Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pan Piotr stracił prawo jazdy, ponieważ jechał pijany

  • 13.08.2019, 18:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pan Piotr stracił prawo jazdy, ponieważ jechał pijany
Złapali go pijanego w Radziszewie na ulicy Szczecińskiej. Dokładniej to patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Policji w Gryfinie zatrzymał wczoraj o godz. 23.15 samochód marki Volkswagen Passat.
Piotr Ż. miał 1,85 promila alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i skierować mają sprawę do sądu.
-Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu lub jakiegokolwiek innego środka odurzającego stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących ale także dla innych uczestników ruchu drogowego – mówi asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolega
kolega 17.08.2019, 22:02
Piotrek miał pietra!
wujek dobra rada
wujek dobra rada 14.08.2019, 10:13
Piotrze Ż.! Przestań żłopać ten alkohol! Teraz straciłeś tylko prawo jazdy. Kolejnym razem możesz stracić życie, albo co gorsza pozbawić życia kogoś ducha Bogu winnego.
Łolaboga
Łolaboga 13.08.2019, 21:57
A radni i władza to w ogóle po weekendzie nie jeżdżom. Albo mają farta do kontrolów.
taka różnica
taka różnica 13.08.2019, 21:54
Bo Piotr to nie radny Zbigniew!
Kozak
Kozak 13.08.2019, 21:53
Miał opadające! To się liczy! Trzeźwieje dopiero po eekendzie.
Dawny znajomy
Dawny znajomy 13.08.2019, 21:50
Halo! A cdn radny kozakiewicz?
ZbysZek Kieliszek
ZbysZek Kieliszek 13.08.2019, 21:55
Po sprawie! Na zdrowie!
Daria
Daria 13.08.2019, 20:55
Do Radziszewa prosze perzyjeżdzać częściej panowie policjanci!
Trzepak
Trzepak 13.08.2019, 21:07
To prawda. Częściej bo u nas sama patologia pije za 500+ i głosuje na kaczystowskie muchy
Hahaha
Hahaha 13.08.2019, 21:49
Ty na poważnie Trzepak jesteś ?
Daleszewiak
Daleszewiak 13.08.2019, 20:35
W daleszewie nie ma ulicy szczecińskiej pajacu piszacy ten artykuł
nietomny
nietomny 13.08.2019, 22:02
Dzieki za przyztomnosc umyslu!
Reflexy masz w oczach
Reflexy masz w oczach 13.08.2019, 21:50
W Radziszewie pisze ! Nie wyhamowałeś ?
Sztyrlic
Sztyrlic 13.08.2019, 19:23
A jak tam prawko radnego K? Tak jak stwierdził - oddali mu już?
Kiedy pić jak trzeba pracowac po 16 godzin dziennie?
Kiedy pić jak trzeba pracowac po 16 godzin dziennie? 13.08.2019, 19:23
Nie dość, ze alkohol drogi jak nigdy to jeszcze zacharowane społeczeństwo nie ma kiedy się odstresowac od tego faszystowskiego rządu. Policja zatrzymuje nieszkodliwych obywateli a taki marszalek pewnie nieraz pijany lata samolotami za nasze. Teraz zabrali prawo jazdy czlowiekowi, ktory zarabial dzieki niemu na chleb i lekarstwa. Zakończmy juz ta dyktaturę. 4 lata wystarcza.
Za mało skuteczna policja
Za mało skuteczna policja 13.08.2019, 21:53
Zarabiał na chleb lekarstwa i..... alkohol !
Rząd pozwala promować alkohol już przy wejściu do sklepu albo na stacji paliw to jak kierowcy mają nie pić ?
T.
T. 15.08.2019, 10:47
To dlaczego Twój rząd nie nakazał żeby alkoholu nie było na pierwszych półkach! Jeszcze Giertycha pożałuj...
aa
aa 13.08.2019, 19:22
Piotr Ż. miał 1,85 promila alkoholu we krwi.
Pytanie do Anonimowych Alkoholików:Ile Piotr miał "Durczoków i Cimoszków" we krwi?
Trzepak
Trzepak 13.08.2019, 21:09
Miał tyle ile zwykle ma antoni smoleński herbu trotyl tusqa
i tyle w tyle
i tyle w tyle 13.08.2019, 20:54
Nie we krwi tylko w d...
Panek
Panek 13.08.2019, 19:15
Kolega nie bał się z nim jechać czy też tak narąbany i nieświadomy?

Pozostałe