Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zapraszamy na festyn charytatywny dla Oliwera. Zróbmy razem coś dobrego!

  • 12.08.2019, 23:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszamy na festyn charytatywny dla Oliwera. Zróbmy razem coś dobrego! fot. dost.
Kochani, czas pędzi nieubłaganie. Festyn charytatywny dla Oliwera coraz bliżej, bo już 17 sierpnia 2019 r. Zapraszamy Was bardzo serdecznie.

Dzięki życzliwości, kreatywności i pomocy wielu osób przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Będzie to też dobry moment, żeby się po prostu spotkać, porozmawiać, spędzić ze sobą czas. Zapraszam na festyn charytatywny "Nad Rozlewiskiem" w Starym Kostrzynku (gm. Cedynia) 17 sierpnia 2019 r. - mówi mama Oliwera.

Program festynu publikujemy w fotogalerii.

 

A teraz parę słów mamy o Oliwerze... Oli ma 16 lat. Nie mówi. Porozumiewamy się gestami makatonu, obrazkami psc. Ma epilepsję. Nie biega, jest nadwrażliwy na dźwięk i dotyk. Są też dni, kiedy potrafi załapać totalnego doła. Nic wtedy nie pomaga, nawet jego ulubiona muzyka.

Chodzi do szkoły w Cedyni, gdzie ma zajęcia z cudownymi nauczycielkami. Jak wspominałam, muzykę kocha najbardziej. Lubi też wodę - basen, morze, jezioro... Ogląda mecze piłki nożnej. Kiedyś bardzo chętnie oglądał programy Tomasza Lisa 😃. I to całkiem serio...

Zdarza mu się nic nie chcieć, mieć gorsze i lepsze dni, jak każdy z nas.

Potrzeby dla takiego dziecka zawsze są, żeby wzmacniać je z każdej strony - tej emocjonalnej i fizycznej.

Rehabilitacja jak najbardziej, zawsze. Dlatego ten festyn. Na turnus rehabilitacyjny albo inną formę terapii. zobaczymy.

 

Igryfino sprawuje patronat medialny nad imprezą.

O festynie informawaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33126,wesprzyj-oliwera-i-walke-mamy-o-syna

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 15.08.2019, 23:49
Rodzice do pracy
Dać Czciborowi
Dać Czciborowi 15.08.2019, 18:23
Panie Zarzycki daj pan kasę dla Czcibora chłopaki wywalczyli historyczny awans daj pan i nie żałuj przed wyborami chętnie pan jeździł na mecze. jaki był pan troskliwy o los jedynej drużyny w Gminie Sćieżki rowerowe pan chce budować wieże na kościele ten pan chętnie finansuje a tam jak robota stanęła to stoi wielebny woła woła dawajcie owieczki a tu nic się nie dzieje owieczki beczą dają i nic z tego nie mają i tak śpię kręci ten cyrk w koło daj pan chłopakom z Czcibora wielebnemu mniej on ma dobre serce pewnie zrozumie może zrobi jakąś zrzutkę w kościele Caritas już śpię nachapał dosyć na murzynów misję w Afryce też poszły miliony czas się obudzić
Dziwne
Dziwne 14.08.2019, 22:24
Żadne chamstwo zadaję pytanie więc cwaniaku nie odbijajj piłeczki insynuując mi chamstwo nie masz argumentów by mi odpowiedzieć więc zamilcz a ta Pani niech śpię ustosunkuje do pytań chyba nie jesteś jej rzecznikiem pytana są metodyczne i nie mają nic wspólnego z chamstwem
ten obcy, ale nie lubiący chamstwa
ten obcy, ale nie lubiący chamstwa 14.08.2019, 19:00
Po stylu widać, że to jedna zazdrosna osoba atakuje. Człowiecze, jest taka zasada: jeśli nie potrafisz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj w akcji, bo świadectwo wystawiasz tylko sobie.
Dziwne
Dziwne 14.08.2019, 14:06
W Cedyni jest kilka dziećmi niepełnosprawnych co potrzebują pomocy dziwne że ciągle pojawiają śpię na portalu jakieś akcję tej Pani Iwony a innych jakoś nie widać coś to nie tak
Tak być nie może
Tak być nie może 14.08.2019, 13:51
LUDZIE ZADAJĄ SŁUSZNE PYTANIA ZA CO PANI SPĘDZAŁA WCZASY W MIĘDZYZDROJACH ZDJĘCIA WSZYSCY WIDZIELI CHYBA TO KOSZTUJE NIECH PANI ODPOWIE CZEMU TYCH PIENIĘDZY NIE PRZEZNACZYŁA PANI NA RECHABILITACJĘ SWOJEGO SYNA TYLKO NA WCZASY?TO JEST NIE W PORZĄDKU Z PANI STRONY NIEĆH PANI ZASTANOWI ŚIĘ BO LUDZIE TO WIDZĄ!!!!
Odpowie Pan?
Odpowie Pan? 14.08.2019, 13:38
Czy Ta Pani w jakiś sposób rozlicza śpię i z kim ze zbiórek wpływających na jej konto?czy idzie tylko do Banku a potem chulaj dusza?n
Co to jest
Co to jest 14.08.2019, 13:14
Zapytam ile Panią kosztowały wczasy w Międzyzdrojach pytam czekam na odpowiedź czya pani jakiegoś sponsora skoro tak to niech Pani nie ośmiesza śię bo takie wczasy kosztują a skoro Pani finansuje to z własnej kieszeni to po co te zbiórki czekam na konkretną odpowiedz
Unii też potzebują
Unii też potzebują 14.08.2019, 12:43
Niech ta Pani nie przesadza stać Panią na wczasy w Międzyzdrojach ile to Panią kosztowało proszę odpowiedzieć chyba więcej niż 1100zł które ostatnio zebrała Pani w Cedyni odpisy w Lewiatanie po 1procent Panią zasilają może troszkę należy przystopować z tym żebractwem?
Turysta
Turysta 13.08.2019, 20:03
Też zbieram na wycieczkę do Paryża.
znajoma
znajoma 13.08.2019, 08:41
Pani Iwonko, pozdrawiam i życzę Wam dużo siły!

Pozostałe