Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Konkurs wyłonił nową sekretarz gminy

  • 20.08.2019, 20:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Konkurs wyłonił nową sekretarz gminy Anna Witek podczas sesji w Trzcińsku-Zdroju.
Pierwszy etap naboru na kierownicze stanowisko odbył się 16 sierpnia 2019 r., a rozmowa kwalifikacyjna miała miejsce w poniedziałek 19 sierpnia 2019 r. Była jedyną kandydatką. Nabór przeszła pomyślnie, ale… jest jednak jeden problem – ma ważną umowę o pracę w innej gminie!

Sprawa dotyczy Anny Witek i przeprowadzonego naboru na sekretarz Cedyni.

Od kilku miesięcy Anna Witek jest kierownikiem Referatu Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim w Trzcińsku-Zdroju. Burmistrz Bartłomiej Wróbel jest na urlopie, ale wkrótce wraca.

Dalszy ciąg kariery zawodowej urzędniczki rozstrzygnie się prawdopodobnie w najbliższych dniach.

Anna Witek wcześniej pracowała w Urzędzie Miejskim w Chojnie (zdjęcia w sesji w fotogalerii).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Baśka Barbara HEJ !
Baśka Barbara HEJ ! 27.08.2019, 19:54
Już niedługo odwołanie Vice z Trzcińskiego magistratu ... Decyzja zapadła w 3 osobowym gronie kobiet na ul. Wiosennej.
Baśka miała fajny biust
Baśka miała fajny biust 27.08.2019, 20:14
Nikiteński też musi odejść!
???
??? 27.08.2019, 20:06
A dlaczego chcą odwoływać wiceburmistrz?
Już śpię boję
Już śpię boję 25.08.2019, 21:57
Do tego gościa co mnie straszy sądem bo piszę prawdę na temat Fiołka i Niedźwieckiego to oświadczam ci że piszę prawdę i ludzie to wiedzą i czekam na rozprawę i potwierdzę to bo to jest święta prawda co piszę
Uwaga
Uwaga 24.08.2019, 22:20
Sebastian daj sobie spokój z Cięcielką naciągnie cię na na wiesz co i jej córeczka nie lepsza i będziesz płacił alimenty uważaj one tak naciągają frajerów znane są na Kościuszki
Zobaczymy
Zobaczymy 24.08.2019, 17:01
Fiołek i dużą głową muszą odejść sprawdzę w poniedziałek czy odeszli a jak nie to podaję ich do sądu i odejdą a dużą głową zostanie ogolona na łyso mam maszynkę i go ogolę w komunalne sekretarka go będzie trzymać za nogi a ja będę golił dużą głowę a potem Fiołek dostanie taczkę i będzie woził dużą głowę po mieśćie by go podziwiali jak wygląda zo
lennon
lennon 24.08.2019, 15:25
Ta pani ma jeszcze nierozliczone sprawki z gminy Chojna. Prokuratura prowadzi jeszcze czynności. Może się jeszcze okazać, że wyląduje nie na stołku sekretarza, a tam gdzie jej miejsce.
Prawda
Prawda 24.08.2019, 12:07
Zarzycki zwolnij te gnidy Niedźwieckiego i Fiołka to są pachołki byłej przyczynili się do zwolnienia Darka gnidy wywal ich bo to są konfidenci gnębią gnidy ludzi a teraz Gnido Fiołku idź do sądu i co Gnido wyprzesz się że gnębisz ludzi co to nieprawda?przyjadą świadkowie i Gnido potwierdzą moje słowa łajzo co nieprawda?
Vzekam
Vzekam 24.08.2019, 10:44
Niedwiecki i fiołek muszą odejść będę o nich pisać to są zakały gminy sądy mi nie straszne bo piszę prawdę niech sobie idą do sądów ja ich nie oczerniam piszę o nich prawdę i będę pisać bo to są dwa zakały i muszą odejść Niedźwiedzki wazeliniarz po wyborach wchodził Burmistrzowi w zadek by go przyjął na kierownika co zaprzeczysz temu Niedźwiecki wazeliniarzy niech wszyscy wiedzą jaką z ciebie wazelina i szpicel będę o tobie pisać i o twoim pachołku Fiołku Brat Burmistrza przez was wyleciał bo go sprzedaliście na Policję go wydaliście sprzedawczyki a Burmistrz was trzyma mam nadzieję że was wywali i czekam na sprawę w Sądzie no iddzcie potwierdzę to co piszę wy dwie łajzy Fiołek i Niedźwiecki czekam na proces
Daniel Kordowski
Daniel Kordowski 24.08.2019, 08:03
mucha, jakiś komentarz do ostatnich wydarzeń ? Panie prawniku!!!
Dwa głupki
Dwa głupki 24.08.2019, 05:03
LUDZIE CIĘZKO NA ULICY PRACUJĄ A TEN FIOŁEK WOZI ZAD ZA NASZE PIENIĄDZE NIC NIE ROBI I WYZYWA TYLKO PRACOWNIKÓW LEŃ NAUCZYŁ ŚIĘ ZYĆ LEKKIM CHLEBKIEM I GNĘBI LUDZI PASOZYT A TEN ŁYSY Z DUŻYM ŁBEM MU PRZYTAKUJE I RUSZA RAMIONAMI TYLKO
Wywal ich
Wywal ich 24.08.2019, 04:43
Fiołek i Niedźwiecki muszą odejść i kropka a ty mnie nie strasz sądami bo piszę prawdę na ich temat gnębią ludzi chronią pijaków za Kotowiczkę podkablowali brata Burmistrza i go wywalili a Burmistrz ich trzyma powinien ich dawno wywalić kablarzy konfidentów!!!!!
Jacek
Jacek 22.08.2019, 17:31
Nie martw śpię Fiołek kandyduje do Senatu a Niedźwiecki ma być prezezem NIKU za Kwiatkowskiego więc odejdą
Odejdzcie
Odejdzcie 22.08.2019, 14:44
Niedźwiecki i Fiołek muszą natychmiast odejść przynoszą pajace wstyd całej gminie!!!!!
potwierdzam
potwierdzam 22.08.2019, 14:49
Właśnie, pajace przynoszą wstyd pajacu.
Gejki chyba
Gejki chyba 22.08.2019, 13:14
Potwierdzam prowadzali śię za rękę na alejce widać że są blisko F z N
Lekarz
Lekarz 22.08.2019, 12:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Fryzjerka
Fryzjerka 22.08.2019, 12:17
Fiołek Niedźwiedzki muszą odejść łajzy niedorobione umysłowo Fiołek gnębi ludzi Niedźwiedzki daunowaty duża łysa głowa ramionami rusza widać że niedorozwinięty umysłowo
zastanów się pracowniku
zastanów się pracowniku 22.08.2019, 13:57
Ty nie boisz się tak szkalować ludzi? Przecież jak tylko będą chcieli to dojdą że to ty piszesz. I co wtedy powiesz przed sądem?
przyzwoity
przyzwoity 22.08.2019, 14:38
On nie kuma, ze jedyne świadectwo wystawił sobie.
sama prawda
sama prawda 22.08.2019, 10:12
I Nikotyński tak samo!
Mama niedzwiecliego
Mama niedzwiecliego 22.08.2019, 09:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Otzechów
Otzechów 22.08.2019, 08:59
Ten Fiołek to sprawdza torby i plecaki przy wejściu do zakładu ludzie się na nanigo skarżą cham typowy trzeba go wywalićo
rozumiem
rozumiem 22.08.2019, 09:35
A co alkohol wnosicie na teren zakładu?
Zwolnić
Zwolnić 22.08.2019, 08:45
FIOŁEK MUŚI ODEJŚĆ CHRONI PIJAKÓW I GNĘBI LUDZI ZWOLNIĆ TRZEBA
Bbyły
Bbyły 22.08.2019, 08:09
FIOŁEK I NIEDZWIEDZKI MUSZĄ ODEJŚĆ
Lepsza zmiana
Lepsza zmiana 22.08.2019, 08:51
Niekietyński tak samo musi odejść!

Pozostałe