Autobus jeździ po krawężnikach – dzwoni na policję pasażer

  • 14.08.2019, 13:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus jeździ po krawężnikach – dzwoni na policję pasażer
We wtorek o godz. 15.05 pasażer dzwoni na policję i informuje, że autobus dziwnie się porusza. -Wygląda na to, jakby kierowca nie panował w pełni nad pojazdem. Jedziemy ul. Przemysłową, a on jeździ po krawężnikach – informował policję pasażer.

Policja nie miała akurat radiowozu w pobliżu. Potem nie stwierdzono nieprawidłowej jazdy kierowcy autobusu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

corpus delicti
corpus delicti 14.08.2019, 20:30
Powinien zrobić komórką zdjęcia i wysłać bo tak jaki dowód?
bulba
bulba 15.08.2019, 19:56
A jakby mu wypadła jak robi przez otwarte okno?
woźnica
woźnica 14.08.2019, 19:15
Podczas oględzin drogi asfaltowej ujawniono ślady gwałtownego hamowania kopyt końskich i zmiany toru biegu z prawej strony jezdni na lewa. W wyniku ostrego zahamowania konia denat wyrywając garść włosia z grzywy uderzył głową o podłoże asfaltowe, w wyniku czego doznał złamania podstawy czaszki i rozerwania mózgu. Mimo starannie prowadzonego dochodzenia nie stwierdzono przestępczego działania osób trzecich.
śledczy
śledczy 14.08.2019, 20:10
A bardzo prawdopodobne!
Kier pks -prl
Kier pks -prl 14.08.2019, 16:39
Ludzie !!
Co ta za tępa ciota !!
A morze kierowca bąka puścił ?
Dzwoń ormowcu do sanepidu !
senpid
senpid 14.08.2019, 18:57
A co wypróżnić się nie mozesz że przez usta przechodzą takie rzeczy Kier pke prl
Kier PKS
Kier PKS 14.08.2019, 19:03
Pałe mozesz obrobic nam barsnie
też pasażer
też pasażer 14.08.2019, 13:48
Mnie z nic nie zdziwi jak przeczytałam posta pasażera o 11.05 pod artykułem "Skrajne opinie o straży":
Jakiś miesiąc temu jechałem autobusem linii nr 1,siedziałem w przedniej części autobusu i słyszałem taką oto rozmowę telefoniczną kierowcy z gryfińską strażą miejską.
Dzwoni kierowca autobusu do Gryfińskiej Straży Miejskiej:
-Dzień dobry jestem kierowcą autobusu linii nr 1 Chciałem zgłosić że na ul.Szczecińskiej centralnie na przystanku obok byłego sklepu sportowego stoi zaparkowany samochód bez kierowcy.Blokuje on przystanek oraz ruch.Co ciekawe przed chwilą tuż przede mną przejechał tamtędy samochód straży miejskiej i w ogóle nie zwrócił na źle zaparkowane auto najmniejszej uwagi.Proszę o interwencję.
(Z uwagi na to że nie słyszałem co mówi straż miejska podaję tylko co mówił kierowca)
-Jak to nie możecie przyjechać?Przecież minutę temu przejechał tamtędy wasz samochód i nawet nie zwrócił uwagi na źle zaparkowany pojazd.
-Jeszcze raz powtarzam panu że jestem kierowcą autobusu linii nr 1 a pan się mnie pyta kim jestem.
-Jak to nie macie ludzi?A gdzie są?
-To jak są w terenie to niech ktoś przyjedzie.
-Panie,powtarzam panu po raz kolejny że jestem kierowcą autobusu
nr 1 i wiozę ludzi,dzwonię z autobusu,na przystanku na ul.Szczecińskiej obok byłego sklepu sportowego stoi źle zaparkowany.........(i tak dalej)
-Przecież tamten wasz samochód co przed chwilą tędy przejechał może zawrócić i sprawa będzie załatwiona.
-Jak gdzie przejechał.Jechał przede mną ul.Szczecińską.Wasz samochód ze straży miejskiej.
-Jak na pewno odjedzie?Kiedyś to na pewno odjedzie ale teraz stoi na przystanku i ruch tamuje oraz blokuje przystanek.
-Ja panu to zgłaszam i nie mam czasu już z panem rozmawiać bo muszę sprzedawać bilety.Widzę że się nie dogadamy.Do widzenia panu.
(Normalny cyrk.)
Ja
Ja 14.08.2019, 22:28
Pewnie do daleszewa jechali
Łowca tępaków
Łowca tępaków 14.08.2019, 13:47
Gdzie mozna zobaczyc twarz tego przygłupa co to pod każdym postem pisze o nikotyńskim?
odbicie
odbicie 14.08.2019, 20:14
Spójrz w lustro bu ha ha ah
Żyles nieświadomie tyle lat.
Żyles nieświadomie tyle lat. 15.08.2019, 04:34
Nie każdy w lustrze to przygłup.
?
? 14.08.2019, 19:04
Ponoć to jskiś pedofil zoo
ewa
ewa 14.08.2019, 18:03
Lepiej nie oglądać takiego tempaka:)
Anonimowy alkoholik
Anonimowy alkoholik 14.08.2019, 19:20
Nic nie kumacie? Przecież to wypisuje ON SAM ! Takie sobie jaja robi z ludzi , może to wygląda dziwnie ale tak jest , czuje się bezkarny
besty
besty 14.08.2019, 13:35
A gdzie jest ul. Przemysłowa w Gryfinie?
mapa
mapa 14.08.2019, 13:45
Jak jedziesz do elektrowni z Łużyckiej!
Konfident
Konfident 14.08.2019, 13:40
Nikiteńsku musi odejść Przemysłową w Pniewie
do debila
do debila 15.08.2019, 19:50
zamknij ten ryj,monotonny frajerze!

Pozostałe