Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Tylko stolik PiS z listą. Plus autokar z hasłami

  • 23.08.2019, 13:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tylko stolik PiS z listą. Plus autokar z hasłami
Pogoda słoneczna, więc na placu Księcia Barnima I było kilka osób odpoczywających na ławeczkach i czekających na autobus. Tymczasem na godzinę 11.30 zapowiedziano spotkanie z kandydatami Prawa I Sprawiedliwości do parlamentu.

O godz. 11.15 na placu stanął autobus z informacjami programowymi partii. Kandydaci ponoć poszli… do Urzędu Miasta I Gminy w Gryfinie. Niestety, najprawdopodobniej o godz. 12.30 powinni być już w Gardnie. Przy podstawionym stoliku zbierano podpisy. O godz. 11.30 zniknął również autobus. Szkoda , a ludzie tak chcieli porozmawiać…

TWS

Aktualizacja (23 sierpnia 2019 r. godz. 18)

Uprzejmie proszę o sprostowanie artykułu "Tylko stolik PiS z listą. Plus autokar z hasłami".
W treści możemy przeczytać, że "Kandydaci ponoć poszli… do Urzędu Miasta I Gminy w Gryfinie." oraz " Szkoda , a ludzie tak chcieli porozmawiać…" Jest to wyłącznie niesprawdzone domniemanie autora tekstu, stawiające w złym świetle kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.
Rzetelność dziennikarska wymaga sprawdzenia, jakie wydarzenie się relacjonuje. Tym razem było to zbieranie przez członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości podpisów pod listą kandydatów. Nie jest więc prawdą twierdzenie, że kandydaci poszli do urzędu, gdyż ich tam po prostu nie było.
Piotr Romanicz
Dyrektor Biura
Biuro Poselskie Rafała Muchy posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (188)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 27.08.2019, 22:47
Trolle ruszyli, masakra ludzie co wam jest skąd w was tyle jadu, Polska jest dla wszystkich Polaków !!
Pozdrowienia zk
Pozdrowienia zk 27.08.2019, 14:01
czy zobaczymy Tuska i Kopacz przed TS? mam poważne wątpliwości. Po wyborach okaże się, że są jakieś przeszkody rzeczywiste lub wyimaginowane. Kopacz ma 63, Tusk rok młodszy żadne z nich nie doczeka wyroku - ludzie nie żyją tak długo.
?
? 27.08.2019, 22:48
Czy te komentarze pisane są z ministerstwa sprawiedliwości?
Loloclub
Loloclub 27.08.2019, 13:52
Ej ty, dawna Koalicjo politowania godna, czyli PO, PSL et nowocześni consortes. NIE MYDLIĆ NAM OCZU ! ... Gdzie 290 miliardów zł z VATu ? ..... Teraz sobie policzymy ---- 290 000 000 000 zł / 38 000 000 mieszkańców Polski = ok. 7600 zł NA OSOBĘ, czyli 4-osobową rodzinę (mamę, tatę i dwoje dzieci) oskubaliście na blisko 30000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy zł). . GDZIE PIENIĄDZE partacze ?
ja
ja 27.08.2019, 16:52
Loloclub.jesteś niespozyty w bredzeniu te niby pieniadze to przez 8 lat 79 mc.toz becia wiecej wydawała tygodniowo na loty na weekend do domu.przez skromność nie wspomnę o Kuchcinskim
Cześć
Cześć 27.08.2019, 12:20
Te okolo 23 do 26 procent glosujacych na Platforme Oszustow to sa dokladnie tacy jak oni - najezdzcy albo chazarzy z azji albo pochodzenia niemieckiego (w jakims stopniu takze pochodzenia ukrainskiego ) . To nie sa Polacy, to sa najgorsi wrogowie Polski i Polakow, V kolumna w Polsce, spiochy post stalinowskie i post hitlerowskie. No a swoj tylko na swego bedzie glosowal aby zniszczyc Polske i wymazac ja z mapy swiata.
ja
ja 27.08.2019, 13:07
no poszedł do boju pisowski wyższy sort.durniu czy nie wiesz że na ziemiach zachodnich własnie ci wszyscy byli.Białorusini ,polacy ,ukraincy ,autochtoni ,biedota ze wschidnoch kresów.sybiriacy i ty im odmawiasz polskosci .kim ty jestes gnoju .chyba przedobrzyłes w trillowaniu.75 lat po wojnie aty szukasz spiochw , chyba nie ten przekaz z nowogrodzkiej
ależ jesteście czytelni
ależ jesteście czytelni 27.08.2019, 10:17
Widzę że farma trolli znów zaczęłą działać. Teraz przy jakim ministerstwie.
Uuuuuhh
Uuuuuhh 27.08.2019, 10:02
Badani twierdzą, że na ich głos najbardziej zasługuje PiS - Zjednoczona Prawica - tak wskazało 41,3 proc. osób. Na KO chce zagłosować 25 proc. ankietowanych.
ja
ja 27.08.2019, 13:12
zobaczymy przyjemniaczku jak pis wygra wybory ale będzie w mniejszości .zostanie wam tylko powiedzieć ze wybory sfałszowane
do 10.02
do 10.02 27.08.2019, 11:20
No i to jest smutne,bo to jest procent ludzi,którzy nie myślą o jutrze i o przyszłości swoich dzieci.
do rudego pod zaklad karny
do rudego pod zaklad karny 27.08.2019, 09:57
cieszmy sie ze Rudy nie zdolal wprowadzic waluty euro i plus emigrantow na wyzywienie niemcy uz piszcza ze niedlugo waluta euro padnie.
Koko koko
Koko koko 26.08.2019, 16:42
Król kołchozu komuszej jewropy jak będzie wracał na białym koniu, będzie musiał przytroczyć do siodła lasso na szyi kopaczki. Do kopaczki na sznurze uwiązany wincent z Bydgoszczu a za wincentem na sznurku mały szczurek z długim ogonkiem. Cały orszak będzie zmierzał do Trybunału Stanu po wyrok za swoje zasługi popełnione na szkodę narodu Polskiego!!!!!
ja
ja 27.08.2019, 08:02
szanowny koko koko i jojoba.mam do was pytanie .***owina powyżej 20,- wyroby wedliniarskie 30,- i wyżej.warzywa 10,- i wyżej chleb do 6,-ryby (prócz pangi ) 30,- i wyżej itd,itd .kto to zrobił ?PO i Tusk ?nie to wasza "dobra zmiana"mięso ***owe od lutego zdrożało o 66% reszta żywnosci podobnie .i wy wychwalacie PIS i Kaczyńskiego?Macie odwagę wobec prozy dnia codziennego? Każecie mi głosować na PIS .Pomijam te afery to "IM SIE NALEZY"500+ to teraz 320+ jeśli nie mniej .Nawet jak PIS wygra wybory i zechce rządzić nie będzie miał z kim a o ludzie w końcu wyjdą na ulice.
też tak uważam ( do ja)
też tak uważam ( do ja) 27.08.2019, 08:50
Ja to wiem i ludzie myślący. Reszta jest od brania,bo im się należy,ale jak się skończy to co wtedy ?? Pracować? NIE ,bo przecież nie opłaca się,skoro rząd daje. Nie widzą podwyżek art bo żyją z dnia na dzień. Jest na fajki i piwo na resztę da OPS..
Joko
Joko 27.08.2019, 09:27
A kto powiedział ze za po bedzie taniej benzyna juz byla za 7 zl, a europe chcieliacie i za darmo jesc Tusk faktycznie powiedział ze ceny takie beda i sa
ja
ja 27.08.2019, 09:53
znowu brednie .za PO benzyna nawet nie przekroczyła 6,- bodajże najwyższa cena 5,60.wiem bo używam cały czas auto.przez niebywałą grabież państwa(bo im sie należy)bizantyjski styl sprawowania władzy,nieumiejętne gospodarowaniem państwem mamy gigantyczny dług wewnętrzny.PO też go powiększało ale nie w takim stopniu.Morawiecki rzuca miliardami na lewo i prawo tylko ich nie widać .grupy zawodowe (nauczyciele ,służba zdrowia,niepełnisprawni,prawnicy,wijsko ,marynarka wojennaitp)stoją pod ścianą .w przypadku następnych 4 lat PIS czarno widzę .nie grecja a wenezuela
Jojoba
Jojoba 26.08.2019, 17:39
W kazdym normalnie funkcjonujacym kraju gdzie obowiazuje bezwzglednie prawo tacy politycy którzy przyczynili sie do tak ogromnych strat wczasie swoich rzadów na setkachy miliardów złotych juz dawno byliby osadzeni w ZK i osiadywali wysokie wyroki A w Polsce nie mozna postawić tych ludzi przed niezawisłym uczciwym sadem poniewaz tzw postkomunistyczna nadzwyczajna kasta skorumpowanych politycznie sedziów która wypowiedziała wojne legalnym władzom RP stoi nadal murem na strazy bezkarnosci tych polityków Dlatego bezwzgledu na to co powie Bruksela Berlin czy TSUE trzeba brutalnie oczyscic polskie sondownictwo z czerwonej patologi bo zadne reformy nie beda ukonczone A sprawiedliwośc społeczna i prowo w Polsce bedzie tylko atrapa i fikcja
podpisy
podpisy 26.08.2019, 10:42
Niketyński musi odejść!!!
ja
ja 26.08.2019, 05:57
no a potem wrzeszczą ,że katolicy są dyskryminowani ,prześladowani ,że WCH.opowiada się kościół za jedynie "słuszną partią " to niech potem nie ma pretensji ,ze ludziom nawet procesje sie nie podobają .
AS
AS 25.08.2019, 18:04
wiadomo a gdzie mieli zbierac przeciez to cale zlo z ta instytucja prowadzi nas do sredniowiecza
Jojo
Jojo 26.08.2019, 16:45
Owsiak zbiera szmal pod kościołem i nikt nie krzyczy, a podpisy wam przeszkadzaja A propos podpisow to wpadla mafia z platformy do rodzinnej restauracji i tam zbierala podpisy
Do jojo
Do jojo 26.08.2019, 17:15
Dobry masz nick,pasuje do ciebie. Skąd biorą się tacy idioci....bo co na obiad mieli iść do kościoła ?
Zbulwersowana
Zbulwersowana 25.08.2019, 16:42
Dzisiaj w kosciele na Gornym Tarasie zbierali podpisy na PIS. To skandal. Kosciol powinien byc apolityczny.
Też zbulwersowana !
Też zbulwersowana ! 25.08.2019, 18:32
Ja jestem tesz zbulwersowana! Popieram KOALICJĘ I TĘCZOWE DZIEECZĘTA I CHŁOPCÓW PODPISY BYŁY ZBIERANE POD KOŚCIOŁEM była taka kolejka że myślałam że COŚ DAJĄ ZA DARMO ! Trzeba tylko się podpisać ,to się podpisałam , mąż córka z zięciem i mój szwagier , potem okazało się że to zbierają podpisy na PiS !!! Czuję się oszukana i zbulwersowana!!!
zbulwersowany
zbulwersowany 26.08.2019, 13:36
też jestem zbulwersowany-twoją pisownia!!!
dopytuję
dopytuję 25.08.2019, 17:46
W kościele czy pod kościołem bo to różne miejsca!
CAŁA SCENA POLITYCZNA
CAŁA SCENA POLITYCZNA 24.08.2019, 22:43
https://youtu.be/rHwq5gskeco A TU LISTA HA HA AH
HOJ DOPA I KAMIENI KUPA HA HA AH
HOJ DOPA I KAMIENI KUPA HA HA AH 24.08.2019, 22:36
https://youtu.be/0FCA4H2aiPMNN JUDE CYRK TRWA NADAL HA HA AH
msc-ka
msc-ka 24.08.2019, 20:42
To ten pan w różowej koszulce mówił, że "są w urzędzie". A ten pan był przy stoliku to chyba od organizatorów.
SKOK NA WOŁOMIN HA HA AH
SKOK NA WOŁOMIN HA HA AH 24.08.2019, 20:23
https://youtu.be/UYegF7CPges POSZLI ROBIC
wpadka
wpadka 24.08.2019, 19:28
Niewątpliwie jak zapowiedzieli, że kandydaci będą osobiście, to wstyd, że ludzi zbywano że "poszli do urzędu".
Mogli wcale nie zapowiadać, że będą, albo podać osobno w jakich godzinach zbierają podpisy a w jakich godzinach kandydaci!
lolo club
lolo club 24.08.2019, 18:25
Te 4 lata minęły jakby za szybko Działo sie dużo, mozna powiedzieć nareszcie .Fakt jest niezaprzeczalny po raz pierwszy coś co mogło być bardzo niekorzystne dla Polaków jak kwestia imigrantów zostało zastopowane przez Rząd w interesie Polaków a nie pod dyktando . Ewidentne dotychczasowych zaniedbań jak kwestia polityki historycznej czy ubóstwa zostały odczuawlnie poprawione. Powstały zręby silniejszej gospodarki i bezpieczeństwa, otwarto perspektywy. .To musi byc dalej prowadzone przez tą samą ekipę. A że to wymaga walki? Nic co dobre nie przychodzi łatwo bo łatwo to się tylko traci. .
ja
ja 25.08.2019, 12:10
lolo club ale z ciebie fantasta ."zręby gospodarki" przecież to wszystko zagraniczne koncerny.Nawet markety,nie mówiac o przedsiębiorstwach.zastopowani imigranci ?iluż to ukraińców pracuje w polsce? około miliona lub nawet więcej!Polityka historyczna? żołnierze wyklęci ,brygada swietokrzyska,?bandytów i kolaborantów się gloryfikuje!Zdrajca Kukliński jako wzór patriotyzmu!Nie pisz bzdur pod dyktando nowogrodzkiej
ja