Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Nastolatka z komórką wtargnęła pod samochód. Ranną odwieziono do szpitala

  • 21.08.2019, 20:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatka z komórką wtargnęła pod samochód. Ranną odwieziono do szpitala
Wypadek miał miejsce w Gryfinie na ul. Piastów. 15-latka zapatrzona w smartfon weszła nagle na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód marki Peugeot Partner. Została ranna. Na miejscu szybko zjawiła się policja i karetka pogotowia.

Ranną nastolatkę odwieziono do szpitala w Szczecinie. Podobno ma złamane podudzie. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia 2019 r. na ul. Piastów w Gryfinie.

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfinianka
Gryfinianka 24.08.2019, 20:18
A wiadomo moze co to za dziewczynka?
30 latek
30 latek 24.08.2019, 17:09
Niemożliwe! Ludzie tyle nie żyją
KK KK
KK KK 23.08.2019, 16:07
Gryfino jest do d*** bo wszyscy mieszkają praktycznie na ulicy
płyta chodnikowa
płyta chodnikowa 23.08.2019, 10:37
Wspomnijcie, również , przeważnie o tych ,, starych babach ,, , które stoją przy krawężnikach przejść dla pieszych i paplają , a ty człowieku nie wiesz czy one chcą przejść , czy nie !!! A może wtargnąć ...!
do faszysty
do faszysty 23.08.2019, 10:50
Może ich do piwnic wyrzucisz?
janusz-_pawlacz
janusz-_pawlacz 22.08.2019, 22:25
Oj młodzież, i tak najgorsze są stare baby które lezą gdzie chcą i mają wszystkich w ***
Mariola
Mariola 22.08.2019, 21:03
Była bardzo niebezpieczna sytuacja i niech dziewczyna się cieszy, że doszło "tylko" do złamania nogi. Wszyscy popełniamy błędy ale takie sytuacje powinny uczyć tych wszystkich, którzy bezmyślnie patrzą w komórki.
Never mind the Why and Wherefore!
Never mind the Why and Wherefore! 22.08.2019, 19:52
Wiecie, co jest najzabawniejsze? Staruchy, które widzą takiego newsa i tylko plują

JAKATAMLODIZEZPRZYKLEJONADOTELEFONOWNICNIEWIDZA

I taka ta młodzież przyklejona do telefonów, że ponad połowa tego typu wypadków (patrzcie chociażby badania w Accidents Analysis and Prevention) zdarza się, no nie zgadniecie, osobom powyżej 30-stki, a nawet 35-tki? Jeszcze ciekawiej, w statystykach widać stok w okolicach, no nie zgadniecie - 45-50 roku życia.

TAKATAMLODZIEZZLA
pedagog
pedagog 23.08.2019, 09:31
jeżdż często po Gryfinie i nie widziałem starszych osób(40+) z telefonem przy uchu .a młodzież na 99%.tak nie siej fejków na starszych.
buhaha
buhaha 23.08.2019, 10:57
Starsze osoby to 40+? A tobie kto pieluszki zmienia?
hmm...
hmm... 22.08.2019, 21:04
Osoby 30-letnie to staruchy? Kto to pisze?
janusz-_pawlacz
janusz-_pawlacz 22.08.2019, 22:32
Każdy
Smutna prawda
Smutna prawda 22.08.2019, 17:26
Gowniarze przyklejone 24 na dobę do komórek. Ślepe, gluche włazi prosto pod koła... A dla kierowcy tragedia i stres...
Halina
Halina 22.08.2019, 15:52
Wrrr te młode to tylko te telefuny do kościoła by poszły
kierowca i pieszy
kierowca i pieszy 22.08.2019, 13:23
tyle razy pisałem :komórka + pieszy= wypadek.kierowca jadąc ulicą ma sie skoncentrować na ruchu pojazdów .Spróbujcie jechać chrobrego i obserwować chodniki z pieszymi,gwarantuję ,walniecie kogoś na przejściu ,w latarnie lub samochód przed nami.Jeszcze raz mówię .nawet przy 20km/h blachy samochodu są silniejsze od ciała człowieka .poza tym obserwacje co zrobi pieszy na chodniku przyrównał bym do rozmowy przez komórkę w czasie jazdy.pieszy ,dbaj o swoje życie
Argumenty
Argumenty 22.08.2019, 14:13
Zgadzam się w stu procentach, jeżeli ktoś nie jest w stanie poruszać się po chodniku w sposób prawidłowy to niech poprosi o asystę kogoś bardziej kompetentnego. Proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób kierowca ma przewidzieć że ten czy inny pieszy postanowi w tej właśnie chwili wejść mu pod koła... Bez jaj.
Gość
Gość 22.08.2019, 11:52
Teraz zombiaki chodzą w słuchawkach i wpatrzeni w ekran maja wy*** na wszystko wokół i tak to sie kończy
hm
hm 22.08.2019, 11:23
Jak się przechodzi przez ulicę, to się rozgląda, a nie gapi w telefon.
przezorny zawsze ubezpieczony
przezorny zawsze ubezpieczony 21.08.2019, 22:41
Każdy świadka to może mieć za wino. Zwłaszcza na tej ulicy.... Pamiętajcie kierowcy tylko kamerka pokaże nam i policji jak naprawdę było!
hamulec
hamulec 21.08.2019, 22:10
Parę razy dziennie przejeżdżam ul. Piastów i innymi ale oceniam zachowanie pieszych i nikogo nie przejeżdżam! Ale zaw2sze znajdzie się głąb który olewa innych! Winny jest kierowca!
Ble
Ble 22.08.2019, 14:15
Mozesz napisać o swojej genialnej metodzie typowania kto dziś wejdzie nagle z chodnika na drogę, Pani w czerwonym, a moze Pan zbroda?
Zenek
Zenek 22.08.2019, 08:49
Rozmowa pieszego przez telefon powinna być ukarana tak jak rozmowa kierowcy w czsie jazdy..
zgoda, ale
zgoda, ale 22.08.2019, 13:07
Już ja los pokarał!
spokojnie
spokojnie 21.08.2019, 22:41
Hamulec, do czasu...
Bestronna
Bestronna 21.08.2019, 22:08
Ludzie...,nie wiecie jak było a komentujecie. Dajcie spokój z oceną,zostawcie to policji. Te artykuły czesto są naciągane. Dziewczynka połamana,a kierowca niby bez winy. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć i ponoc pasażer pil piwo i jarał fajkę,tak słyszałam od świadków,więc i kierowca mógł być rozkojarzony. Tyle w temacie. Oboje byli młodzi
Myśl trochę za siebie nie oczekuj że zrobią to inni
Myśl trochę za siebie nie oczekuj że zrobią to inni 22.08.2019, 14:17
Pasażer palił papierosa, to oburzajace, zabrać kierowcy dożywotnio prawo jazdy.
Zaz
Zaz 22.08.2019, 13:02
No pasażer nie prowadzi auta więc nawet może się bawić małym a guwniazeria lata ja sobie chcą bo mają wakacje i im wszystko wolno na rolę wysłać nie po pracują a nie po mieście się szlajaja i chlanie tylko im w głowie
takie czasy
takie czasy 21.08.2019, 23:00
Winny nie jest sprawca, a ofiara.
żenada
żenada 21.08.2019, 22:39
Niby bezstronna nadaje na kierowcę, bo ... pasażer nie taki!
Fura, skóra i smartfonik
Fura, skóra i smartfonik 21.08.2019, 21:59
Niketyński musi odejść po pasach!
do nieokrzesanego hejtera
do nieokrzesanego hejtera 21.08.2019, 22:02
Hajdas czy ty musisz sobie kpić nawet w takich momentach?
Zmartwiona
Zmartwiona 21.08.2019, 21:47
Czegoś nie rozumiem.Kierowca byl chyba roskojarzony skoro w porę nie zavhamowal. Wina może leżeć po obu stronach i nikt nie powinien z gory oceniać. Czasem kierowca tez zerka w tel,lub pisze wiadomość i pewnie teraz tak było,dlstego nie wychamował.Dlaczego odrazu wina nastolatki...?
samobójca
samobójca 21.08.2019, 22:57
Zmartwiona - jak przeczytasz to, co napisałaś, to daj znać.
kierowca VW
kierowca VW 21.08.2019, 21:51
Samochód się wmiejscu nie zatrzymuje jak niektórym sie to wydaje.
Czytelniczka
Czytelniczka 21.08.2019, 21:19
Niestety mi już nie raz wtargneli na jezdje nastolatkowiea, a nawet dorośli zapatrzeni w telefon... Nic dziwnego że dzieciaki chodzą wpatrzeni jak dorośli lepszego przykładu nie dają co nie zmienia też faktu z ekierowca powinien bardziej obserwować zachowano ludzi zbliżających się do jezdni
kiero
kiero 21.08.2019, 21:10
To po prostu plaga jest. Ale nie dotyczy to tylko dzieciaków niestety.
samobójca
samobójca 21.08.2019, 22:54
To wina kierowcy.
janusz-_pawlacz
janusz-_pawlacz 22.08.2019, 22:36
To wina twojej starej. Pozdrawiam Marek

Pozostałe