Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

  • 13.08.2019, 16:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala Uszkodzoną czerwoną mazdę zabrała pomoc drogowa.
Samochód marki skoda prowadzony przez mężczyznę wyjeżdżał z parkingu koło Gryfeny na ulice Bolesława Chrobrego. Tamtędy jechała w stronę ronda kobieta samochodem marki Mazda. Mężczyna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i swoim pojazdem wjechał w auto kobiety.

Podejrzenia były, że kobieta jest poważnie ranna. Karetka pogotowia zawiozła ją do szpitala. Samochody zderzyły się niemal czołowo i nie mogły odjechać samodzielnie. Policjanci zablokowali ulicę i ruch był kierowany przez ulicą Słowiańską. Rozpoczęto procedurę jak w przypadku wypadku. Tymczasem okazało się, że obrażenia kobiety nie są duże. Policjanci sklasyfikowali zdarzenie jako kolizję.

Jednak postępowanie kierowcy uznano za niebezpieczne. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie przygotowuje wniosek do Sądu Rejonowego w Gryfinie. To sąd zdecyduje o ewentualnej karze.

Do kolizji doszło na ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie dziś 13 sierpnia 2019 r. o godz.8.47.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tłuczek
tłuczek 14.08.2019, 15:52
A poszkodowane autko trafiło do blacharza!
malinka97
malinka97 14.08.2019, 11:29
Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka9… jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

Zwykły zwyklas
Zwykły zwyklas 14.08.2019, 14:21
To sie naszukasz. TVN podaje i pokazuje te marsze waginosceptykow. To sa masy ludzi, potęga. Homogejów jest teraz wiecej niz tych zwyklasów. Powodzenia.
Inteligentne kształty
Inteligentne kształty 14.08.2019, 11:48
Nikotyński musi odejść Karolino!
malinka
malinka 14.08.2019, 12:44
Ale tylko na chwilę ;)
Aż zapiszczał(a)
Aż zapiszczał(a) 13.08.2019, 22:10
Zobaczył fajną babkę, podniecił się i wcisnął pedał w dechę. Po czym wystrzelił jak młody bóg.
kier-owca
kier-owca 13.08.2019, 21:21
Łużycka to tragedia!!!
jeszcze podziękujemy
jeszcze podziękujemy 13.08.2019, 20:59
Panie Sawarynm ale nas pan h... zrobiłeś w tą ulicą Łużycką!
błąd ort.
błąd ort. 14.08.2019, 12:45
panie Sawaruyn... to słowo pisze się przez "ch".
Swiadek
Swiadek 13.08.2019, 20:30
I bardzo dobrze ze zabrali. Ten pan ktory spowodowal kolizje to ma ponad 70 lat. Osoby w takim wieku to powinny juz raz w roku przechodzic badania czy sie jeszcze nadaja na kierowców.
sprawdzam
sprawdzam 14.08.2019, 05:08
Jeśli młodszy powoduje wypadek to „zdarza się” – a starszemu od razu zabierać prawo jazdy?
Młody ma prawo „zagapić się” – a starszy nie?
Więcej wypadków powodują młodsi – to idąc twoim tokiem myślenia powinno się zgodnie ze statystykami wypadków częściej badać młodych...
PanstwoPolicyjne
PanstwoPolicyjne 13.08.2019, 20:20
Ale jaja za kolizje zabrali prawo jazdy, chyba sa nie powazni hahaha. Niedługo to obcierki beda zabierac.
Byly dziury i solidny asfalt z PRL.
Byly dziury i solidny asfalt z PRL. 13.08.2019, 20:12
Kiedys po Gryfinie jexdzilo się bezpiecznie. Teraz jak Sawaryn wyremontował ulice ludzie jezdzą szybciej i stad te stluczki.
sprawdzam
sprawdzam 14.08.2019, 05:08
Ty sklerotyku - a konkretnie którą ulicę "wyremontował Sawaryn" że na niej stłuczki są z powodu "zbyt dobrej nawierzchni"?
Do pokojowego faszysty
Do pokojowego faszysty 14.08.2019, 13:34
A co to za agresja w strefie wolnej od wszystkiego?
?
? 14.08.2019, 16:59
Na pewno od pracowitości, skoro Sawaryn "wyremontował ulice" - na których są stłuczki. Którą to ulicę? Łużycką?
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 13.08.2019, 20:59
Hahaha a które ulice niby wyremnotowął ten leń? Te wojewódzkie i powiatowe co nie do jego kompetencji należą?
Giewont
Giewont 13.08.2019, 21:09
PIS CZY SAWARYN, BEZ ZNACZENIA, ALE LUDZIE JEZDZA SZYBCIEJ.
women
women 13.08.2019, 18:54
A mówią niektórzy, że to kobiety nie potrafią jeździć!
Men
Men 13.08.2019, 19:09
A mówią też że Nikotyński musi odejść!

Pozostałe