Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tańczył na ulicy. Zadzwonili po policję

  • 13.08.2019, 20:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tańczył na ulicy. Zadzwonili po policję
-Proszę szybko przyjechać na plac zabaw. Młody mężczyzna dziwnie się zachowuje. Tańczy. O, zdejmuje nawet buty! – tak brzmiała wiadomość przekazana policji.

Funkcjonariusze szybko udali się w okolice placu zabaw przy ul. Mickiewicza w Chojnie. Tam wylegitymowali 30-letniego mężczyznę.

-Czy to pan tańczył?

-Tak, to ja tańczyłem, bo jestem radosny!- z rozbrajającą szczerością przyznał mężczyzna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ej
ej 19.08.2019, 17:32
Ej wy, napinacze co tak podziwiacie tego w sumie szaleńca ! A nie jest tak przypadkiem, że jak komuś w życiu nie idzie to musi imać się takich nikomu niepotrzebnych wyczynów żeby sobie albo innym udowadniać, że się nie jest życiowym nieudacznikiem?!
Robert
Robert 15.08.2019, 16:24
Tekst na poziomie gazetki szkolnej gratuluję
pyt
pyt 15.08.2019, 11:05
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
śmiać się czy płakać
śmiać się czy płakać 15.08.2019, 10:55
Kiedyś był taki jeden, co to naoglądał się filmów amerykańskich. Chodził i uśmiechał się do wszystkich.
Po Szczecinie poszła fama, że w Lasku Arkońskim grasuje zboczeniec, co się z ludzi śmieje.
dwubiegunówka?
dwubiegunówka? 14.08.2019, 19:47
Jakby "z rozbrajającą szczerością i radością" zaczął ludziom wyłupywać oczy to inaczej by było - człowiek ewidentnie niezrównoważony - 30 letni mężczyzna?
Od radości do złości w takich przypadkach moment...
sceptyk
sceptyk 14.08.2019, 20:35
A ty kto? Psychiatra?!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.08.2019, 18:26
znalazłem takie coś ba muzyka moich uszu ha ah ah https://youtu.be/ZALtzTmPz-E
słowacja jest nieprzewidywalna ha ha ah jak w 39
słowacja jest nieprzewidywalna ha ha ah jak w 39 14.08.2019, 18:28
ps tylko te hoja heja hoja ha ha a
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.08.2019, 17:24
jeszcze przyjdzie taki czas że za brak orgazmu beda karać nas ha ha ah https://youtu.be/k6MQ5hVVcDg
5765
5765 14.08.2019, 17:24
Ja pierdziele....Ludzie są chorzy na głowę...Bo tańczy to nacpany hahaha debilizm
gumofilc
gumofilc 14.08.2019, 08:35
Tańczył na ulicy. Zadzwonili po policję,ZŁAMAL KONSTYTUCJĘ a to swinia.Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy tancerz musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie ...
Wymiana piasku konieczna
Wymiana piasku konieczna 14.08.2019, 07:36
Zdjął buty i wniósł dzieciom grzyba do piaskownicy. Tęczowy buntownik.
campus
campus 14.08.2019, 00:24
Schizofreniczna sytuacja. A policjanci powinni jeszcze przeprosić że zaczepiają wesołego człowieka.
Karnawał w Rio
Karnawał w Rio 13.08.2019, 22:33
Wszyscy będziemy tańczyć z radości gdy Nikityński odejdzie!
ewa
ewa 14.08.2019, 18:04
Spadaj pajacu tu o Chojnie piszą.
tanecznym krokiem
tanecznym krokiem 14.08.2019, 08:39
To on jeszcze nie odszedł?
jak świętować to świętować
jak świętować to świętować 13.08.2019, 22:41
Jak Karnawał w RIO to Tomasz Miler poprosi do tańca Andrzeja Hajdasia z radości!
dwubiegunówka?
dwubiegunówka? 14.08.2019, 19:50
Ta miłość aż kipi, che che...

Wczoraj, 22:41 Tomasz Miler poprosi do tańca Andrzeja Hajdasia z radości!
ta murzyńskość radek sikorski ha ah a
ta murzyńskość radek sikorski ha ah a 13.08.2019, 22:19
https://youtu.be/qe7hqU9BGzY zobaczyli coś dziwnego polscy murzyni ha ah ah
Grzbiet
Grzbiet 13.08.2019, 22:18
Dość dyktatury kobiet!!! Dość dyktatury kobiet!!!
chory kraj a ludzie smutasy ah ah ah
chory kraj a ludzie smutasy ah ah ah 13.08.2019, 22:12
jest jakiś paragraf za RADOŚĆ i taniec ha ha ha
chyba
chyba 13.08.2019, 22:04
Jak tanczy to dziwak!
Krzak
Krzak 13.08.2019, 21:56
Do czego ten świat zmierza

Pozostałe