Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Zaprezentowali kandydatów do Sejmu RP

  • 21.08.2019, 13:11
  • dost.
Zaprezentowali kandydatów do Sejmu RP
Dr Arkadiusz Marchewka otwiera listę kandydatów do Sejmu Koalicji Obywatelskiej. Platforma Obywatelska dokonała roszady w osobach. Po 4 latach pracy w Senacie do Sejmu startuje Grzegorz Napieralski, w 2010 roku kandydat na Prezydenta RP. W Senacie RP okręg chce reprezentować Magdalena Kochan.

Na liście są lokalni działacze jak Hubert Andrych z Gryfina czy Elżbieta Jabłońska ze Świnoujścia.

dost.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (84)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z Gryfina
Z Gryfina 04.09.2019, 16:27
A ten Andrych juz nie jest czerwony ?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.09.2019, 16:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

A poszli won
A poszli won 25.08.2019, 19:38
Koryciarz beszczelni nic w życiu nie robią tylko nauczyli się nieroby żyć lekkim chlebkiem złodzieje z PSL Bury łysa Pała Czarzasty Nowacka pcha się do koryta Napieralski kombinator wynajmuje mieszkania i bierze kasę z Sejmu oszust Arłukowicz menda uciekł do Brukseli bo już zaczął za nim prokurator latać Senyszyn lesbijka Biedroń pedał i my mamy to dziadostwo wybierać
i gra gitarra
i gra gitarra 23.08.2019, 10:11
Do wszystkich PO-latfusów,koalicjantów i KODziarzy różnej maści.Nawet gdyby Jarosław Kaczyński twierdził publicznie że w jego ogródku wylądowało UFO i porwało mu kota to i tak będę głosował na PiS.Koniec waszej władzy oszuści.
bo pęknę ze śmiechu
bo pęknę ze śmiechu 23.08.2019, 10:25
To mówisz "i gra gitara" że przy władzy są oszuści...
Agatta
Agatta 23.08.2019, 10:56
Nie przesadzaj! Od farmy trolli z ministerstwa nie wymagaj myślenia.
ajwaj aleluja i do przodu  BEZ SERCA  HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu BEZ SERCA HA HA AH 22.08.2019, 22:50
ja pomimo wszystko zaw3sze miałerm serce po lewej stronie ha a ah ale te kur wy mi je wyrwały ha ga ah
Zizu
Zizu 22.08.2019, 22:45
A ja spokojnie glosuje na pis. I wierze ze takich spokojnych jak ja bedzie w skali kraju ze 45%. Pozdrawiam popapranych i lewaków
Czuwaj!!!
Polak
Polak 22.08.2019, 21:17
Nie głosuję na kłamców i karierowiczów. Słyszeliście żeby coś zrobili dla naszego regionu?! Bo ja nie. Nawet palcem nie ruszyli kiedy tusk likwidował stocznię szczecińską. Kiedy za bezcen wyprzedał majątek wart grube milony i to Niemcom. Takim kłamcom mówię ,, paszoł won ,,,!!!!
po lak po czorta
po lak po czorta 22.08.2019, 21:19
Te nicki to wam w ministerstwie wymyślili :))))))
Fakt
Fakt 24.08.2019, 13:50
Tu wymysł Breijzy tego od toytoy i przekrętów w magi***ie
janusz-_pawlacz
janusz-_pawlacz 22.08.2019, 22:41
Nick wymyślili my znajomi z WYKOP.PL pozdrawiam ich serdecznie
Mama
Mama 22.08.2019, 17:23
FIOŁEK I DUŻA GŁOWA ŁYSA MUSZĄ ODEJŚĆ!!!
tylko ja mam serce po lewej stronie
tylko ja mam serce po lewej stronie 22.08.2019, 16:00
gdzie ty masz lewicę ha ha ah te *** nazywasz lewicą ha ah a
jaro(?)
jaro(?) 22.08.2019, 13:29
gdzie te czasy że "czerwone gryfino" głosowało na lewicę .Ja jednak z rodzina bedę głosował na lewicę .
polityk
polityk 22.08.2019, 13:34
Lewactwo nie lewica
jaro(/)
jaro(/) 22.08.2019, 13:39
a co to jest "lewactwo " operujesz wyrazami to podaj co rozumiesz pod pojeciem lewactwo .śmiało!
paranoja i schizofrenia ha ha ah
paranoja i schizofrenia ha ha ah 21.08.2019, 22:22
https://youtu.be/TtTSomYIUV0
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.08.2019, 21:30
https://youtu.be/WAaRDezv3ss ha ha ha
TW BOLEK
TW BOLEK 21.08.2019, 18:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gryfiniak
gryfiniak 21.08.2019, 20:16
Ten hejter Ajwaj obraża ludzi! Zaśmieca tylko to forum. Nie ma nic do powiedzenia tylko wkleja linki ze śmietnika internetowego. Prosze o interwencję!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.08.2019, 22:31
żeby nie ten jak to nazywasz śmietnik internetowy to takie jak np beata mikołajewska wieczorek swego czasu dyrektor programowy tvp szczecin na pewno by nie zrobiła o tym programu jak darus jest w tym umoczony ze swoim SLD HA HA AH
skok na kase polaków
skok na kase polaków 21.08.2019, 22:23
a co przewaliłeś gryfiniaku coś w wołominie ha ha ah
do koszernej świni
do koszernej świni 21.08.2019, 22:02
Stalinowska cenzura ci się marzy komuchu?
gryfiniak
gryfiniak 21.08.2019, 20:46
Dziękuję Adminie!
ciekawy
ciekawy 21.08.2019, 18:20
czy już wiadomo kogo posuwał na motorówce Wozniak Starak?
Obserwator
Obserwator 21.08.2019, 20:13
Jakąś kelnerke z knajpy
Boom
Boom 21.08.2019, 19:29
Kopacz podobno
ECHOSONDA
ECHOSONDA 21.08.2019, 19:19
27 LATKĘ EWĘ Z ŁODZI HA HA AH AŻ WYPADŁ Z ŁODZI HA HA HA
do ciekawy
do ciekawy 21.08.2019, 18:33
Spytaj swoich hejterów w ministerstwie.
Jurek
Jurek 21.08.2019, 18:11
A zapytajcie Grzesia o kontakty z Deutsche Freundschafts Kreis ( DFK ) na opolszczyznie i slasku !!! Ile reklamowek i z czym przywozil z Opola , z Raciborza , z Glogówka !!! To jest sprawa dla ABW , CBA ma za male uprawnienia. I oczywiscie Prokuratura Krajowa. Nie na darmo chce likwidacji CBA, IPN - za duzo ma za uszami !!!!
wkurzona do Jurka
wkurzona do Jurka 21.08.2019, 19:55
Wkurzasz ludzi. Zapytaj obecnych o Srebrną o wieże,o nagrody ! Spytaj o podwyżki żywności , które wciąż rosną, o niepełnosprawnych ,o nauczycieli i umierającą służbę zdrowia. Tak źle to jeszcze nie było ! Nie bronię nikogo, nie należę do partii,ale nie jestem ani ślepa ani głupia. Bzdety, które czytam, to nic innego jak hipokryzja !
Um
Um 21.08.2019, 20:02
Idz sie lecz
do um
do um 21.08.2019, 20:06
Taaak prawda boli,czas żebyś poszedł do specjalisty,bo ci żyłka pęknie
Emilia
Emilia 21.08.2019, 17:30
Pod które ministerstwo podlega hejtowanie na KO?
Mirek
Mirek 21.08.2019, 18:05
do Emilii - Moje serce też jest po prawej stronie, też dobro mojej Ojczyzny leży mi na sercu, dlatego biorę udział w różnych publicznych akcjach, w których wyrażam swoje poparcie dla rodziny, daję świadectwo mojej wiary, wyrażam dezaprobatę dla szkodliwych działań organizacji z rodzaju gender czy LGBT. Nie używam wulgaryzmów, a jeśli czasem biorę udział w dyskusji na tym forum, to staram się zachować dystans. "Papier przyjmie wszystko" i dlatego należy brać odpowiedzialność za to, co się wypisuje - skoro mam być po tej lepszej stronie, nie mogę działać jak ci po tej stronie - złej.
co jest panie Tomku
co jest panie Tomku 21.08.2019, 17:27
Już kretyn z Czechosłowackiej napierała nie hejtuje?!
cyrk
cyrk 21.08.2019, 17:22
wstyd ich pokazywać. Plastusia zwłaszcza
papilot
papilot 21.08.2019, 17:25
Kto to jest plastuś?
infantylizm
infantylizm 21.08.2019, 20:20
grzesiulek słodki uśmieszek...
SKOK WOŁOMIN HA HAA
SKOK WOŁOMIN HA HAA 21.08.2019, 17:21
https://www.google.com/url?sa=… PO KLIMKU DO WIECZORKA HA HA HA https://youtu.be/3FppmY0MKd0 25 MINUTA HA HA AH
Zenobiusz
Zenobiusz 21.08.2019, 17:15
Nie zgadzamy się na to, aby przedsiębiorcy i ludzie, którzy ciężko pracują każdego dnia i odprowadzają uczciwie podatki, byli coraz bardziej obciążani, a władza wykorzystywała pieniądze budżetowe do tego, aby realizować swoje przywileje bez granic - powiedział dziś na zamku dr Arkadiusz Marchewka.
Czarno widę
Czarno widę 21.08.2019, 16:58
Ten Napieralski to był SLD, a przecież SLD idzie z Wiosną i Razem. Chłopina nie ma żadnych szans. W SLD zasłynął z wycinania wokół wszystkich aż został sam.. No może z Arturem Nyczem . Tyle, że dwa głosy,a z rodzinami osiem to chyba mało.
Vina Tusqa
Vina Tusqa 21.08.2019, 18:18
Takie toksyczne i skompromitowane indywidua jak plastuś i znicz jedynie szkodzą wizerunkowi KO
wykrywacz paranoicznych trolli
wykrywacz paranoicznych trolli 21.08.2019, 18:31
Vina kretyna z Czechosłowackiej!
Jurek
Jurek 21.08.2019, 17:12
SLD-WIOSNA i RAZEM wygra w naszym okręgu. Będę głosował na Kasię Kotulę.
przemalaowana
przemalaowana 21.08.2019, 17:14
jurek oszalałeś, przecież się zbiesiła i startuje z SLD.

Pozostałe