Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nie wyhamowała i uderzyła

  • 14.08.2019, 19:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie wyhamowała i uderzyła
Zachowanie odpowiedniej odległości od pojazdu jadącego przed jest bardzo ważne. Gdy jest zbyt mała, to wystarczy chwila nieuwagi i dochodzi do zderzenia samochodów. I w takiej sytuacji przeważnie za winnego uchodzi ten, kto jechał z tyłu.

Do podobnej sytuacji doszło na drodze krajowej nr 31 między Gryfinem a Chojną. Tu zderzyły się dwa samochody osobowe. Pani jadąca z tyłu otrzymała mandat karny.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia 2019 r. w Widuchowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

paproch
paproch 15.08.2019, 11:55
Uwielbiam takie komentarze. Złamałeś przepis i masz pretensję że zapłaciłeś mandat? No niesłusznie ukarane biedactwo ;)
antyk
antyk 15.08.2019, 09:53
to to pikuś .Pani z papierosem w jednej ręce ,telefon przy uchu w drugiej wymusiła mi pierszeństwo .to dopiero numer.
Haha
Haha 14.08.2019, 20:37
No przecież pani z tyłu trąbiła...
Ham Ulec
Ham Ulec 14.08.2019, 21:30
Trąbiła ale na Nikotyńskiego który.musi odejść!
Oczko
Oczko 15.08.2019, 09:06
Nikotyna przepłynął z urlopu !!!!!!! Poczekalnia jest czynna.
Czecho-Śłowak
Czecho-Śłowak 15.08.2019, 13:15
No i pojawił się, szczęśliwie długo nie słyszany, maniak od stanowisk w UMiG - od dawna wpisuje to samo pod różnymi tematami, taki właśnie" żart", z którego sam się w swoim grajdołku przed komputerem śmieje.
Bobik
Bobik 14.08.2019, 20:32
Bo niektórzy hamują na wariata! Zwłaszcza przed pasami!
Bobek
Bobek 14.08.2019, 20:42
Mają prawo do tego. A Ty jadąc z tyłu masz obowiązek trzymać taki odstęp od poprzedzającego pojazdu żebyś zdążył wyhamować. Nawet jak ten bez ostrzeżenia wciśnie hamulec w podłogę i będzie chciał zatrzymać pojazd w miejscu. Nie wyhamujesz za takim to znaczy, że trzymałeś za mały odstęp.
doświadczony kiero
doświadczony kiero 14.08.2019, 20:09
pewno buty na koreczku i nie można było swobodnie docisnąć hamulca jak znam życie.
ewa
ewa 14.08.2019, 22:11
Złej baletnicy ................:) Jestem kobietą ,prawko od 28 lat i "koreczki " w niczym nie przeszkadzają:)
Bardziej doświadczony kiero
Bardziej doświadczony kiero 14.08.2019, 20:45
Buciki, do kompletu telefonik albo makijażyk przy lustereczku i trach, bach i nieszczęście gotowe.

Pozostałe