Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zwiędłe kwiaty szpecą miejsce

  • 17.08.2019, 21:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zwiędłe kwiaty szpecą miejsce
1 sierpnia 2019 r. na placu Solidarności W Gryfinie zorganizowano uroczystości upamiętniające 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i złożono kwiaty. –Te stare już teraz wiązanki, pod symbolem Polski Walczącej wyglądają strasznie, jakby władzom nie zależało już na godnym upamiętnieniu bohaterów. Odwołuję się do zmysłu estetyki władz Gryfina. Panowie nie widzą, że na weekend zostawili te badyle tak, że widok jest naprawdę nieestetyczny? – pyta i alarmuje czytelniczka.

Dwa tygodnie po uroczystościach i po kilkukrotnym zalaniu ronda wiązanki zaczynają przypominać stare wiechcie. Z czasem wieńce w tym miejscu najlepiej stopniowo przerzedzać i usuwać te kwiaty, które już zdążyły zwiędnąć. W ten sposób rondo przy nasadzeniach będzie wyglądało estetycznie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (111)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej z Czechosłowackiej
Andrzej z Czechosłowackiej 19.08.2019, 17:40
Witam. Próbował ktoś wracać ze Szczecina tym pociągiem o godz. 01.31? Co prawda zatrzymuje się dopiero w Kostrzyniu no ale od czego są hamulce ręczne? W związku z tym kolejne dwie kwestie: lepiej zaciągnąć na wysokości cmentarza, żeby zatrzymał się w rejonie stacji czy za przejazdem, żeby zatrzymał się za zespołem szkół - potem wiadomo - od razu dzida w Czechosłowacką! I druga sprawa - kanary kumate? Jak się zamknę w wc to dojadę czy wyhaczą?
Po
Po 19.08.2019, 22:05
Schetyna bedzie lada dzien kanarem lataj śmiało to głąb
Dyl
Dyl 19.08.2019, 11:41
Jeżerli nie chcesz aby Polska dalej była w szponach ' Czarnej Zarazy' aby polityka państwa była prowadzona pod kątem przyszłości, a nie histerycznej przeszłości, żeby żołnierze USA nie zaczeli rozmieszczać broni atomowej w Polsce, w nadchodzących wyborach nie głosujcie na
narodowo-socjalistyczną, a wręcz kato-komunistyczną partię PiS !!! Mamy 74 lata pokoju w Europie Zachodniej, nie pozwólmy aby kwaczystowskie oszołomy, doprowadziły do bratobójczej wojny tak jak było na Bałkanach czy obecnie na Ukrainie.
PIS
PIS 19.08.2019, 12:03
teraz juz za pozno mieliscie duzo lat na wykazanie sie i nic.Co byscie nie zrobili to i tak nie wygracie,wygra PIS.....tak mi przykro Jaki Lider takie punkty macie jestescie oslami
do psychika Niemieckieog
do psychika Niemieckieog 19.08.2019, 12:01
Jakos Niemcy maja najwiecej Amerykanow i do tego finansuja agresora Rosje np Nort streym 2,Rosja zabija cywilow dzieci i jakos Niemcy sie tym nie przejmuja.
PO JUZ DNO
PO JUZ DNO 19.08.2019, 08:58
Zadam odwolania wszystkich dewiatow seksualnych z kazdego ratusza w kazdym miescie ktorzy nielegalnie urzeduja na koszt hetero podstnikow,nalezy przewietrzyc homoseksualistow uwalniajac wszystkie urzedy panstwowe od dewiatow seksualnych,nowa aplikacja do pracy w urzedzie musi zawierac zapytanie o orientacje seksualna kandydata,kazde potwierdzenie dewiacji seksualnej rowna sie z utrata mozliwosci pracy na koszt hetero podatnikow ktorzy sobie nie zycza utrzymywac sodomitow z wlasnych podatkow,wedlug anonimowej ankiety wynika ze osoba homoseksualna jest niewydajna w stosunku do hetero okolo 64%!!!,ma zaprzatane mysli kopulacja i nie moze sie skupic na swojej pracy gdyz myslami jest daleko od pracy przez co automatycznie staje sie niewydajna w stosunku do hetero,konkludujac nie chcemy utrzymywac dewiatow seksualnych z pieniedzy podatnikow gdyz sa za malo wydaine co potwierdzja najnowsze badania,swoja droga to zapytam warszawskiego sodomite rabieja jakim prawem sprawuje urzad wiceprezydenta miasta nie bedac wybranym w zadnych wyborach?,dosc nepotyzmu panie sodomito jest pan persona Non Grate I musi pan opuscic urzad finansowany przez wiekszosc hetero za zbrodnicza ideologie neomarksistow gender,***j zboczony dziadu z miasta Warszawy!!!
gebels
gebels 19.08.2019, 09:07
narodzie polski razem stanmy z polskim rzadem w obronier ojczyzny polskiego narodu wartosci glosujemy tylko na pis aby polska byla polsko zeby mieli 307 poslow wtedy zrobio porzadek z spec kasto co kradnie wszystko na oczach calego swiata wat 300 mild kamienice na nieboszczykow 140 let amber gold 852mil nigdy wiecej pzpr-sld -po =psl kukiz bo to druga palikociarnia szli pod szyldem walki z spec kasto zlodzejami bandytami a dzis ramie w ramie z zlodzejami i jeszcze przeprasza ten oszust psl ze pomylil sie rodacy razem nie doposcmy do tego aby te kanalie kedykowiek doszli do wladzy po pzpr psl sluzyli zsrr dzis niemcom a jutro komu
Lanser
Lanser 19.08.2019, 08:57
Nikityński musi odejść!
do zboczeńców pisowskich
do zboczeńców pisowskich 19.08.2019, 07:41
Ile pod tekstem o zaniedbaniu pamięci o Powstańcach zboczonych skojarzeń z homoseksualizmem?
Partia Kaczyńskiego, Macierewicza i jego świty nie potrafi powstrzymać podniecenia na myśl o tysiącach młodych chłopców walczących?
Tak im się kojarzą?
Lolo
Lolo 18.08.2019, 23:00
Tęczowej zarazie, tak jak czerwonej, czy tez czarnej zarazie nie podoba się konserwatywne, patriarchalne i patriotyczne społeczeństwo Polski. Dlatego prowokują nas aby wywołać nieład i wyprowadzić nas z równowagi. Potrzebna nam będzie stanowczość, zrównoważenie i solidarności. Z niejedną zarazą już sobie poradziliśmy.
Pierd
Pierd 18.08.2019, 22:40
Skrajne lewactwo,neo-marksiści,ideolodzy gender i LGTB,POKO,KUKIZ przeinaczony na PSL, Konfederacja, ulica i zagranica prowadzi bezpardonową wojnę przeciwko Polsce i Polakom,przeciwko Kościołowi,Chrześcijaństwu,przeciwko patriotyzmowi i wartościom na których budujemy wolną, suwerenną,stanowiąca o sobie Ojczyznę...Im bliżej wyborów,tym więcej ataków... Nie ma dnia w którym barbarzyńskie środowisko michnikowszczyzny nie obraża Polaków...To co zrobiła np. Senyszyn bolszewicki relikt służący Moskalom wykorzystuje w celu opluwania polskich patriotów hitlerowski symbol nienawiści - swastykę...i nie ma to siły,nawet nie można wejść na jej konto FS,by dać odpór temu barbarzyństwu...W ciągu pół godziny wszyscy którzy krytykują tą przodownicę sowieckiej agentury są blokowani przez tęczowych strażników POprawności POlitycznej. Wszystkie portale są lewackie i tęczowe w rękach lewackich barbarzyńców...Do jakiego punktu doszliśmy...? nie mamy pola na którym moglibyśmy walczyć z lewactwem Sorosa...Dlaczego w wolnej Polsce nie ma portalu z polskim kapitałem...serwują nam wrogie nam Interię i Onet,które niestety skutecznie odmóżdżają coraz większe rzesze Polaków... Dziś w dzień Święta Wojska Polskiego antypolskie szczujnie szkalują Polskiego Żołnierza... a pamiętajmy,że nawet wówczas,kiedy nie było Polski na mapach Europy był Polski Żołnierz Patriota...dzięki temu przetrwaliśmy...Skrajne lewactwo,neo-marksiści,ideolodzy gender i LGTB,POKO,KUKIZ przeinaczony na PSL, Konfederacja, ulica i zagranica prowadzi bezpardonową wojnę przeciwko Polsce i Polakom,przeciwko Kościołowi,Chrześcijaństwu,przeciwko patriotyzmowi i wartościom na których budujemy wolną, suwerenną,stanowiąca o sobie Ojczyznę...Im bliżej wyborów,tym więcej ataków... Nie ma dnia w którym barbarzyńskie środowisko michnikowszczyzny nie obraża Polaków...To co zrobiła np. Senyszyn bolszewicki relikt służący Moskalom wykorzystuje w celu opluwania polskich patriotów hitlerowski symbol nienawiści - swastykę...i nie ma to siły,nawet nie można wejść na jej konto FS,by dać odpór temu barbarzyństwu...W ciągu pół godziny wszyscy którzy krytykują tą przodownicę sowieckiej agentury są blokowani przez tęczowych strażników POprawności POlitycznej. Wszystkie portale są lewackie i tęczowe w rękach lewackich barbarzyńców...Do jakiego punktu doszliśmy...? nie mamy pola na którym moglibyśmy walczyć z lewactwem Sorosa...Dlaczego w wolnej Polsce nie ma portalu z polskim kapitałem...serwują nam wrogie nam Interię i Onet,które niestety skutecznie odmóżdżają coraz większe rzesze Polaków... Dziś w dzień Święta Wojska Polskiego antypolskie szczujnie szkalują Polskiego Żołnierza... a pamiętajmy,że nawet wówczas,kiedy nie było Polski na mapach Europy był Polski Żołnierz Patriota...dzięki temu przetrwaliśmy...
do pierda
do pierda 19.08.2019, 07:38
Kaczystowski propagandzisto - tekścidło goebbelsowskiej propagandy na 15 sierpnia wstawiasz 18 sierpnia?
Nowogrodzka ci nie zapłaci leniu...

Pierd Wczoraj, 22:40 Dziś w dzień Święta Wojska Polskiego
Dyl
Dyl 18.08.2019, 21:44
Narodowo- socjalistyczną partię PiS można również nazwać kato-komuną. Kaczyści czerpią garściami wzorce z ideologi komunistycznej jak i faszystowskiej. Wydział Propagandy i Agitacji
Komitetu Centralnego PiS stosuje na bieżąco taktykę i sposoby kampanii wyborczych stosowanych przez ludzi podlęgłych śp. dr. Goebelsowi.
Kłamstwo wypowiedziane 100 razy staje się prawdą. Zmanipulowani parafianie potrafią przyznać , że czarne jest białe, a białe jest czarne.
Do lgtb trolu
Do lgtb trolu 18.08.2019, 23:23
czegoś tak zakłamanego, fałszywego, pokrętnego i durnego dawno nie czytałem , ... no chyba, że u marksa i engelsa , ... dokładnie ta sama logika, ... lub raczej jej kompletny brak
czytałeś Marksa i Engelsa i jesteś z pisu?
czytałeś Marksa i Engelsa i jesteś z pisu? 19.08.2019, 07:44
A czytasz cokolwiek poza tekstami z Nowogrodzkiej? Marksa i Engelsa przeczytałeś?
A teraz PiSowi służysz?
Niewielu partyjnych przeczytało.
Widać w propagandzie jesteś wprawiony....


Wczoraj, 23:23 dawno nie czytałem , ... no chyba, że u marksa i engelsa
z Bartkowa
z Bartkowa 18.08.2019, 17:34
Najgorzej jak kto nie ma w domu lustra., jak 60 letni tłuścich o krzywych nogach ubrany w zadługie rurki,pozuje na młokosa. NO TRAGEDIA Sam festyn cieniutki i ludzi mało było więcej tych z kiermaszami i organizatorów,ale za to sołtyska była w siódmym niebie!
😂😅
😂😅 18.08.2019, 22:20
To się nazywa robić dobrą minę do złej gry,
bzdurek
bzdurek 18.08.2019, 16:10
Dyskusja zrobiła się iście polityczna a tu tylko (lub aż) o niegospodarność chodzi!
ech...
ech... 18.08.2019, 20:27
Dlatego terceciarze tak usilnie skręcają temat - bo naprawdę wstyd z tymi kwiatami leżącymi na płycie kanalizacji....
Tak łatwo można było sprzątnąć - tym bardziej, że gminny OSiR codziennie kilka razy to rondo mija....
haha
haha 18.08.2019, 16:04
Tęczowy plac zabaw na pLacu Solidarności w Gryfinie. Kto nie wierzy niech zobaczy. Zwłaszcza homofoby!
angela
angela 18.08.2019, 15:36
PO nie będzie się zastanawiać, bo dla nich jedynym celem jest anty-PiS, oni jakby mogli to i wojska sowieckie by zaprosili do Polski, byle odsunąć PiS od władzy i sami na powrót zaczęliby okłamywać i okradać naród - a zauważ co z SLD czy z PSL ? to Platforma Obywatelska pomogła komunistom dostać się do Parlamentu Europejskiego. Teraz wszystko wskazuje na to, że SLD-Wiosna-Razem, dostaną się do Sejmu, czyli komuniści powoli wracają, i wespół z liberalną lewicą jaką jest PO (po wchłonięciu Nowoczesnej i ostrym skręcie w lewo) będą cały czas bruździć i donosić na Polskę, próbując nie dopuścić by PiS ugruntował swoją pozycję w polskim społeczeństwie (w tym pomagają im antypolskie media, agenci wpływu w osobach, często z obcymi korzeniami rodzinnymi, często pod zmienionymi nazwiskami), będą w dalszym ciągu wmawiać Polakom i całemu światu, jaki to PiS jest zły, ciemnogród, zacofanie i wespół z KK chce wprowadzić w Polsce państwo wyznaniowe, będą straszyć Polaków zniszczeniem demokracji i praworządności w Polsce, choć tak na prawdę jest dokładnie odwrotnie a wszystkie kalumnie pod adresem PiS mają tylko jeden cel - zniechęcić Polaków do PiS-u.... a co robi teraz Paweł Kukiz i jego ruch Kukiz15 ? dokładnie to samo co PO dla komunistów podczas wyborów do PE, zawiązał koalicję z postkomunistycznym PSL-em i w ten sposób może ich uratować od porażki nieprzekroczenia progu wyborczego, 5%, i pozostania poza polskim parlamentem - nie łudźmy się, wszystkie siły polityczne w Polsce, łącznie z ruchem Kukiz15, są dziś zainteresowane odsunięciem PiS-u od władzy, PiS-u, który jest dziś dla Polaków jedynym gwarantem obrony wartości chrześcijańskich w Polsce i tamą dla lewackiej ideologii LGBT.
ech...
ech... 18.08.2019, 20:29
Ale dlaczego pisowcu Powstanie nakłoniło cię do takich wynurzeń? Homofascynacja nie znalazła ujścia?
njr
njr 18.08.2019, 18:36
książkę napisz nudziarzu😀
do debila
do debila 18.08.2019, 19:13
spadaj łajzo!!
njr
njr 18.08.2019, 16:49
Bóg nie istnieje. Funkcjonuje na potrzeby kleru i kasy dla nich. No i władzy nad ciemnotą😀
taka prawda
taka prawda 18.08.2019, 18:15
njr, ale dowodów na to nie przedstawisz!
njr
njr 18.08.2019, 22:25
poczytaj i popatrz 😀
Trucizna w tęczowym cukierk
Trucizna w tęczowym cukierk 18.08.2019, 15:54
Daleko nie trzeba szukać tęczowy plac zabaw i to z budżetu obywatelskiego ! W Gryfinie , pomału przyzwyczajać dzieci do kolorowej tęczy i mieszkańcy jak stado Baranów pozwoliło na to , włedze miasta ,radni ,,, pranie mózgów na festiwalach kolorów ,,, tak to się na razie niewinnie nazywa , tęcza jest fajna , tęcza jest kolorowa , zabawa itd dzieci oczywiście tego nie rozumieją ale dorośli tak bezmyślnie na to pozwalają , a trucizna zazwyczaj opakowana jest w kolorowy papierek po cukierku,,,
 do 15.54
do 15.54 18.08.2019, 16:14
Tak ten ogródek sensoryczny to jest wygrany projekt z BO i to jest projekt Frelichowskiego , pupilka wicka oszołomie .
Oszołom do 16.14
Oszołom do 16.14 18.08.2019, 17:05
Zgadza się ,teraz informacja jest pełna przydałoby się w takim razie aby Pan Frelichowski z wickiem powyrywali uschnięte rośliny z klombów w tęczowym sensorycznym ogrodzie dźwięków i zapachów za niespełna 400 tysięcy złotych , albo za następne 5 tysięcy powtykać nowe.
jojo
jojo 18.08.2019, 15:19
......radykalna lewica nie ma planów politycznych , im nie chodziło władzę . Otóż zawsze wszystko jest po coś . Im jak najbardziej chodzi o władzę , o decyzyjność o przyzwyczajenie ludzi np.Polsce , że gej czy lesbijka mogą sięgać po najwyższe urzędy w państwie , o pokazanie że ludzie ich wybierają , bo wybierają . Tak było w Warszawie , tak było w Słupsku ,tak było wyborach do europarlamentu. To ludzie zaakceptowali na listach wyborczych kogoś takiego jak Senyszyn , która postuluje opodatkowanie Kościoła , zakaz lekcji religii w szkołach i promuje nowe formatowanie człowieka jako nie podmiotu ale w sumie obiektu eksperymentu lewackiego . Takie mickiewiczowskie ... bez serc , bez ducha ... , za to w pełnym rynsztunku wiedzy o wszystkich możliwych dewiacjach seksualnych . Ludzie sami mają w rękach klucz do wolności osobistej i nie ma tu znaczenia delikatność wypowiedzi i ważenie słowa . Arcybiskup Jędraszewski zdefiniował problem i poruszył sumienia niczym innym tylko prawdą . Ludźmi trzeba wstrząsnąć bo zaczyna się epoka relatywizmu . Lewactwo gra na wrażliwych strunach tolerancji czyniąc z tych którzy maja ochotę zachować swój biologiczny ogląd świata , ludźmi nietolerancyjnym , rasistami , homofobami . Przyczepia się im etykietki a nikt nie chce być napiętnowany .Arcybiskup Jędraszewski pierwszy zakrzyknął , że to nieprawda , że nie chodzi o człowieka tylko o ideologię . On tylko dał ludziom o odmiennej orientacji seksualnej taką samą radę jaką daje katolikom , on im po prostu powiedział idź i nie grzesz więcej . I tego nie może znieść czerwono - tęczowa zaraza , bo co by nie powiedzieć to jednak lewactwo z postkomuną połączyły siły . Recepta jest prosta , wybierać do rządu ludzi , którzy nie ulegną naporowi lewackich żądań zmiany prawa ani ze strony rodzimego homolobby ani brukselskiego , nie dać ześwinić dzieci i młodzieży , nazywać rzeczy po imieniu i nie pozwolić by zamknięto nam usta strachem przed wykluczeniem i więzieniem za wyrażanie swoich potrzeb , praw i opinii . Organizować się w podobny sposób jak robi to przeciw rodzinom ,katolikom, patriotom lobby LGBT , tzn . pokazywać te firmy , restauracje , bary , sklepy i produkty , które wykorzystują swoje zaplecze biznesowe do promocji LGBT np. sprzedając coś taniej gejom czy lesbijką a heteronormatywnym odmawiając podobnych ulg . Jak tolerancja to dla wszystkich , jeżeli grupa pedofili uzyska to o co zabiega , żeby być wpisaną jako opcja seksualna w ramach LGBT to jest po nas . By do tego nie doszło potrzebni są ludzie którzy będą walczyć o nasze dzieci i młodzież , również o ich przyszłą wolność ekonomiczną bo to jest jeden z powodów dla których tęczowa ideologia zdobywa kolejne przyczółki .
ech...
ech... 18.08.2019, 20:32
Czy ciebie pisowcu tak ciśnie homofascynacja, że temat Powstania powoduje ci wzwód? Tylu chłopców latających i nie możesz się powstrzymać?
lolo
lolo 18.08.2019, 15:41
zgadza się - proletariat zastąpiony został środowiskami LGBT
606060660
606060660 18.08.2019, 15:29
Nie mogę zrozumieć dlaczego ta obwoźna trupa, objeżdżająca kolejne miasta w Polsce, musi zakładać sobie na głowę biustonosze, durszlaki,kagance ,smycze,wibratory, malować twarze na wzór uczestników zabawy karnawałowej, przebierać się w damskie ciuchy lub dla odmiany biegać z gołym tyłkiem? Chcą się ukryć pod przebraniem czy przestraszyć widzów, dowodząc, jak bardzo głupim można być?
ech...
ech... 18.08.2019, 20:34
Ajajaj ulżyj sobie, bo jak ci takie skojarzenie przychodzi na myśl o Powstańcach - to aż strach, jak cię ciśnie zwolenniku Kaczyńskiego,.,.
Kwiaty w szambie
Kwiaty w szambie 18.08.2019, 13:26
Ale lansik wczoraj w Bartkowie był na tzw festiwalu ludowym, wręczane kwiatki , całowanie rączek , spacerkiem po stragankach głupawe uśmieszki , letni przyciasnawy garniturek ,,, a z tyłu jak piesek na sznureczku wierny. niemy, giermek , co jest bardzo dziwne???,,,
ze wsi
ze wsi 18.08.2019, 14:13
To są próby na odzyskanie łask Kasprzykowej,bo ten gość w ciasnych garniturkach albo mocno roboczych dzinsach ( takie miał na zawodach , koszykówka w Bartkowie) nie przeprasza,on udaje,że nic się nie stało i lepiej nie wracać do tematu haaaaahaaaaa
Karma zawsze wraca
Karma zawsze wraca 18.08.2019, 14:26
Kasprzykowa też udaje że się nic nie stało ale odrzucenie w niebyt boli , karma wrócła do niej ale też wróci do niego , KARMA ZAWSZE WRACA i to jest sprawiedliwe dla obojga ☺
cośmmi to mówi ale nie wiem co
cośmmi to mówi ale nie wiem co 18.08.2019, 16:09
A kto to jest Kasprzykowa?
XXXL
XXXL 18.08.2019, 16:25
To ta co kiedyś była szczupła ,a teraz jest gruba
Wróciłam. Karma
Wróciłam. Karma 18.08.2019, 14:50
Burmistrz traci na wiarygodności i szacunku u mieszkańców. to co piszesz to prawda, a na bezrybiu i rak ryba, no i z kim przystajesz takim się stajesz.to takie nasze i sprawdzone powiedzenia
papso
papso 18.08.2019, 15:10
do W. Karma: Dla mnie nigdy nie był wiarygodny!
no tak...
no tak... 18.08.2019, 13:34
A posprzątać po sobie nie potrafi pozer!
do pisowskich trolli i zboczeńców
do pisowskich trolli i zboczeńców 18.08.2019, 13:01
Czy naprawdę pisowcy od Macierewicza i Kaczyńskiego są tak zboczeni, że nawet przy temacie uczczenia Powstania Warszawskiego z takim podnieceniem stukają w klawiaturę swoje teksty o homoseksualizmie?
Niepohamowana fascynacja przykryta homofobią?

Ile poniżej jest takich komentarzy pod artykułem o rocznicy Powstania?

To jest dopiero chore....
O co ci ???
O co ci ??? 18.08.2019, 14:48
To nie jest o powstaniu.
PiSowiec
PiSowiec 18.08.2019, 13:38
Pocałuj Pisowców w pompkie tęczowy zboczeńcu.
ech...
ech... 18.08.2019, 20:39
Pisowcu, "całowanie w pompKIE" to twoje skryte marzenie? Czy praktyka partyjna, której nawet temat o Powstaniu nie zakłóca?
bj
bj 18.08.2019, 12:59
A dla mnie to brak szacunku znaku i tych co walczyli w powstaniu.
'91
'91 18.08.2019, 13:26
do bj: Dokładnie!
Konik
Konik 18.08.2019, 12:50
Na czele homo-marszu w Paryżu w VI 2019r. niesiono ogromny transparent o treści cyt-"Nie jestesmy tu dla przyjemności.jesteśmy tu by zniszczyć wasz Świat.A jak go zniszczymy już nie będziemy tacy mili"-pod spodem podpisy -Lezby.Transy .Pederaści".Trudno o jasniejszy dowód na cele i metody dzialania tęczowego SA czyli lezbo-homo -nazizmu..Tylko czemu Rząd RP nie chce tego zauważyć?!
joj
joj 18.08.2019, 15:23
rzad widzi bardzo dobrze ale wroga trzeba trzymac kolo siebie czas i na to przyjdzie powoli aby do konca roku i bedzie ok
Wasz ksiundz
Wasz ksiundz 18.08.2019, 12:30
Dzisiaj jest niedziela, więc idźcie na Mszę Świętą. Najpierw oczyśćcie duszę podczas Spowiedzi Świętej, a potem przyjmijcie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Komunia Święta jest Jezusem Chrystusem, ponieważ cząstki elementarne konsekrowanej hostii są zsynchronizowane z Bożym Duchem. Cząstki elementarne są wielowymiarowymi strunami, które wibrują w określonych częstotliwościach

!
! 18.08.2019, 14:50
Katolicy to kanibale.
no
no 18.08.2019, 14:23
o ile nie jesteście dziećmi , bo tymi to ksiądz się zajmie, ale nie tak jak trzeba
Wasz Ksiundz
Wasz Ksiundz 18.08.2019, 12:19
Zbliża się nowy rok szkolny i katechetyczny. Przypominamy rodzicom o obowiązku posyłania i zapisywania dzieci i młodzieży na lekcje religii. Religia dla uczniów z rodzin katolickich jest obowiązkowa, zarówno dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak i uczniów szkół średnich.
niestety
niestety 18.08.2019, 12:15
I to jest właśnie brak gospodarza - zero kosztów, zero sprzętu, zaangażowanie ludzi, pracy, W dodatku codziennie mijają to pracownicy OSiR - jednostki gminnej.
Z najprostszymi sprawami sobie nie radzą....

Pozostałe