Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Grzegorz Napieralski i Hubert Andrych zbierali podpisy poparcia

  • 21.08.2019, 18:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Grzegorz Napieralski i Hubert Andrych zbierali podpisy poparcia fot. TWS
Senator Grzegorz Napieralski i radny powiatu gryfińskiego Hubert Andrych to jedni z kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP. Dzisiaj 21 sierpnia 2019 r. obu panów można było zobaczyć na placu Barnima w Gryfinie. Spotykali się z mieszkańcami, rozmawiali i zbierali podpisy poparcia.

- Na kogo jak na kogo, ale na pana na pewno zagłosuję – powiedziała jedna z osób podpisujących listę poparcia. 

Z placu Barnima obaj kandydaci udali się na smaczy obiad do restauracji koło stadionu.

Grzegorz Napieralski jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej z numerem 6 do Sejmu. Natomiast przedsiębiorca z Gryfina Hubert Andrych startuje z pozycji nr 15.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (116)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 26.08.2019, 06:00
jak zbierali podpisy na pl.Barnima to niektórym przeszkadza ,ale jak na terenie kościelnym (GT) to juz normalka .
u lala!!!!!
u lala!!!!! 23.08.2019, 22:16
te panie to chyba z przyszłej rzeczywistości-no masakra jakaś-w gryfinie ładnych kobiet brak?!!!!!!!!ale z komuchami?!!!!!no proszę wstyd i proszę nie protestować!!!!
miejcie trochę wstydu
miejcie trochę wstydu 24.08.2019, 11:44
Kolejny chwyt poniżej pasa ciemnej masy trolli.
Cola
Cola 23.08.2019, 18:16
Żury na Placu Barnima
pogrążacie się
pogrążacie się 24.08.2019, 11:47
Po prostu gorszy sort jak mówi was wódz. Lżyjcie gryfinian, lżyjcie to podczas wyborów wam odpłacą.
i gra gitarra
i gra gitarra 23.08.2019, 10:26
(...)
Nie wklejaj wciąż tych samych tekstów. Komentarz usunięty.
administrator
Agatta
Agatta 23.08.2019, 10:58
Jak może przestać jak właśnie farma trolli z ministerstwa ma właśnie takie zadanie.
Fakt
Fakt 24.08.2019, 22:35
Farma trolli za 500 tr. działała w Inowrocławiu u Brejzy z PO
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.08.2019, 21:10
NICK " nie kompromituj się juz : ja was wyprzedzam o lata świetlne wam nie można ubliżyć bo takie coś nie zna dosłownie tego słowa pisał bym bardziej merytorycznie ale po co jak połowa ponad połowa nie łapie dziennika ha ha ha https://youtu.be/vwG6Be4HpMI
zgrywus
zgrywus 23.08.2019, 09:35
co ma głęboki PRL do obecnej Polski .Ty chyba siedziałeś długo pod rentgenem i zlasowało ci szare komórki,HA>HA>HA
przykłady mogę mnozyć
przykłady mogę mnozyć 24.08.2019, 11:41
nie tylko PRL tylko ten teatr trwa od rozbiorów ale tak już konkretnie ha ha ah
sprężyna
sprężyna 22.08.2019, 18:05
To bardzo dobra wiadomość, że będzie zmiana w opiece społecznej. Ania będzie super dyrektorem- mam nadzieję, że tak się stanie. Kompetentna, mądra, pełna zapału i pomysłów do działania na rzecz ludzi starszych i chorych. Pod jej kierownictwem ta placówka będzie chlubą naszego miasta. Właściwa osoba na właściwym miejscu miejscu. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że tak sie stanie.
Debicz
Debicz 22.08.2019, 23:07
W jakim mieście? W Gryfinie?
Napoleon odda swoją klacz?!?
aaaa
aaaa 22.08.2019, 20:52
Wreszcie zmiana na stanowisku dyrektora!
Śmieszne
Śmieszne 22.08.2019, 17:02
Strasznie dużo podpisów widać zebrali :))) Cały czas tych samych 5-6 osób tylko w innych pozach :))) Żenada
by wtedy przejrzał na oczy
by wtedy przejrzał na oczy 22.08.2019, 18:06
Szkoda, że nie podpisujecie zdjęć.
wyborcza
wyborcza 22.08.2019, 16:20
Jak tam probumistrzowska farma trolli?
ryp tylianie
ryp tylianie 22.08.2019, 16:15
mam pytanie jak to jest jak tzw siadki jehwy nie mogą głosować to jaki jest sens ic tzw nauki i tej zje banej domo krążcy ha ha ah
odpowiedź na pytanie
odpowiedź na pytanie 22.08.2019, 16:25
W demokracji każdy dorosły obywatel , o ile nie jest ubezwłasnowolniony lub nie ma zabranych praw obywatelskich, może głosować. Świadkowie Jehowy z reguły tego nie korzystają, ale przecież jest tak, że mogą wystąpić ze swego Koscioła i głosować lub po prostu mimo wszystko głosować.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.08.2019, 20:24
wiesz dlaczego bo jako tzw zbór korzystają z okazji do czesania goi tak jak KK na tych samych zasadach może czas załozyć kosciół flaszki żóbrówki dnia ósmego i też kozystać z tych ulg ha ha ah to nie wiara ich tam trzyma lecz KASA ha ha ah ps jak ktoś niedaj bosze poczuł sie dotknięty niech zrzeknie sie tych ulg koscielnych cop im przyusługuja za te walenie w hoja ha ah ah
Taka sekta
Taka sekta 22.08.2019, 17:35
Jehowi nie glosuja i nie biora udziału w wyborach.....odmawiają sluzby wojskowej... ale po 500 + i inne korzysci jakie im oferuje panstwo to pierwsi..
zastanawiam się
zastanawiam się 22.08.2019, 18:16
Skąd się biorą tacy idioci, autorzy postów?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.08.2019, 20:32
z kosmosu a tu prawo ziemskie ich nie obowiązuje ha ha ah
 co tam ciotki w tyłek rypaner
co tam ciotki w tyłek rypaner 22.08.2019, 15:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

WKU GRYFINO
WKU GRYFINO 22.08.2019, 14:04
TERAZ PUŁ KOWNIKU DERKACZ OSWIEĆ CIEMNIAKÓW Z GRYFINA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 22.08.2019, 13:55
niech społeczeństwo gryfina zobaczy ten TEATR ha ha aha z litosci tylko nie pokażę waszych przekretów wy cioty bo już nigdy by na was nie zagłosował I TO CZAS NAJWYZSZY AH AHA HA
porada
porada 22.08.2019, 13:59
Jedynym przekrętem jesteś ty. Nie masz żadnego pokrycia na swoje słowa. A na swoją psychozę to bierz leki.
kogo ty straszysz  pajacu ha ha ah
kogo ty straszysz pajacu ha ha ah 22.08.2019, 20:27
którą aferkę chcesz walnę ci ja od podszewki pokażę wam gdzie i co kupili za to ha ha ah
swiadek jehwy
swiadek jehwy 22.08.2019, 15:51
własnie odzeszły odemnie dwie psychozy z gryfina jak mniemam ha ha ah aha
wnuk takiego tam  ha ha ah
wnuk takiego tam ha ha ah 22.08.2019, 13:42
ja mam jedno pytanie do hubercika ha ha ah dałeś chłopaką na wino jeśli tak to mnie zadziwiłeś twój stary to burak bański prawie PGR półgłówek grupowo rypany no ale ty nie zawiedz dziadka w tym szajsie gryfino ha ha ah
istone pytanie do Ajwaja
istone pytanie do Ajwaja 22.08.2019, 13:49
Ajwaj a miałbyś odwagę mówiąc to co piszesz przyjść i powiedzieć to w twarz. Czy ty tylko taki odważny jesteś zza klawiatury?
czekam na zaproszenie ha ha ah
czekam na zaproszenie ha ha ah 22.08.2019, 20:17
ty sie zapytaj ICH ze to co powiem im W TWARZ beda mogli wytrzymać ha ha ah
 TAK  MOGĘ BYĆ
TAK MOGĘ BYĆ 22.08.2019, 13:56
GDZIE CHCESZ NA NASTĘPNEJ SESJI RADY ***EWA GRYFINA HA HA AH
kalendarz wyborczy
kalendarz wyborczy 22.08.2019, 13:35
Do 13 października jeszcze kupa czasu. Jeszcze dużo się zmienić może!
Darwin
Darwin 22.08.2019, 13:27
tak prosto z mosty .ajwaj zamknij ryja! co prawda do twojego móżdżku orangutana nie dotrze ,ale potwierdzi teorię Darwina .ajwaj pochodzi od małpy
brawo
brawo 22.08.2019, 13:33
Darwin jesteś na podium obok niego. Ten sam poziom dyskusji!
mazgaj grzesiu i lysy łeb szymanowicza ha ha ah
mazgaj grzesiu i lysy łeb szymanowicza ha ha ah 22.08.2019, 13:09
czy wy wiecie jak ta ciota płakała jak mu żonę z pracy wyrzucali w UW URZEDZIE WOJEWÓDKIM na wałach chrobrego ha ha ah to była parodia wes ternu ha ha ah no i ta mieszanka traktorzysty i idiotką  ha ha ah no bo kto bierze se za męża imbecyla z energomontażu ksywa traktorek bański ha ha ah dalej poci te swoje nota bene czy już mu przeszło ha ha ah dalej głosujcie na te półgłówki to bedziecie mieli tęż nie oraz wiele innych atrakcji ha ha ah
buława
buława 22.08.2019, 13:06
każdy kandydat musi zebrać 2 tys. podpisów. To jest tak lekko!
co za kabaret
co za kabaret 22.08.2019, 12:38
na ten jude cabaret jeszcze się ktoś nabiera żenujące przedstawienie maczały w tle jeden to brat pani gosi pech z wirówka reszta to stare ***
do ograniczonego Ajwaja
do ograniczonego Ajwaja 22.08.2019, 13:04
Ty naprawdę tak głupi jesteś że we wszystkim widzisz spisek żydowski. Twoje ograniczenia są powalajace.
CMOKNIJ MNIE W KOSZER PĘTO HA HA AH
CMOKNIJ MNIE W KOSZER PĘTO HA HA AH 22.08.2019, 13:16
jaki spisek ha ha ah to sa powiazania biznesowo rodzinne NIC PO ZA TYM HA HAAH
cóż żałaosne...
cóż żałaosne... 22.08.2019, 13:20
Taki Ajwaj to ma dobrze, nic nie kuma a wszytko to cyrk żydowski. Na wszytko ma wytłumaczenie spiskiem żydowskim i myśleć przyczynowo-skutkowo nie musi, bo po co? ba, wcale myśleć logicznie nie musi bo na wszytko tylko jedno wytłumaczenie. Ograniczeni umysłowo w życiu mają łatwiej :)
przeczytaj se jeszcze raz te wypociny i ogarnij to logicznie ha ha ah
przeczytaj se jeszcze raz te wypociny i ogarnij to logicznie ha ha ah 22.08.2019, 13:24
TY OSWIECONY OSWIEC MNIE CIEMNIAKA HA HA AH BAWISZ MNIE DO ŁEZ przeczytaj sobie swój wpis tam nie ma nic z merytorycznej strony taki bełkot żydowski tylko nie rób ze mnie antysemity bo zostaniesz BŁAZNEM jak ta reszta ha ha ah
wszytkie schorzenia psychiczne
wszytkie schorzenia psychiczne 22.08.2019, 18:19
Wielu komentujących tu czytelników to jednak ludzie o... Hmm... Ograniczonych zdolnościach percepcyjnych. JAkieś spiski żydowskie, świadkowie Jehowy i Bóg wie co jeszcze.
klik
klik 22.08.2019, 11:59
Kiedy PiS będzie zbierał podpisy.
Apel do Pani Ewy!!!
Apel do Pani Ewy!!! 22.08.2019, 11:45
Pani Ewo ! Pamiętamy wszyscy jak mocno się Pani angażowała i wspierała Mieczysława , a po wyborach jak wygrał pozbył się Pani jak niepotrzebnej zabawki!!! Nawet dla Pani fundacji już zabrakło miejsca i paru groszy na wsparcie , żenujące , Teraz jest to samo , jest Pani potrzebna do zbiórki podpisów nic więcej ,,, a potem jak wyżej Stare cwaniaki i młodsze cwaniaczki tylko się ślizgać na innych bo jak się dorwą do koryta to żyją z tego dostatnio długie lata!!! Niech pani nie będzie naiwna , i szanuje siebie , pozdrawiam !
XY
XY 23.08.2019, 11:50
pomyliłeś p ewę z p marią hehehe
do tego od apelu
do tego od apelu 22.08.2019, 18:52
Po przeczytaniu odpowiedzi ( poniżej) na twój apel do Pani Ewy , to p
burmistrz powinien ci "podziękować ", bo co za debil pisał ten komentarz z ( 11.45 ) ?
" a potem jak wyżej Stare cwaniaki i młodsze cwaniaczki tylko się ślizgać na innych bo jak się dorwą do koryta to żyją z tego dostatnio długie lata!!!..."
To ty tak sobie pozwalasz pisać o burmistrzu i wickach ? Czyli o .....?
Odp do " Apel.... z godz 11.45
Odp do " Apel.... z godz 11.45 22.08.2019, 13:28
Nie pisz głupot. Wiesz,że dzwonią tylko nie wiesz gdzie, zatem kolejny raz wyjaśniam.
1. P Sawaryn był wolontariuszem w stowarzyszeniu, pracował 1 godz w miesiącu jako prawnik, jako wolontariusz akcyjny brał udział w dużych akcjach, wspierał osoby potrzebujące pomocy
2. W momencie kiedy P Sawaryn postanowił kandydować na burmistrza,nie mógł być w stowarzyszeniu
3 Wolontariusze NIGDY nie łączyli swojej pracy z polityką, bo zawsze pomagali LUDZIOM bez względu na ich poglądy czy wiarę
4 Nikt TEGO stowarzyszenia nie wyrzucał,bo to stowarzyszenie zrezygnowało ( na wszystko o czym tu piszę są dokumenty)
5.P Ewa nadal jest wolontariuszką, stowarzyszenie choć bez lokalu,ale funkcjonuje
6. Pomagają,pracują tam gdzie są potrzebni,gdzie ich proszą o pomoc. No ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć? To tyle.
Radzę nie oczerniać ludzi bez powodu,bo to może źle się skończyć dla Ciebie. Pozdrawiam
Do kolejny raz wyjaśniam,,,
Do kolejny raz wyjaśniam,,, 22.08.2019, 13:50
Uuuu jakie grożby , wyszczekany to ty jesteś ,,,
króko o klaunie
króko o klaunie 22.08.2019, 13:32
czego to Sawaryn przed wyborami nie robił i czego nie obiecywał. To był istny cyrk!
sprostowanie
sprostowanie 22.08.2019, 11:59
Przecież to nie prawda Tomaszu. Niepotrzebnie przenosisz swoje zaangażowanie na panią Ewę.

Pozostałe