Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Co się stało z piwnym ogródkiem w Gryfinie?

  • 18.08.2019, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co się stało z piwnym ogródkiem w Gryfinie? fot. TWS
Ogródek piwny, który niedawno pojawił się przy nabrzeżu w Gryfinie, dzisiaj jest pusty (przynajmniej na razie). Tylko ustawione wokół kosza worki pełne puszek po piwie świadczą o tym, że ogródek dzień wcześniej tętnił życiem.

Dzisiaj leje długo wyczekiwany deszcz. Odżyje zmęczona upałem przyroda.

Jednak deszcz nie sprzyja amatorom złotego trunku pitego na wolnym powietrzu.

Z tego faktu zadowoleni są niektórzy mieszkańcy okolicznych bloków, którzy skarżą się na wieczorny hałas dobiegający z czynnego piwnego ogródka.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (141)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

petent
petent 23.08.2019, 08:49
jak chce to moze przyjdzie do pracy , normalnie jak tercet w UmiG. Ja tego niby głównego gościa zastać nie mogę.
przystawki
przystawki 22.08.2019, 23:28
Pytam czy jest zapewniona odpowiednia ilość toalet? Nowe trunki i potrawy mogą wywolać rozwolnienie a u niektórych moze być naturalne parcie na stolec od przejedzenia tymi przysmakami
88
88 21.08.2019, 12:21
IKEA stała się właścicielem gruntów w rejonie ul. Białowieskiej i Mieszka I, należące kiedyś do przedsiębiorstwa państwowego Polmozbyt.
Tak wiec nie trzeba będzie jeździć na zakupy do Berlina czy Poznania.
Ciekawe jaka opcja polityczna ogłosi wkrótce swój sukces w przyciagnieciu skandynawskiego inwestora ?
Ten ogródek piwny to na poziomie miejskiego targowiska.
Dlaczego usadowiono go akurat w tym miejscu, a nie po drugiej stronie mostu ? Czyżby chodziło o toaletę która jest obok i uważana jest za publiczną ? Radni miasta jak zwykle bezradni i mocno zajeci innymi sprawami. Może by tak dziennikarz ich spytał co sądzą o tym przybytku.
do kazi
do kazi 20.08.2019, 09:25
Ogarnij się " Kazia" to wygląda szpetnie i nikt nie wie na jakich zasadach działa, mnie brzydzi fakt istnienia budy bez zaplecza sanitarnego. Ciebie nie ? Za piwem na kolana ? No cóż......
Kazia
Kazia 19.08.2019, 22:25
Dzisiejsi negatywni komentatorzy są bez przyjaciół nie mają z kim wypić piwka czy porozmawiać to wypisują bzdury w komentarzach Na kolana i przypomnieć sobie co robli stare ramole ja też mam swoj wiek ale jestem bardziej wyrozumiala.
kokos
kokos 20.08.2019, 07:55
"Kazia" ty w ogóle nie rozumiesz co czytasz. Przecież tu nikt nie ma pretensji do przedsiębiorcy tylko do władz że postępują wbrew jakimś zdroworozsądkowym regułom. A to są nasze pieniądze i amy prawo o nei się dopytywać.
Zapomniał ?
Zapomniał ? 19.08.2019, 19:18
Miler my pamiętamy co pan wyprawiałeś ze swoją gazetą z panem burmistrzem Piłatem. Gdzie ch. te standardy ? Wiesz kim ty jesteś ?!
Pamięta
Pamięta 19.08.2019, 20:30
Łajzą
Obiecuję i g. dotrzymuję
Obiecuję i g. dotrzymuję 19.08.2019, 18:30
Ta pijałka to pewnie prezent od Mnietka dla mieszkańców w zmian za obiecany 5 lat temu dom kultury.
Taaka ich kultura
Taaka ich kultura 20.08.2019, 00:46
To jest ich dom kultury cuchnący w moczu.
ejsza
ejsza 19.08.2019, 18:15
AJWAJ podziwiam twoją GŁUPOTE . Brudna stara Sławojka przy tobie, to KOSZYK PEŁEN LAWENDY !!!!

te zydowskie szambo jest niczym  przy tym koszyku lawendy ha ha ah
te zydowskie szambo jest niczym przy tym koszyku lawendy ha ha ah 19.08.2019, 20:10
to jakaś sugestia że obrzucam kogos gó wnem ha ha ah to jest niewykonalne w tym gryfińskim szambie ha ha ah
Knagulec
Knagulec 20.08.2019, 09:55
Ajwaj ty matole
Knagulec
Knagulec 19.08.2019, 21:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tam już śmierdzi moczem
Tam już śmierdzi moczem 19.08.2019, 18:13
Dlaczego Sawaryn nie odpowiada na pytania istotne dla mieszkańców Gryfina ? Nie reaguje na krytykę prasową ? Cała ta sytuacja jest bardzo podejrzana i jak widać budzi emocje mieszkańców. To stawia w podejrzanym świetle urząd, burmistrza i jego zastępców. Oczekujemy też odpowiedzi Sanepidu i urzędu skarbowego na jakich zasadach prowadzona jest ta działalność. Wizualnie to chyba na karcie podatkowej. Jak warzywniak. A co z tym śmietniskiem w czasie weekendu ?
Pikuś
Pikuś 19.08.2019, 20:40
Bo się obraził! Za to absolutorium co nie dostał.
Kupię mu pampersy
Kupię mu pampersy 20.08.2019, 23:58
I smutno mu się zrobiło. Dlatego popuszcza i nie dotrzymuje (kupki też)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.08.2019, 18:03
To nie jest miejsce dla pijaków i obszczymurków !
rada
rada 19.08.2019, 18:30
Więc nie przychodź!
???
??? 19.08.2019, 19:21
A co uważasz , że ten obszczany teren to miejsce dla radnych z rady ?
nie strasz nie strasz bo się....
nie strasz nie strasz bo się.... 19.08.2019, 17:36
Widzę, że tercetowcy zaczynają grozić - ale czy Miler odpowiedział już w sprawie procedur dzierżaw itp dla tej pijalni piwa?
Pytania były zadane bodajże miesiąc temu?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.08.2019, 16:54
widzę poważna dysputa ha ah ha https://youtu.be/pyq8EZ79ORY coś sie zepsuło i nie było mnie słychać ale widzę ze mam sobowtóra ha ah ah to gdzie ten ogródek się podział moze to ta wichura co obaliła rondo powstańców aż gó no wybiło ha ha ah a smród się ciągnie aż do ogródka piwnego wprost z OPS-U HA HA AH
rumburak
rumburak 19.08.2019, 19:19
ajwaj to miękka faja!!!
Lumpy spod wieżowca
Lumpy spod wieżowca 19.08.2019, 18:02
Ajwaj wpadaj na kolbe zasrańcu
Pindol
Pindol 19.08.2019, 18:00
Ajwaj dzbanie
radze
radze 19.08.2019, 18:04
OdPindol sie od Ajwaja!
Luj
Luj 19.08.2019, 18:36
Ajwaj aleluja ssak nadworny
rumburak
rumburak 19.08.2019, 17:34
ajwaj to ***!!!
bąk
bąk 19.08.2019, 17:27
Stary wicestrosta się podszywa!
stoik
stoik 19.08.2019, 13:48
(...) powinniśmy patrzeć na plotkę jak na głupią zabawę ludzi nadmiernie ciekawskich i zawistnych, powinniśmy na nią patrzeć jak na dowód, że mają oni jakieś problemy ze sobą. Nigdy natomiast nie powinniśmy widzieć w niej żadnej krzywdy, która jest nam wyrządzana.
?
? 19.08.2019, 17:33
Mówisz o Tomaszu Milerze, który pracował w redakcji na Grunwaldzkiej i pisał o ówczesnej władzy?
patriota idiota
patriota idiota 19.08.2019, 13:39
Uwaga, wszystkie służby pracują na rzecz człowieka który nie takie rzeczy pisał i Piłacie!
patriota
patriota 19.08.2019, 13:10
Art. 226. Znieważenie funkcjonariusza publicznego, Kodeks karny : § 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego podlega grzywnie oraz karze ograniczenia wolności. Wszystkie posty zniewazajace p. Millera sa na biezaco wysylane do m.in. prokuratury. Przypomne, ze policja pracuje cala dobe i moze was odwiedzic o kazdej porze dnia i nocy, na wszelki wypadek miejcie gotowe szczoteczki i gacie na zmianę.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 19.08.2019, 23:08
swoboda wypowiedzi art 10 ust 1 EKPC europejskiej konwencji praw człowieka wyrok SN z 02 lipca 2013 r syg akt III SK 42/12 HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.08.2019, 22:46
jest orzeczenie ETPC odnosnie wpisów w internecie ha ha ah tak że ten art 226 to se możesz w buty wsadzić to bedziesz wyższy funkcjonariusz publiczny ha ha ah
do patrioty
do patrioty 19.08.2019, 19:02
Hmmmm
- p Miller czy p Miler, bo to jest róźnica
- czy p Miler jest funkcjonariuszem publicznym
- czy moźe zwykłym urzędnikiem gminy
- czy w takim razie mnie też odwiedzi policja bez względu na porę dnia
Uważaj żeby to do ciebie nie zapukali tylko w innej sprawie
nie strasz nie strasz, bo się...
nie strasz nie strasz, bo się... 19.08.2019, 17:35
Nie strasz, nie strasz, bo się....
A Miler odpowiedział już na pytania w sprawie transparentności działań gminy odnośnie pijalni piwa?
Korupcja ich zżera
Korupcja ich zżera 19.08.2019, 17:47
A co ma odpowiedzieć ? Że pijalnię piwa bez toalet prowadzi brat wysoko postawionej urzędniczki ? Kierowniczki jednostki ? Pijalnia piwa bez toalet a barszczyk z pasztetem zmusi mieć toalety. A co to w ogóle za usypisko śmieci w środku miasta w sobotnie popołudnie i niedzielę Na jakich zasadach wydzierżawiono teren rodzince a nie np. mi ???
:)
:) 19.08.2019, 23:04
👏👍🏻
Pikuś
Pikuś 19.08.2019, 17:33
Durniu. Miler nie jest funkcjonariuszem publicznym tylko gminnym urzędnikiem!
🎅
🎅 19.08.2019, 13:28
😶😕😲😨😭😦😧😵😰😱😨
działkowicz
działkowicz 19.08.2019, 12:53
Skoro nie ma namiotu to czy można zabrać tą wykładzinę?Przydała by mi się taka na działce.
Miejska strefa relaksu
Miejska strefa relaksu 19.08.2019, 15:07
Do działkowicza,Nie ! Być może przed umigiem między postojem taxi ,a parkingiem będzie zrealizowany projekt ,,miejskiej strefy relaksu ,,, i sztuczna trawa będzie potrzebna leżaki też już są
Lanca
Lanca 19.08.2019, 14:43
Buahahaha😁
Ile przytulono ? I co na to SANEPID ? Pijalnia piwa bez toalet.
Ile przytulono ? I co na to SANEPID ? Pijalnia piwa bez toalet. 19.08.2019, 12:15
Transparentność to za Piłata było jego ulubione słowo Milera. Chyba się bardzo zeszmacił?
Inwestygator
Inwestygator 19.08.2019, 17:57
Powinna się tym zająć prokuratura i SANEPIDEM TEŻ JEŻELI ZEZWOLONO NA WYSZYNK PIWA BEZ TOALET
...
... 19.08.2019, 17:38
Eee, nie mógł....
Za ile ?
Za ile ? 19.08.2019, 12:12
To przekręt na oczach całego miasta. Pijałka piwa bez toalety i do tego jak doszło do dzierżawy ? Sawaryn ty to kręciłeś osobiście?
Co za niedorajdy i dogadywacze.
Co za niedorajdy i dogadywacze. 19.08.2019, 11:59
Działalność inwestycyjna Sawaryna i jego Tomaszka w pełnej krasie.
horacy
horacy 19.08.2019, 11:34
Się pytam.Gdzie podział się namiot z ogródka firmy pogrzebowej ,,To Już Czas"
stoik
stoik 19.08.2019, 11:41
Jeśli ludzie nie umieją odpowiednio zarządzać własnym życiem, to nie pozwalajmy im decydować o naszym
Zenobiusz.
Zenobiusz. 19.08.2019, 12:10
Święta prawda !!!! Pognać Tomasza M jak najszybciej-- bo doprowadzi do kompletnej ruiny nie potrafi zarządzać swoją piwnicą . Kto czy ma tego nieudacznika .
munk
munk 19.08.2019, 12:14
Mniemam że to pisze sąsiad Tomasza M.
Hajdas
Hajdas 19.08.2019, 12:17
Nikitiński?

Pozostałe