Nagrody motywacyjne dla naszych policjantów

  • 10.08.2019, 20:04
  • KWP Szczecin
Nagrody motywacyjne dla naszych policjantów
W Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski wręczył funkcjonariuszom zachodniopomorskiego garnizonu nagrody motywacyjne. Wśród wyróżnionych znaleźli się Ci, których uhonorował Komendant Główny Policji.

Na wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Wśród kilkunastu wyróżnionych znaleźli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Wałczu oraz Gryfiniie.

Podczas uroczystości komendant nagrodził 5 funkcjonariuszy, których wyróżnił sam Komendant Główny Policji. Wśród nich byli policjanci z KMP w Szczecinie, KPP w Białogardzie, KPP w Gryfinie, KPP w Świdwinie. Mundurowi Ci, w czasie wolnym od służby uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwym kierującym a także podczas realizacji jednej ze spraw udaremnili przemyt na teren Polski około 40 kg. narkotyków.

Pozostali wyróżnieni funkcjonariusze w ostatnim czasie wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w realizacji powierzonych im obowiązków.

Ich wzorowa postawa, rzetelność oraz aktywność doprowadziły do ratowania ludzkiego życia oraz do wykrycia i realizacji spraw o charakterze kryminalnym.

KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pinio
pinio 11.08.2019, 22:42
Konkretnie kto!?
bolo
bolo 10.08.2019, 21:31
Ci od narkotyków?

Pozostałe