Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Szykują się nowe stanowiska pracy w okolicy Gryfina

  • 13.08.2019, 17:42
  • Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Szykują się nowe stanowiska pracy w okolicy Gryfina wzp (arch.) Hotel Radisson SAS w Szczecinie - miejsce konferencji
To będzie pierwsze miejsce produkcji wózków jezdniowych marki Linde w Polsce. Obok nowoczesnej fabryki powstanie także centrum badań i rozwoju, a także strefa administracyjna. Grupa KION postawiła na Kołbaskowo i Pomorze Zachodnie doceniając m.in. świetną lokalizację. Szczegóły inwestycji zostaną przedstawione 19 sierpnia 2019 r. o godzinie 13.30 w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

KION GROUP AG to jeden z wiodących na świecie dostawców sprzętu logistycznego, m.in. do obsługi hal magazynowych. Wskazanie na Kołbaskowo i Pomorze Zachodnie to nie tylko wpisanie się w regionalną specjalizację jaką jest logistyka i transport, ale także potwierdzenie takich atutów terenów inwestycyjnych w okolicach Kołbaskowa, jak bliskość drogi A6 oraz niemieckiej granicy. Firma chce zainwestować aż 60 mln euro i stworzyć 150 miejsc pracy.

Konferencja prasowa KION GROUP AG odbędzie się 19 sierpnia 2019 roku o godzinie 13.30 w  Hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Udział w niej wezmą m.in.:

Christian Harm, dyrektor Finansowy Linde Material Handling,

Knut Angres, starszy dyrektor Projektu Budowy Zakładu w Polsce Linde Material Handling,

Jarosław Rzepa, wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego,

Małgorzata Schwarz, wójt gminy Kołbaskowo

Krzysztof Kielec, prezes zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfinianka
gryfinianka 15.08.2019, 22:10
czy maja powstać następne obozy pracy ?!
NAPOLEON z parciem
NAPOLEON z parciem 15.08.2019, 10:11
Dzisiaj imieniny NAPOLEONA to tak dla przypomnienia
czemu mnie to (już) nie dziwi....
czemu mnie to (już) nie dziwi.... 15.08.2019, 09:28
Poszerzenie strefy w Gardnie przerasta możliwości tercetu? No ale skoro "schody Milera" 10 metrów od istniejących czy karawan z piwem czy stan schodów koło PKS to szczyt możliwości inwestycyjnych - to w sumie co mnie ma dziwić?
boazeria
boazeria 14.08.2019, 20:34
Wazeliniarzu od sześciu bleści-nie jesteś już zakamuflowanym poplecznikiem wszechmocnej trójcy UMiG. Stałeś się odkrytym i jawnym zwolenmikiem. Niech twój blask spłynie na ich radosną, futurystyczną twórczość!
Julian
Julian 14.08.2019, 18:03
Znowu nic w strefie koło gardna, wszędzie się dzieje, a tutaj cisza. Jeszcze chyba świętowany jest sukces związany z Zalando.

Czy naprawdę Gryfino ma być tylko sypialnią Szczecina?
Coś tu się zadzieje konkretnego w końcu?

ZEDO i te kotły gazowe to polityczna melodia przyszłości, póki co grana na jedną fujarkę, a miasto się zwija.
FAJNIE JEST DZIŚ
FAJNIE JEST DZIŚ 14.08.2019, 08:50
OGÓLNIE DO TYCH CO TAK PIĘKNIE ZA TYM PIS-EM PAMIĘTAJCIE ZE WY TERAZ BIERZECIE OD NICH PIENIĄDZE A WASZYM DZIECIOM PO PIERWSZE JUŻ NIE DADZĄ BO NIE BĘDZIE Z CZEGO WAM EMERYTUR NIE DADZĄ BO NIE BĘDZIE Z CZEGO JESZCZE WIĘCEJ ZABIORĄ W PODSADKACH ZĘBY TO LATAĆ PALIWO BĘDZIE PO 6 LUB WIĘCEJ ZŁOTY PRĄD 100%DO GÓRY I TAK BĘDĄ NAS GOLIC ZA WASZA GŁUPOTĘ
Koniec z faszyzmem cenowym
Koniec z faszyzmem cenowym 14.08.2019, 10:04
Glupoty wypisujesz pisowski trollu. Nie jest Fajnie! Wszystko podrożało niekiedy nawet o 100%! Demokracja upadła! Wladza wozi sie samolotami, co kiedys było nie do pomyślenia ( pani Kopacz jeżdziła pociągami zeby oszczedzac). Nasi bracia i siostry spod sztandarów LGBT są torturowni przez pisowkie bojówki. Ale to się skończy. Jak przegramy wybory, trzeba poproßic Berlin o wsparcie, nawet takie jakie dostał Gdańsk w 1939, kiedy to polski faszyzm niszczył to piekne miasto.
Plac Barnima
Plac Barnima 14.08.2019, 08:09
Nikotyna musi pdejść!
wybory do sejmu 2019
wybory do sejmu 2019 13.08.2019, 22:06
wynajmę polityka na umowę o dzieło ha ha ah względnie na smieciówke ha ha ah
Oki
Oki 13.08.2019, 21:53
Na kasę z pisu lecisz dętko masakra z tobą 18 lat mózgu zero we łbie tylko kasa się liczy a zapracuj nanią tak jak inni a nie liczysz na darmoche
Pietia
Pietia 13.08.2019, 21:16
Tajoj my wsie poliszuki i sasiedy z rowieńszczyny morzem pryjechac ta jusz
płaca
płaca 13.08.2019, 21:01
Muszą się w Zalando bardziej postarać.
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 13.08.2019, 19:57
A co z rozbudową strefy w Gardnie ?!!! Seweryn piąty rok zmienia plan zagospodarowani przestrzennego ? Toż to DU pa.
Mieszaniec
Mieszaniec 14.08.2019, 05:32
Seweryn nie rządzi gminom jego wietrznie nie ma w pracy. Nikita jest szefem
Na kanapie leży leń (pod kocykiem)
Na kanapie leży leń (pod kocykiem) 13.08.2019, 21:12
Sawaryn niczego nie zmienia bo ma ludzi od tego aby nic nie robili, a Nikotyński i tak musi odejść!!!
wiem to
wiem to 13.08.2019, 21:49
Na kanapie: Ale najmniej kompetentny to jest Miler!
Brajan i Jesika
Brajan i Jesika 13.08.2019, 19:46
Dość krytykowania Pana Profesora Dudy, Pana Profesora Kaczyńskiego i Pana Profesora Morawieckiego. PiS przywraca godność POLKOM I POLAKOM!! Miałem z dziewczyną iść na studia ekonomiczne, a może nawet także dorabiać podczas tych studiów, ale kilka miesięcy temu stwierdziliśmy, że to jest bez sensu. Dziewczyna jest już w 7 miesiącu ciąży i to BLIŹNIACZEJ!! :) Czyli będzie od razu 1000+.Potem planujemy jeszcze z 5-6 dzieci żeby było trochę kasy z 500+. Mamy oboje 18 lat, więc jakiś czas temu rzuciliśmy naukę. Rodzice ostro protestują, ale koniec końców swoich dzieci bez opieki nie zostawią. Jakiś czas pomieszkamy u rodziców raz moich, raz dziewczyny, a potem pomyślimy o jakimś mieszkanku komunalnym. Czynszu przecież też płacić nie będzie trzeba, bo nie mogą nas wyrzucić. Będą jeszcze paczki żywnościowe i ubraniowe z MOPS-u, więc koszty utrzymania właściwie będziemy mieć zerowe. Do tego jak już zamieszkamy w mieszkaniu komunalnym to wykombinowaliśmy sobie, że będziemy często chodzić do rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych dzieciaków na darmowe obiadki. Wiadomo, że rodzice i dziadkowie podczas wizyty zawsze dadzą jakąś stówkę, a może i dwie lub trzy. Czyli mamy co miesiąc ostrożnie licząc średnio dodatkowo 600 zł. Z 500+ będzie 3500-4000 zależy ile dzieci zrobimy, więc przy zerowych kosztach utrzymania życie jak w Madrycie. Do dzieci wynajmiemy opiekunki studentki, albo będziemy podrzucać rodzicom i dziadkom, a sami będziemy się bawić. Dobrze wykombinowaliśmy co nie? Niech żyje PiS!!
Lubie twaróg
Lubie twaróg 13.08.2019, 19:56
O chłopie mój pies lepiej mysli i wiecej robi i to znajda, pieknej przyszlosci,PiS robi dobrze a ludzie to zepsuja i szczaw i mirabelki bedziecie wcinać i to jest poziom mrówki kapitalizmu .
Dzieki takim nieudacznikom doczekamy sie polaryzacji sceny politycznej.…
Dzieki takim nieudacznikom doczekamy sie polaryzacji sceny politycznej. PIS 95% PSL 4% (frekwencja 10%) 13.08.2019, 19:52
Pijany troll dostał fake z Wiertniczej. Mial wstawic tylko raz dla niepoznaki. Niedorajda wstawia po raz drugi to samo.
Praca i walka uczynią naß wolnym.
Praca i walka uczynią naß wolnym. 13.08.2019, 19:40
Niewiem skad u was taki beztroßkie tematy w czwartym roku tej bestialskiej dyktatury!? Tu nie ma co myslec o zmianie pracy tu trzeba myßlec jak zmienic prawo, zeby mozna bylo pracowac po 14-16 godzin tak zeby zarobic na chlebe i lekarstwa. Nie wystarczy zmienic prace trzeba wyjsc na ulice i walczyc.
Lubie twaróg
Lubie twaróg 13.08.2019, 19:58
O gościowi czasy się pomyliły może jeszcze po 100 z wyplaty będą zabierać,ła ła co wy jecie ???????
fagus
fagus 13.08.2019, 19:17
Jak to przed Kołbaskowem to będzie blizej niz do Gardna!
Pacon
Pacon 13.08.2019, 18:56
Będzie bliżej jak do Amazona!
Nina
Nina 13.08.2019, 18:55
Jakby nie było to sąsiednia gmina.
smutny smutas
smutny smutas 13.08.2019, 19:07
Jest to nawet sąsiedni powiat policki do którego dpjazd jest przez germanie a u nas niet germanskich wiz.

Pozostałe