Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Parkował tuż przed pasami na skrzyżowaniu

  • 16.08.2019, 21:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Parkował tuż przed pasami na skrzyżowaniu
Często zastanawiamy się jak to jest możliwe, aby łamać przepisy ruchu drogowego tuż przed siedzibą Straży Miejskiej w Gryfinie. Okazuje się, że jest to możliwe. I może trwać naprawdę dłuższy czas.

Sprawa dotyczy parkowania na ul. Parkowej. Tym razem kierowca zaparkował tuż przed pasami na skrzyżowaniu. Trudno było wyjechać od strony szpitala. Dodatkową trudność mieli piesi ze względu na ograniczoną widoczność.

Wolnych miejsc parkingowych akurat na Parkowej nie było, ale tuż obok urzędu za opuszczonym szlabanem już tak. Było też miejsce przed urzędem koło parku. Ale tu parking czasowy, więc na dłużej nieodpłatnie się nie da...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

567
567 18.08.2019, 13:16
Przepisy drogowe po coś istnieją...Ale w tym mieście nie wiedzą nawet co to jest
Matus
Matus 18.08.2019, 13:25
Racja, bo jesli taki budrel przed siedzibą Straży Miejskiej to co z resztą miasta.
Gomez
Gomez 18.08.2019, 10:39
Mojego sąsiada namierzyli po pięciu minutach (po stłuczce i opuszczeniu miejsca kolizji). Wniosek?" JAK SIĘ CHCE TO MOŻNA!!
mdli mnie
mdli mnie 17.08.2019, 20:59
Słyszałem że w gminie się inaczej nie przyjmuje albo pociotek albo wcześniej wazelina na fejsie.
Pach
Pach 17.08.2019, 19:43
Bo piesi są ogólnie zaskoczeni zawsze wszystkim, a najbardziej wtedy gdy dowiadują się, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowa znajomość oznakowania też należy do ich obowiązków.
acd
acd 17.08.2019, 16:29
Chora Sytuacja... na podstawie Nr Rejstracyjnego i po kłopocie... brak decydenta... Czemu Mnie to nie dziwi
paliwo
paliwo 17.08.2019, 15:19
A to nei czasami samochód komendanta?
Święte krowy z urzędu
Święte krowy z urzędu 17.08.2019, 20:46
Kogoś z urzędu. Na pewno.
Pasażer
Pasażer 17.08.2019, 11:14
Jakiś miesiąc temu jechałem autobusem linii nr 1,siedziałem w przedniej części autobusu i słyszałem taką oto rozmowę telefoniczną kierowcy z gryfińską strażą miejską.
Dzwoni kierowca autobusu do Gryfińskiej Straży Miejskiej:
-Dzień dobry jestem kierowcą autobusu linii nr 1 Chciałem zgłosić że na ul.Szczecińskiej centralnie na przystanku obok byłego sklepu sportowego stoi zaparkowany samochód bez kierowcy.Blokuje on przystanek oraz ruch.Co ciekawe przed chwilą tuż przede mną przejechał tamtędy samochód straży miejskiej i w ogóle nie zwrócił na źle zaparkowane auto najmniejszej uwagi.Proszę o interwencję.
(Z uwagi na to że nie słyszałem co mówi straż miejska podaję tylko co mówił kierowca)
-Jak to nie możecie przyjechać?Przecież minutę temu przejechał tamtędy wasz samochód i nawet nie zwrócił uwagi na źle zaparkowany pojazd.
-Jeszcze raz powtarzam panu że jestem kierowcą autobusu linii nr 1 a pan się mnie pyta kim jestem.
-Jak to nie macie ludzi?A gdzie są?
-To jak są w terenie to niech ktoś przyjedzie.
-Panie,powtarzam panu po raz kolejny że jestem kierowcą autobusu
nr 1 i wiozę ludzi,dzwonię z autobusu,na przystanku na ul.Szczecińskiej obok byłego sklepu sportowego stoi źle zaparkowany.........(i tak dalej)
-Przecież tamten wasz samochód co przed chwilą tędy przejechał może zawrócić i sprawa będzie załatwiona.
-Jak gdzie przejechał.Jechał przede mną ul.Szczecińską.Wasz samochód ze straży miejskiej.
-Jak na pewno odjedzie?Kiedyś to na pewno odjedzie ale teraz stoi na przystanku i ruch tamuje oraz blokuje przystanek.
-Ja panu to zgłaszam i nie mam czasu już z panem rozmawiać bo muszę sprzedawać bilety.Widzę że się nie dogadamy.Do widzenia panu.
(Normalny cyrk.)
Co obiecał oszust ?!
Co obiecał oszust ?! 17.08.2019, 20:49
To norma. Oni są bardzo ograniczeni. Przyjmują właśnie nowego kolejnego strażnika. Jakiś kolejny pociotek. Zajrzyjcie do BIP jak nie wierzycie.
Fatalna "służba".
Fatalna "służba". 17.08.2019, 11:03
Na wprost drzwi do straży miejskiej i komendanta. Jak wychodzili z pracy nie mogli interweniować bo byli po pracy. Służba nie drużba. Na służbie idzie się do domu.
strasznik mniejski
strasznik mniejski 17.08.2019, 10:34
Skoro stoi to znaczy że może stać!
życie nie znosi próżni
życie nie znosi próżni 17.08.2019, 10:12
Przecież już ludziska wyręczaja slużby za to odpowiedzialne Fajne zajecie w czynie społecznym
ch
ch 17.08.2019, 09:03
Naród naprawdę nie ma problemów?
!!!
!!! 17.08.2019, 20:50
Zamilcz strażniku.
normalność
normalność 17.08.2019, 10:11
A co ciebie tak dziwi, że ludzie chcą bezpiecznego miasta i nie płacić służbom które się lenią?!
filut
filut 17.08.2019, 07:28
akurat w tym miejscu parkowanie nie stwarza zagrożenia .nie bądżmy nadgorliwi.
!!!
!!! 17.08.2019, 20:51
To ty rataju ?
Urzędu to nie rusza. Oni są zagrożeniem.
Urzędu to nie rusza. Oni są zagrożeniem. 17.08.2019, 11:05
Tam były drobne potrącenia i stłuczki. Tyle, że szpital blisko.
volvo
volvo 17.08.2019, 10:00
Mnie stworzyło wczoraj. Najpierw czekałem, aby w ogóle wjechać na skrzyżowanie. Potem zasłonił mi i wjechałem na pasy na których okazało się, że idzie pieszy. Ewidente zagrozenie. Dodam, że mam to wszystko na kamerce
.....
..... 17.08.2019, 06:29
To pewnie jakiś kolega strażników to dlatego go nie wydzieli.
Wyjaśnienia komendanta
Wyjaśnienia komendanta 16.08.2019, 23:56
Straż Mniejska spała bo to w godzinach pracy. Jak byśmy szli do domu to by my zobaczyli , tyle, że wtedy są my po pracy.
koksu
koksu 16.08.2019, 23:29
Zorientują się, że źle robią jak dojdzie do wypadku!
Potrącony
Potrącony 17.08.2019, 11:07
Tam często są potrącenia ale urzędasów widać to nie rusza. Nieroby i lenie.
Ami
Ami 17.08.2019, 10:35
Ale wtedy będzie już za późno!
Pleban
Pleban 16.08.2019, 23:18
Ormowcu to czego nie poszedłeś do SM ? To 15 m dalej ? A nie udajesz teraz barana
Układ gminny - im wolno wszystko
Układ gminny - im wolno wszystko 17.08.2019, 20:53
Który to z tych strażników z PGR ?
Do strażnika nieroba
Do strażnika nieroba 16.08.2019, 23:58
Milcz, wstydu oszczędź.
Git
Git 17.08.2019, 06:47
Twój stary rozpruł się u straży miejskiej

Pozostałe