jest tylko radną i nikomu się nie przyda,a piwo to rodzina Szymanowicz,któa cały czas się przydaje..
tak uważam
tak uważam 14.08.2019, 05:17
Ale tu nie jest mowa czyja rodzina ma wsparcie w danym roku ani czy różowy samochód ładniejszy od czarnego namiotu (i jak to wygląda na nabrzeżu) - tylko że gofry na spacerze z rodziną są lepsze niż patrzenie na pijących piwo na leżakach...
łaska pańska
łaska pańska 13.08.2019, 07:03
Gofry z nabrzeża pogonili - w zamian dali piwo na brudnych leżakach. Za dużą konkurencją byli? Czy "łaska pańska" się odwróciła?
burza do  6.39
burza do 6.39 12.08.2019, 07:56
Polecam czytanie komentarzy ZE ZROZUMIENIEM i bez emocji. Miłego dnia
Europejka
Europejka 11.08.2019, 19:18
Biedackie te nabrzeze.. Ja piwa nie pije a porządna kawę z kawałkiem dobrego ciasta tam raczej nie uświadczę. Szkoda bo fajne miejsce.... Pozostaje Mescherin.
ochlapus patriota
ochlapus patriota 11.08.2019, 20:38
A gdzie szczaw i mirabelki?
Jare3
Jare3 11.08.2019, 20:31
Biedackie to ty masz zycie szufladko Niemcy sa nie mile widziani a ich zarcie to dno jed, do mescherin i juz nie wracaj
faszystom stop!
faszystom stop! 12.08.2019, 06:30
W Mescherin są chyba 3 restauracje, jak nie więcej – faszysto - "niemile widziani"? A Polaków z Niemiec też Niemcy mają wyrzucić? Faszystowskie poglądy!
Polak
Polak 11.08.2019, 20:24
Z tym nabrzeżem masz rację też wolałbym kawę albo porządną restaurację , niestety w Gryfinie mieszka najwięcej degustatorów śmierdzącego piwa i taniego żarcia.
Mimo to piepszłaś z tym Mescherin ja bym nie pojechał bo wole dać zarobić Polakowi i to niemcy mnie tego nauczyli.
Ewa
Ewa 15.08.2019, 17:54
a przypadkiem tam nie prowadzą Polacy tej restauracji??
Wstydu oszczedz
Wstydu oszczedz 13.08.2019, 21:16
te resteuracje naleza do Polakow...Obsluga tez polska ..wiec pieprzysz ty. Ale Niemcy nie maja z tym problemow ..
do idioty
do idioty 12.08.2019, 06:32
Może Polak ale idiota – rozumek globalizacji nie ogarnia? Wolisz niemieckie piwo z niemieckiego sklepu w Polsce, niż polską restaurację w Niemczech?
Zresztą nie zdziwiłoby mnie, gdyby w obu lokalach obsługa mówiła z „zaśpiewem zza Buga”...
Wwowwo
Wwowwo 11.08.2019, 20:06
Pomylilas kraje Polska to nie Niemcy jedz do mescherin wielka europejko haha tam szczawie sie obzeraja chemia i wygladaja jak wygladaja swinie niemieckie.
faszystom stop!!!
faszystom stop!!! 12.08.2019, 06:35
„Polska ***” – jak 80 lat temu tak często mówiono – ty wyzywasz od „niemieckich swin” – jesteś mentalnie taki sam jak hitlerowcy.
Niemiec to niemiec nie odda co zrabowali europejczyka
Niemiec to niemiec nie odda co zrabowali europejczyka 12.08.2019, 10:45
Hitlerowcy to Niemcy tak samoo jak Prusacy..... To Niemcy
Deutschland uber Deuchland
Deutschland uber Deuchland 15.08.2019, 21:41
I tak samo jak Austryjacy czy część Szwajcarów ;-)
Ola
Ola 12.08.2019, 10:52
Tak samo Krzyżacy to Niemcy
Kolorowa
Kolorowa 11.08.2019, 19:10
Wygląda jak pogrzeb na cmentarzu z tymi czarnymi baldachimami... Smutno.. że chyba trzeba będzie się upić.
dziwne
dziwne 11.08.2019, 18:52
Już w kwietniu gofry z różowego busika ogłaszały, że w tym roku nie mogą być na nabrzeżu. Gmina pogoniła konkurencję?
Miler miesiąc nie potrafi napisać, jakie były procedury. Powiązania rodzinne tym bardziej powinny uczulić władzę, żeby wszystko było transparentne...
Dlaczego gofrów "nie można" - a piwo można?
Brawo
Brawo 11.08.2019, 19:57
Tomasz M nie zajażył co to są gofry -- ale piwko oooootak !!!!!! Ok
Mam pomysł na Gryfino , pamiętacie to hasło?
Mam pomysł na Gryfino , pamiętacie to hasło? 11.08.2019, 19:46
Kolor czarny jest najmniej transparentny , a handel z różowego b u s i k a też tandetny zwyczajne barachło szpecące to miejsce , takie rozwiązania są dobre na festynach 1,2 dni , a wniosek jeden: jaki Pan taki kram i nic się nie zmieni
widz
widz 11.08.2019, 17:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

beny
beny 11.08.2019, 18:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 11.08.2019, 16:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 11.08.2019, 16:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gumowiec
Gumowiec 11.08.2019, 16:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

anku
anku 11.08.2019, 16:32
dobre dobre, jemu tego trzeba
piwo+
piwo+ 11.08.2019, 13:43
Nowy program tercetu: piwo+
:)))))))))))))))))))
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 11.08.2019, 12:40
Ludziska Gryfińskie co wlewacie dzisiaj w swoje ryła

Pozostałe