Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kierował na podwójnym gazie

  • 16.08.2019, 20:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kierował na podwójnym gazie Fot. Policja
W Radziszewie (gm. Gryfino) patrol policji zatrzymał w nocy do kontroli kierowcę volkswagena. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych poczuli od mężczyzny czuli woń alkoholu. Kierowca został poproszony o dmuchnięcie w alkomat.

Wynik kontroli trzeźwości to prawie 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

puk
puk 17.08.2019, 16:16
A nie lepiej było by tam od razu na miejscu wymierzyć karę chłosty, 25 batów na ulicy i puścić wolno...A tak dostanie 2 lata do odsiadki na koszt podatnika podatnika...Koszt utrzymania więźnia miesięcznie kształtuje się w granicach 3200 zeta, co daje 6 wypłat 500+ oraz 2 razy po 100 zeta za świnki dwie...Wybatożyć i puścić wolno.
Knopers
Knopers 16.08.2019, 21:47
Gdzie te niby kontrole się odbywają?? Jeżdżę po Gryfinie o różnych porach dnia i nocy bardzo często i nie pamiętam nawet kiedy byłem zatrzymany do jakiejkolwiek kontroli! Mało tego ja chyba nigdy w życiu nie widziałem w Gryfinie jakiejś akcji na
którejś wylotówce typu trzeźwy poranek! A na łużyckiej to już hulaj dusza piekła nie ma... Zero policji (sorki poza ich siedzibą oczywiście) strach pomyśleć ilu na***ch kierowców jeździ skoro prawdopodobieństwo zatrzymania jest bliskie zeru! Jakieś 20 lat temu mając malucha często w weekend wracając od strony Gardna trząsłem gaciami wjeżdżając do Gryfina bo patrol stał często a że nie miałem przeglądu to była dopiero rosyjska ruletka 😂 ..mieszkam blisko cmentarza na górce i teraz nie widzę kompletnie żadnych patroli! Nie wiem co te służby robią szczerze mówiąc i czym są tak *** zajęte!
heh
heh 16.08.2019, 22:32
Tajniacy stoją!
Knopers
Knopers 17.08.2019, 21:23
stać a działać to dwie różne kwestie...
gumo filc
gumo filc 16.08.2019, 21:36
Jak z Radziszewa to już mu nic nie pomoże bo był gumowany pewno nie raz!

Pozostałe