Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zachodniopomorskie to największy plac budowy w Polsce - ocenia poseł Rafał Mucha [WIDEO]

  • 15.08.2019, 18:48
  • Żródło: www.iswinoujscie.pl
Zachodniopomorskie to największy plac budowy w Polsce - ocenia poseł Rafał Mucha [WIDEO] fot. Sławomir Ryfczyński
-Inwestycje w infrastrukturę kolejową, inwestycje drogowe, pogłębianie dróg wodnych, inwestycje w lotnisko w Goleniowie - to przykłady działań w województwie zachodniopomoskim, z których bardzo się cieszę - powiedział poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rafał Mucha.

Poseł z Gryfina przyjechał 14 sierpnia 2019 r. do Świnoujścia w celu rozmowy z tamtejszymi członkami Prawa i Sprawiedliwości. Spotkał się również z prezydentem Świnoujścia. Wziął także udział w uroczystostych obchodach Święta Wojska Polskiego.

 

Oto wywiad z posłem Rafałem Muchą, który opowiedział o celach,które przyświecały mu podczas wizyty w Świnoujściu:

 

Źródło: www.iswinoujscie.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co on taki strasznie chudy ? To AIDS ?
Co on taki strasznie chudy ? To AIDS ? 18.08.2019, 16:39
Pisowski kłamczuch.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.08.2019, 07:20
znalazłem hit PALESTRY gryfińskiej ha ha ah https://youtu.be/2mvZVpy03oU
diler  paweł  brucki
diler paweł brucki 18.08.2019, 07:07
judeosataniści z bartkowa psa mi zjedli dzeksona co za ku r wy od tych prochów od wieczorka z hurtowni całkiem im beret zerwało ha ha ah
tata dilera
tata dilera 18.08.2019, 07:23
nie podszywaj sie pod ajwaja w bartkowie już nie handluje brucki tylko matoły mikołajki z baryłami https://youtu.be/-EvW9G2PlaE
ssijcie bartkowskie lachociągi ha ha ah
ssijcie bartkowskie lachociągi ha ha ah 18.08.2019, 06:59
ja ich poznałem te wężowe oczy i plują jadem i ssyczą ale bardziej SSają dla wieczorka ha ha ah to taka mieszanka węża z ssakiem co syczy i ssa ha ha ha ah
JAK TAM W KIESZENI U WIECZORKA HA HA AH
JAK TAM W KIESZENI U WIECZORKA HA HA AH 17.08.2019, 21:38
CZY WY WIECIE JAK TA CIOTA MNIE UNIKA HA HA AH ON SIĘ MNIE BOI JAK DIABEŁ SWIĘCONEJ WODY HA AH AH jego żona siedzi w US urząd skarbowy a ah ah tam wam do *** już dawno trzwba PO zagladać i PIS dę PRZETRZEPAĆ HA AH AH
TY  TZW AJWAJOWIEC  ROZJADĘ CIĘ JAK CIOTKĘ  HA HA AH
TY TZW AJWAJOWIEC ROZJADĘ CIĘ JAK CIOTKĘ HA HA AH 17.08.2019, 21:33
ADMIN PUŚĆ TEN TEKST AJWAJOWIEC BO MNIE CIEKAWI AH AHAH
Ajwajowiec
Ajwajowiec 17.08.2019, 21:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

POZDROWIENIA Z PODZIEMIA HA HA AHA HA
POZDROWIENIA Z PODZIEMIA HA HA AHA HA 17.08.2019, 20:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wiesz kto pyta i kogo wy***es  z wieczorkiem ha ha ah
wiesz kto pyta i kogo wy***es z wieczorkiem ha ha ah 17.08.2019, 20:04
żmurkiewicz stary komuch jak wieczorek na kogo stawiasz *** ah aha ha h
ty lachociągu ha ha ah pozdrów brata pedoliza z tej kancelarii z wyszyńskiego…
ty lachociągu ha ha ah pozdrów brata pedoliza z tej kancelarii z wyszyńskiego też są kwity na niego hya ah aha ha 17.08.2019, 20:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

A KUCHCIŃSKI WALI UKRAIŃSKIE MAŁOLATY A STAMBLER NAGRYWA HA HA AH Z CHABADEM…
A KUCHCIŃSKI WALI UKRAIŃSKIE MAŁOLATY A STAMBLER NAGRYWA HA HA AH Z CHABADEM LUBAWICZ 17.08.2019, 17:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zachodniopomorskie od macochy
Zachodniopomorskie od macochy 17.08.2019, 09:09
Zachodniopomorskie to zapomniane województwo Polski... Zemsta za niewybieranie.. PIS u... Niech pan nie kłamie choć to wasza domena, ludzie podróżują i widzą.. . Najgorsze drogi i najmniejsza ich budowana ilość... Mimo najatrakcyjniejsze go położenia wobec Europy i największej ilości zagranicznych turystów..
GRAJ RAFGAŁ NAM GRAJ AJWAJ   HA HA AH
GRAJ RAFGAŁ NAM GRAJ AJWAJ HA HA AH 17.08.2019, 17:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

GRUBE KRESKI HA HA AH
GRUBE KRESKI HA HA AH 17.08.2019, 17:10
https://youtu.be/CR99pyGBN1o
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.08.2019, 16:22
nic podobnego to eldorado  TAKI CIEMNOGRÓD HA HA AH JESTESCIE TAK JE BANI JAK MAŁO KTO HA HA AH
platforma
platforma 17.08.2019, 09:01
To, co wydarzyło się w Czechach, nie mieści się w głowie. Jak informują dziś czeskie media, w praskiej Paradzie Równości po raz szósty przemaszerowali... pedofile. Czechosłowacka Społeczność Pedofilna (tak, mają własną organizację!) rozdawała nawet ulotki. A na nich - informacja, że o pedofilii... "panuje wiele przesądów".

„Naszym celem jest informowanie społeczeństwa o pedofilii, ponieważ wokół tego tematu funkcjonuje wiele przesądów. Chcielibyśmy, by młodzi ludzie, którzy uświadamiają sobie swoją orientację w kierunku dzieci, posiadali dostateczne informacje na temat pedofilii i nie doznawali zbędnych cierpień powodowanych przesądami i postawą społeczeństwa”

- taki tekst dostępny był na ulotkach.

Okazało się jednak, że uczestnictwo pedofili w marszu LGBT było na tyle niewygodne dla organizatorów, że doszło do szarpaniny z przedstawicielami tej "organizacji". Jak informują media, jeden z organizatorów Parady Równości - homoseksualista - wyrywał jednemu z pedofili ulotki, miało dojść nawet do fizycznego starcia obu mężczyzn.

Co ciekawe, paradę społeczności LGBT finansował także samorząd Pragi. Wielu czeskich komentatorów uznało to za skandal i jawne dofinansowanie pedofilii.

„Ci zboczeńcy, którzy gwałcą dzieci, dostali wsparcie wprost z budżetu miasta. Jestem zszokowany tym, do czego doszliśmy”

– napisał na Facebooku Vítězslav Novák, szef stołecznych struktur partii SPD. W odpowiedzi prezydent Pragi oznajmił, że... stanowisko SPD "nikogo nie obchodzi".

To nie pierwszy raz, gdy pedofile deklarują swoją przynależność do społeczności LGBT. W Amsterdamie stworzono klub, do którego należą nepiofile, pedofile, hebrofile i ephobofile, który nazwano Frontem Wyzwolenia Dziecka. Członkowie tej "organizacji" zapowiedzieli swój udział w paradach środowisk LGBT. Uznają się też... za orientację seksualną.
88
88 17.08.2019, 12:32
Kiecmany podłaczyły się do procesji LGBT ? Ale cwaniaki.
To powinno być zabronione z urzędu. Żadnych manifestacji na ulicach, przestrzeń publiczna powinna być wolna od religijnych oszołomów i miłujących inaczej. Nie mogę patrzeć na tych parafian jak lezą za na kolorowo wystrojonym szamanem i tych tęczowych udających prześladowanych.
do zboczeńca
do zboczeńca 17.08.2019, 09:59
Jakim zboczeńcem trzeba być, żeby pod materiałem o pośle mówiącym o inwestycjach w województwie pisać akurat o tym?
olka
olka 17.08.2019, 09:25
Do lgbt dołączyli pedofile-za chwilę dołączą zoofile i nekrofile.Każdy z nich chce swoje prawa -jedni chcą adoptować dzieci, drudzy je dmuchać. Następni będą dmuchać zwierzęta bo kochają zwierzęta i chcą okazać im swą miłość. Następni będą chcieli trzymać nieboszczyków w szafie i też ich posuwać w imię miłości. Ja pytam się jak zdrowy naród pozwala na takie zboczenia mniejszości w imię miłości, która jest bluzgana.Jak długo Bóg będzie to tolerować?
zboczeńcowi inwestycje kojarzą się w taki sposób?
zboczeńcowi inwestycje kojarzą się w taki sposób? 17.08.2019, 09:57
Księża poprą lgbt? Tylko nie mów nikomu...

olka Dzisiaj, 09:25 Do lgbt dołączyli pedofile-za chwilę dołączą zoofile i nekrofile.
artysci
artysci 17.08.2019, 11:36
tylko nie spiewaj nikomu teczowy miusx boxxx
do homofoba
do homofoba 17.08.2019, 09:53
Olka dołączyłaś? Miałaś farta :))))))
lolo
lolo 17.08.2019, 09:11
Lgbt- jest po prostu bandą paranoików kobiety chcą być mężczyzną mężczyźni kobietami, to nic że nawet jak utnie sobie ptaka lub zrobi sztuczny frędzel to i tak biologicznie będzie kobietą, mężczyzna, dalej panie i panowie odmiennej orientacji lub bi jak leci serio.... Tak naprawdę to każdy chory psychicznie lub dla jaj powinien w tym momencie walczyć o uznanie go za zdrowym albo o 100 lat starszym młodszym zaprzeczy szkołą wykształceniu biologi moralom bądźmy frre pedofil no przecież też inna orientacjia tylko co następne aż strach pomyśleć ciekawe czy dzieci też będą chętne jak czyta się o tych wszystkich jak dla mnie zboczeniach przychodzi mi na myśl jedno zebrać to całe wolne towazyszto i wrzucić do jednego wora na jakąś wyspę szczęścia w jedną sttone....
do zboczeńca
do zboczeńca 17.08.2019, 10:00
I z tym skojarzył ci się poseł Mucha opowiadający o inwestycjach na Pomorzu Zachodnim?
won syfiarze!!!
won syfiarze!!! 17.08.2019, 02:07
ten po-llgb-wsko-komunistyczny portal-jest największym syfem i gównem w powiecie-won od normalnych polaków gnoje!!!!
wyjasnijcie mi bo nie umiem czytać
wyjasnijcie mi bo nie umiem czytać 17.08.2019, 09:54
A wczoraj pisali że to pisowski portal. To wreszcie jak?
Co ty taki pergaminowy ? To AIDS ?
Co ty taki pergaminowy ? To AIDS ? 17.08.2019, 00:09
Nie kłam.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.08.2019, 23:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kra ska
kra ska 17.08.2019, 00:13
Ajwaj, jak ktoś taki jak ty pluje jadem to znaczy że ten którego próbujesz nieudolnie atakować jest porządnym człowiekiem.
 TO JEST fakt  CO NAPISAŁEM HA HA AH
TO JEST fakt CO NAPISAŁEM HA HA AH 17.08.2019, 08:00
jakim jadem ja podaję li tylko fakty SUCHE FAKTY nic po za tym ha ha ah
no nie rafałku ha ha ah
no nie rafałku ha ha ah 17.08.2019, 07:49
tak tak taki porządny jak wieczorek bo to kumple od przekrętu ha ha ah oni wiedza jakiego ha ha ah
ktoś
ktoś 16.08.2019, 22:26
TAAA... pogłębianie Odry. Szczególnie przy tej władzy.
Żenada...…….
Obiektywny do klauna
Obiektywny do klauna 16.08.2019, 20:27
Ty głupi ! Myślisz, że my oczu nie mamy ? A stępkę w stoczni zabrali wam złomiarze bo przerdzewiała. To wy likwidowaliście stocznię.
Wanda
Wanda 16.08.2019, 15:18
Człowieku czapkę załóż!!! Słońce cię w czachę przygrzalo że widzisz inwestycje. Może jeszcze powiesz że to zasługa pisu? Zaraz będziesz gadał że Sawaryn to najlepszy burmistrz w historii Gryfina.
Krak
Krak 16.08.2019, 21:24
Widać ,że jesteś tą Wandą co jednak chciała Niemca
jojne daniels  city of london