Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Strażacy musieli go wynosić przez okno

  • 13.08.2019, 09:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Strażacy musieli go wynosić przez okno
Akcję w centrum Gryfina przeprowadzili dziś 13 sierpnia 2019 r. rano strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfina. Nie można było dostać się do chorego mężczyzny mieszkającego w bloku na górnym piętrze przy ul. Bolesława Chrobrego.

Strażacy musieli ewakuować chorego przez okno. Starszy mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala.

W akcji uczestniczyli strażacy, ratownicy z karetki oraz policja.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

patrzyłem z okna
patrzyłem z okna 14.08.2019, 23:53
Dobrze że jeszcze księdza do pomocy nie wzięli ;))))
To chore
To chore 13.08.2019, 20:01
Są takie osoby słoniowato otyłe.
paproch
paproch 13.08.2019, 18:36
Pani Tamaro, z którego okna go wynosili?
żarłok
żarłok 13.08.2019, 12:10
Strażacy musieli Nikotyńskiego wynosić przez okno bo nie chcial odejsc od korytka
Superglu
Superglu 13.08.2019, 14:46
Taaaaaki przywiązany a mimo tego Nikoteński musi odejść!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.08.2019, 12:46
Wynieśli prosto do taczki
bobek
bobek 13.08.2019, 12:37
Śmieszne ale gdyby to nie dali by rady!
pamiętam!
pamiętam! 13.08.2019, 12:37
Jak była ewakuacja urzędu poleciał zabierać trefny towar z gabinetu...
Ale Milera trollu wtedy nie było - miał urlop? Czy "korytko" zabrał ze sobą?
Strażak.
Strażak. 13.08.2019, 11:13
Nie go tylko ją. I nie z okna a po schodach.
tania siła robocza
tania siła robocza 13.08.2019, 11:15
To robicie za noszowych hahaha
do biednego człowieka
do biednego człowieka 13.08.2019, 11:21
Nie - jako służba powołana do pomocy ludziom. Dla ciebie to powód do kpin?
Biedny jesteś...
tania siła robocza
tania siła robocza 13.08.2019, 11:30
To moze mi skopiecie ogródek w ramach pomocy bo nie coś plecy bolą.
do idioty
do idioty 13.08.2019, 12:37
Naprawdę idioto nie widzisz różnicy między pomocą pogotowiu ratunkowemu w transporcie chorego do szpitala a kopaniem twojego ogródka?
Faktycznie biedny jesteś....
tania siła robocza
tania siła robocza 13.08.2019, 22:47
Widzę tylko że jako podatnik kogoś przepłacam. Albo ratowników którzy nie dają sobie rady, albo strażaków co sobie dupę zawracają byle pszczółką.
do idioty
do idioty 14.08.2019, 05:02
Ale jesteś idiota - nic dziwnego, że jesteś "tanią siłą roboczą" - bo za głupi na zrozumienie - służby ratownicze są od ratowania ludzi i mienia - i mają różne zadania i również wyposażenie.
A "byle pszczółką" to się sam zajmij idioto - może raz na zawsze zrozumiesz, że to nie jest robota łatwa....
obiektywny
obiektywny 14.08.2019, 21:11
Panie strażaku dlaczego pan jest taki chamski. Ludzie mają prawo mieć swoje zdanie czy wam się to podoba czy nie.
???
??? 13.08.2019, 11:01
Ale że ratownicy nie dali rady nieść po schodach, czy jak?
strażak Sam
strażak Sam 13.08.2019, 11:15
Nikotyński musi odejść choćby przez okno!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.08.2019, 12:47
Wyjechać taczką
pamiętasz???
pamiętasz??? 13.08.2019, 11:23
Młynarzowy trollu - czyżbyś nawoływał do samobójstwa? Mało ci?

Pozostałe