Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Sesja w Gryfinie jeszcze w sierpniu. O kopalni pod Gryfinem

  • 19.08.2019, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sesja w Gryfinie jeszcze w sierpniu. O kopalni pod Gryfinem
Radni Rady Miejskiej w Gryfinie zbiorą się jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 29 sierpnia 2019 r. o godz. 10. W harmonogramie obrad jest ponad dwadzieścia punktów.

Porządek obrad XI sesji Rady Miejskiej w Gryfinie

I. Sprawy regulaminowe

1/ otwarcie obrad i stwierdzenie quorum,

2/ przyjęcie protokołu z X sesji.

 

II. Zgłaszanie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

 

III. Przedstawienie złożonych interpelacji i zapytań.

 

IV. Informacja o działalności bieżącej i sytuacji finansowej Gryfińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gryfinie

 

V. Informacja o działalności bieżącej i sytuacji finansowej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie

 

VI. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie ewidencyjnym nr 2 miasta Gryfino.

 

VII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie ewidencyjnym Radziszewo 1

 

VIII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie ewidencyjnym Wełtyń.

 

IX. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym nr 5 miasta Gryfino.

 

X. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Gryfino nieruchomości niezabudowanych położonych w obrębie ewidencyjnym Pniewo.

 

XI. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym Żórawie

 

XII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze bezprzetargowej lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Sprzymierzonych 8 w Gryfinie oraz udzielenia bonifikaty przy ich sprzedaży.

 

XIII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie przez Gminę Gryfino w drodze wykupu od osób fizycznych, udziału w nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie ewidencyjnym nr 3 miasta Gryfino

 

XIV. Podjęcie uchwały w sprawie zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie informacji o kandydatach na ławników

 

XV. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Zespołu do spraw przedstawienia Radzie Miejskiej opinii o zgłoszonych kandydatach na ławników

 

XVI. Rozpatrzenie skargi na działanie Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie

 

XVII. Podjęcie uchwały w sprawie ewentualnej budowy kopalni kruszywa na terenie sołectwa Żabnica

 

XVIII. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach

 

XIX. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Gryfino na 2019 rok

 

XX. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gryfino na lata 2019-2025

 

XXI. Informacja Burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał Rady.

- uwagi i zapytania.

 

XXII. Wolne wnioski i informacje.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (113)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

propozycja
propozycja 26.08.2019, 20:51
Porozmawiajmy o wpadkach burmistrza Sawaryna!
przyjdzie kryska i na Matyska
przyjdzie kryska i na Matyska 23.08.2019, 20:33
Zamordyzm do czasu!
ogólna uwaga
ogólna uwaga 23.08.2019, 18:28
Nie ma przejrzystosci i transparentności!
w parku
w parku 22.08.2019, 18:21
Sprawa wygląda poważnie, lecz dlaczego tak długo się ciągnie. Ludzie nie żyją wiecznie, więc trzeba bardziej z krzyża, żeby sprawiedliwości stało się zadość. Brukarz odpowiada za proste ułożenie chodnika, to dlaczego urzędnik nie odpowiada za wykonanie inwestycji zgodnie z projektem i umową z wykonawcą ?
do T.
do T. 21.08.2019, 19:21
Naruszenie dobrego imienia? Zaufania? Typie bezczelny nie masz dobrego imienia i nikt ci nie ufa. Liżą ci jedynie przez stanowisko. Ty nie masz godności
radzę
radzę 21.08.2019, 18:29
Jeśli chcecie ugryźć kwestię zasady częstej dla lokalnych samorządów, przeżartych kolesiostwem i korupcją, " rączka raczkę myje", to trzeba by użyć subtelniejszych narzędzi, ostrzejszego skalpela - musiałby to robić ktoś o talencie i bezkompromisowości dziennikarza śledczego.
plum
plum 21.08.2019, 17:19
Jak tak źle to dlaczego nie zrobicie referendum?
morela:)
morela:) 23.08.2019, 18:16
Na razie burmistrz nie dostał absolutorium. A źle jest, bo mu smutno i momy fundusz lekowy - co nikt nie wie, ile osób korzysta, na jaką kwotę - a ile korzystało wcześniej ze wsparcia OPS na wykup leków...
lgbt
lgbt 21.08.2019, 08:41
będziemy mieli sensacyjny wynik w wyborach-tak,tak !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.08.2019, 07:51
wszyscy jadą na mnietka a wybierają prostytutki ha ha ah przecież mnietek sam tego nie przegłosuje tylko radni tzw prostytutki ta tw judek tylko konspakt przepisze od oficera prowadzącego i tyle a cioty głosuja i patrzą ile im skapnie do kieszeni ha ha ah KUR WA DEMOKRACJA TALMUDYCZNA z prostytutkami w tle ha ha ha ah
Knagulec
Knagulec 21.08.2019, 13:07
Ajwaj aleluja kąsaj lewe jajco zwyrolu
Pikuś
Pikuś 20.08.2019, 21:05
Sobczak już swoje dostał i wystarczy! Chciał załatwiać sprawy z burmistrzem....poczuć się...., a ten go odesłał do vicków, a tam już głupio na kolanach stawać... Więc Pan Sobczak będzie siedział już cicho do końca kadencji. Amen.
morela
morela 23.08.2019, 18:17
Nieważne, czy siedzi cicho, czy skrzypi krzesłem, ważne jak głosuje:):):)
początkowo
początkowo 20.08.2019, 22:02
A wydawało się że to porządny chłop....
Prywata zwyciężyla natychmiast.
Prywata zwyciężyla natychmiast. 20.08.2019, 23:44
I błąd.
prosto z mostu
prosto z mostu 20.08.2019, 22:11
Uważam, że ktoś kto nie ma swojego zdania i daje się sterować władzy nie zasługuje na szacunek.
Pikuś
Pikuś 20.08.2019, 20:58
Poza tym będzie dalej bez zmian.
Krótko mówiąc trransparencja a la Tomaszek
Krótko mówiąc trransparencja a la Tomaszek 20.08.2019, 20:37
W BIP opublikowali materiały na sesję oczywiście niekompletne. Chcą ukryć sytuację w PUK i TBS. I nie zamieścili informacji z działalności tych spółek gminnych . Może dlatego , że nie ma o czym. TBS od pięciu lat nie wybudował ani jednego mieszkania. Nie remontuje pustostanów. To po co istnieje ?! Do zbierania czynszu wystarczy zatrudnić księgową a remonty TBS zleca na zewnątrz. To na ch,, oni są. a PUK musiałby coś napisać czemu np. śmierdzi w całym mieście. Albo o wychodzących z pojemników śmieciach. A po co informować motłoch czyli nas. Przecież każdy widzi i czuje.
morela
morela 23.08.2019, 18:19
Przecież na tym polega transparencja tercetu - jakby za wcześnie udostępnili materiały, ludzie by coś znaleźli - a tak na sesji zakrzyczą i zagadają "momy fundusz lekowy" - co z tego, że nie na temat....
Ważne, że skutecznie,...
Pikuś
Pikuś 20.08.2019, 20:32
Dooopa pipaa karuzela. Nic nie będzie z tego co sobie życzycie. Bo to nie koncert życzeń!!!! Miler nie będzie tłumaczył się z czegokolwiek bo nikt nie będzie go pytał a jak będzie to i tak nie powie ponieważ nie wziął dokumentów. Sawaryn będzie gledził o Polsce Polakach patriotyzmie.... Nikitynski będzie bełkotał to samo bez ładu i składu kilka godzin wypełniając program sesji. Radni nie zapytają o nic. Ani Romanicz, poseł Mucha juz się klepał po ramieniu z burmistrzem więc jest sztama przed wyborami. Ani Radny Sobczak nie zapyta o nic bo swoje już dostał a o reszcie pojęcia nie ma i rękę która karmi się nie gryzie. Ciekawe jest tylko to czy burmistrz już zdołał przekonać radną Wisińską i resztkę PiSu i kiedy posuną Gugę ze stołka.
parawan
parawan 20.08.2019, 17:03
Ciekawe czy Sawaryn bedzie sie tłumaczył czy znowu sie urwie.
straszne to było
straszne to było 20.08.2019, 16:52
w radiu szczecin przed chwilą słyszałem wypowiedź pani kotuli,całkowity brak kompetencji w wypowiedźiach,miałem wrażenie,że zupełnie nie wie co mówi!!
wstyd
wstyd 20.08.2019, 21:33
Miałem wrażenie,że nie wie czym jest Dolna Odra,żenada straszna i brak kompetencji.
???
??? 20.08.2019, 17:02
A kto to jest ta Kotula?
Raper .
Raper . 21.08.2019, 06:06
To piosenkarka z Widuchowej .
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 20.08.2019, 19:09
Mialem dwa razy na węglu w szopie
Raper
Raper 21.08.2019, 06:08
I na gnojowniku.
sierp i młotek
sierp i młotek 20.08.2019, 17:05
eselduwa
Teraz lepiej ci
Teraz lepiej ci 20.08.2019, 20:40
Nie wprowadzaj w błąd. To bufetowa z jedynej słusznej. Mogłeś i na węglu. Wszystko możliwe.
ABBA OJCZE  HA HA AH
ABBA OJCZE HA HA AH 20.08.2019, 14:49
https://youtu.be/7zO720KAnPM BY żYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM HA HA AH https://youtu.be/D9_4CliGgsk ABBA MAMA MIJA https://youtu.be/6OwPHD61Y3s nie lękajcie się abba ojcze ha ha ah https://youtu.be/t8b97OQykv8
Knagulec
Knagulec 20.08.2019, 15:00
Ajwaj aleluja tępy łbie skórzany
Kacyk
Kacyk 20.08.2019, 14:28
Wyjaśnijcie sprawę śmierdzącej pijalni piwa przy nabrzeżu i roli kocyka.
Obiecuję i nie dotrzymuję
Obiecuję i nie dotrzymuję 20.08.2019, 14:43
Toż to dom kultury obiecany przez Srutututu.
prośba
prośba 20.08.2019, 13:16
Państwo radni - proszę monitorować transmisję - gdyby się okazało, że "przypadkiem" nie działa - od razu zgłaszać złą pracę urzędników odpowiedzialnych!
Nie mówię, żeby przerywać sesję, żeby nie stosowali tej metody dla własnych korzyści - ale żeby punktować ewentualną "awarię"...
Za to odpowiedzialny jest Srutututu.
Za to odpowiedzialny jest Srutututu. 20.08.2019, 14:26
To z reguły działanie na polecenie. Przewodniczący powinien wtedy natychmiast przerywać sesję. Lubię słuchać tych wynurzeń wicków niemających nic wspólnego z rzeczywistością albo opowieści upadłego , że mu smutno. To strzel sobie w … .
papugowy wykręt
papugowy wykręt 20.08.2019, 14:38
O nie, nie - już widzę, jak głosowania idą nie pomyśli władzy wykonawczej, bach i "się zepsuło" - niedoczekanie - punktować niekompetencję ale niekoniecznie przerywać obrady - bo to mogliby wykorzystywać burmistrzowie, którzy jako władza wykonawcza odpowiadają za transmisję!
Trudne dodawanie
Trudne dodawanie 20.08.2019, 13:09
I zakończyć sprawę ile finalnie kosztowały dni Gryfina , to też do radnych
morela
morela 23.08.2019, 18:22
Dni Gryfina nie wiadomo ile kosztowały po tylu miesiącach? A co oni w ramach tego posiali ogórki i czekają na zbiór?
Wełtyń
Wełtyń 20.08.2019, 13:05
Panie radny Sobczak może czas najwyższy zgłosić na sesji dokończenie kanalizacji w Wełtyniu na ul.Gryfińskiej gdzie pozostały do podłączenia cztery domy.Tyle Pan obiecał a tu nic może w końcu nadszedł już czas żeby zabrać się do roboty.

Pozostałe