Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Brawurowy skok pod Zalando. Zniknął towar za ćwierć mln zł

  • 24.08.2019, 12:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brawurowy skok pod Zalando. Zniknął towar za ćwierć mln zł
Do bezczelnej kradzieży doszło w Gardnie przy ul. Innowacyjne ubiegłej nocy. Złodzieje ograbili samochody ciężarowe z towarem stojącymi przed Zalando. Straty są niebotyczne, bo szacuje się je wstępnie na kilkaset tysięcy złotych!

-W Gardnie przy ul. Innowacyjnej dokonano włamania do naczep dwóch samochodów ciężarowych zaparkowanych w rejonie firmy Zalando, skąd dokonano kradzieży bliżej nieustalonych towarów o wartości ok. 250 000 zł – informuje nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

Do kradzieży doszło w nocy z 22 na 23 sierpnia 2019 r. W pobliżu są kamery, a do tego jest zabezpieczenie alarmem, ale widocznie do akcji przystąpili profesjonalni złodzieje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mobilki
mobilki 30.08.2019, 09:11
W takim razie trzeba zmienić głupie przepisy które wystawiaja kierowce na żer! Wjechałby na parking i cześć. A na dzikim terenie to może i dojść do takiej sytuacji jak w Berlinie!
kierowca
kierowca 30.08.2019, 19:24
Popieram!
cytata
cytata 27.08.2019, 19:08
- Procedura w firmie Zalando jest taka, że po godzinie 22.00 na teren magazynu nie są wprowadzane nowe ładunki. Kierowca musi więc poczekać do rana na parkingu. Do kradzieży musiało więc dojść podczas postoju - mówi serwisowi wszczecinie.pl asp. szt. Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie - znalazłem w sieci
Andrzej
Andrzej 27.08.2019, 20:08
Cytata, zastanawiam się tylko, jak to mógł powiedzieć oficer prasowy policji, który jest na urlopie ;-)
Zulu
Zulu 26.08.2019, 16:15
Gruby od cukierków wrócił :-) ogólnie to nie było na zalando tylko obok więc nie wiem o co tyle krzyku, ktoś będzie miał nowe ciuszki :-)
smiech
smiech 26.08.2019, 23:20
Fetyszysta pewno :-))))
Eliza
Eliza 25.08.2019, 22:09
Mnie to tylko zastanawia jedno i naprawdę mam mieszane uczucia. Bo gdy, dajmy na to, ktoś akurat szedł do samochodu i naszedł podczas rozpruwania naczep. Uszedłby z życiem? Bywa że za dużo dużo mniej kasy ludzi tracą zdrowie czy życie.
hiahiahia
hiahiahia 25.08.2019, 21:49
Gang Olsena........ sorry Gang Waśki z Ukrainy.
Eliza
Eliza 25.08.2019, 22:06
Skad to wiesz? Czy to tylko insynuacja? Powinnaś to wyjaśnić bo to nie są śmieszne rzeczy.

Elżbieta
Elżbieta 25.08.2019, 22:14
Gang Waśki z Ukrainy jest powiązany z Gangiem żebrzących spod Biedronki który to rozpracowała nasza sprawna Gryfińska Straż Miejska.
Mini
Mini 25.08.2019, 20:05
Auta nie stały na terenie Zalando. To taka mała różnica. Jak nie wiecie to nie wypisujcie głupot.
szok
szok 25.08.2019, 20:31
Jeśli tak było to tak jakby dmuchnęli z zakładu!
ELWIRKA
ELWIRKA 25.08.2019, 14:51
Profesjonalni zlodzieje ???
Nie ma profesjonalych zlodziei sa tylko ch*jowi ochroniarze.. Niech nikt nie mowi o wytycznych i o tym co ochrona powinna robic,bo ochrona to powinna stac przy tej naczepie i pilnowac towaru. Za bardzo maja chyba popuszczone i za duzo sobie pozwalaja, w koncu nie za stanie im placa i fajurki xD
Małgorzata
Małgorzata 28.08.2019, 03:22
Uważam że to ty Elwirka powinnaś przypilnować tych przyczep,bo gdy kończysz pracę o 23,od 22 siedzisz nic nie robiąc i czekasz na wyjście ,a gdy rozpoczynasz pracę to myślisz tylko o obiedzie,nic dziwnego że nikt nie chciał Cię zatrudnić,nikt nie potrzebuje ...ale najlepiej krytykować
OCHRONA
OCHRONA 27.08.2019, 16:30
Naczepy stoją też w Gardnie, w Gryfinie, w Podjuchach, w wielu innych miejscach w Polsce... Czy też ich wszystkich pilnować ma ochrona z zalando? Okradzione auta stały poza terenem firmy, kierowcy są uprzedzani o tym że nikt ich w nocy pilnował nie będzie... Stoją tam na własne ryzyko, większość znich odjeżdża na parkingi strzeżone przy S3...O co więc cała nagonka? Po co ten sztuczny hejt?
paleta
paleta 30.08.2019, 09:08
To wyjaśnia sprawę.
Soltys st.
Soltys st. 28.08.2019, 12:57
podczas sluzby masz obchod , nie tylko pilnujesz wewnatrz towaru , a czekajacy towar na wiazd tez twoim obowiazkiem jest sprawdzc co 30 minut , stani patrol sluzb ochrony z Berlina
XYZ
XYZ 26.08.2019, 21:54
Ciężko mi Ciebie zrozumieć. Jesteś w pracy, Twój pracodawca każe stać Tobie w wyznaczonych miejscach, to są Twoje obowiązki narzucone odgórnie. Skoro stanowiska są odpowiednio wyznaczone, a z tego co wiem w Zalando żaden ochroniarz nie ma stanowiska na zewnątrz budynku, pomijając obchody i brame wjazdową. Stanowiska jakie zajmują ochroniarze są wewnątrz obiektu. Więc nie mów, że ochrona ma stać i pilnować przyczepy bo najwyraźniej nie ma tam takiego stanowiska. Jesli nie jest znana Tobie zasada funkcjonowania tej firmy, bądź sama tam nie pracowałaś nie wiele masz do powiedzenia. Najlepiej oceniać wszystko z boku, nie mając dokładnej wiedzy. Chcąc chronić dobrze taki obiekt uważam, że powinna tam znajdować się wykwalifikowana ochrona, a obecnej nikt nie powinien się czepiać, to nie ich wina, że ktoś ułożył taki plan a nie inny.
Seba
Seba 25.08.2019, 18:33
Ochroniarze wszystkiego nie upilnuja
ulubienica
ulubienica 25.08.2019, 14:43
wiecznie cos sie tam dzieje, jak obiady nie kradna za 1zl to sobie z majtek gumki robia by tylko ukrasc.. tragedia.
Robert
Robert 25.08.2019, 12:51
Pytanie czy naczepy stały same bez ciągnika siodłowego ,czy stał zestaw a kierowca był w środku i spał i niczego nie słyszał , dziwne to włamanie .
Iga
Iga 25.08.2019, 12:55
Naczepy stoją raczej bez kierowców
Linia
Linia 25.08.2019, 12:46
Jedna Pani ochroniarka autentycznie kozy wpieprza z nosa jak się nudzi, drugi pan zagaduje non stop koleżankę z jednego działu, kolejny się zatrudnia bo mu w domu kopa dali w dupę małolatowi, reszta opowiada sobie dowcipy o prostytutkach, pedziach itd gdzie ludzie wszystko słyszą przychodząc do pracy.. jestem zniesmaczona i mam nadzieję że firma Zalando wymieni tę firmę ochraniarską bardzo szybko... chodzą tylko na papieroska co 5 minut i mają wszystko gdzieś... poza tym przy kontroli mówić do czlowieka cytuję: "noga"? Do psa mówi czy do człowieka
Rex
Rex 25.08.2019, 17:03
Ta co żre gile to na 100% ze Steklna łajza pognać to dziadostwo
Niewidoma
Niewidoma 25.08.2019, 22:18
Wątpię bo ta pani jest na diecie,raczej na Pani z parsówka xD
Blacha
Blacha 24.08.2019, 23:01
Pruszków uderzył ?
Baby
Baby 24.08.2019, 22:10
PArking to niby do kogo należy?!
OCHRONIARZ
OCHRONIARZ 27.08.2019, 22:11
Parking wewnetrzny należy do Zalando. Nie mozna jednak nikomu korzystac z niego w nocy po zamknieciu obiektu. Na zewnątrz są natomiast przy ul. Innowacyjnej zatoki, w których czesto nocują kierowcy w oczekiwaniu na rozladunek wg awizacji. Co ostrożniejsi kierowcy odjeżdżają na strzeżone parkingi stacji benzynowych przy S3. Kierowcy parkujący za ogrodzeniem wiedzą że stoją tam na własną odpowiedzialnosc... Tak wiec firma ochroniarska w żadnym stopniu nie odpowiada za to, co się tam dzieje. Zakres ochrony określony jest przez menagera ochrony i nie ma tam mowy o kontroli parkingów zewnetrznych. Mam nadzieję ze wyjaśniłem wystarczająco ciekawskim oraz wszystkim rządnym sensacji.
***k
***k 26.08.2019, 17:25
Złodzieje ograbili samochody ciężarowe z towarem stojącymi przed Zalando
Bibi
Bibi 24.08.2019, 21:56
Gdyby to było na terenie Zalando to ochrona by zareagowała ale było to po za terenem. Ochrona ma też pewne wytyczne i nie mogą reagować instynktem ktoś z góry daje im polecenia i wytyczne jak mają postępować i muszą się dostosować nic na własną rękę nie mogą zrobić!!! A apropo doświadczenia ochrony yo są ludzie do tego przeszkoleni i wiedzą co mają robić, jeśli chodzi o broń to nie stety biuro się nie zgadza na takie żeczy więc z pretensji o takie żeczy to tylko do biur Zalando
Woźny
Woźny 25.08.2019, 06:32
O jakoś cieć od ochrony sie uaktywnił .
Winny sie tłumsczy !
SKOK WOŁOMIN
SKOK WOŁOMIN 24.08.2019, 19:52
co to za skok to jakies grosze tu to był skok https://youtu.be/UYegF7CPges
Fifi
Fifi 24.08.2019, 18:18
Ochrona śpi w nocy i palą papierosy koło magazynu przy bramach taki jest ich obchód.. Zalando powinno zainwestować w profesjonalną ochronę bo w tej są same ciecie gdzie nie mogą nigdzie pracy znaleźć
Seba
Seba 25.08.2019, 18:36
Nie ma profesjonalnej ochrony jaka
Placa to i praca
Były Zalandowiec
Były Zalandowiec 24.08.2019, 17:12
Nie możesz kręcić Pauzy czyli postoju na Terenie zakładu, nie ma takiej możliwości. Są owszem parkingi przed obiektem gdzie można wykręcić pauze ale nie w środku!
A co do ochrony to piąta cześć dziadów,autentycznie. Tylko w nocy robiony jest obchód co godzine(i to pewnie tak jak trzeba) więc oprócz jednego Ciecia który wpuszcza Auta na Zakład mówię tu o bramie, to nie ma szans żeby ktoś kogoś zauważył,rozpalil bym grila koło której rampy i nikt by nie zauważył.Milego!
solid SS
solid SS 24.08.2019, 16:57
Morze czas zatródnic profesjonana ochrone
Ludzi z uprawnieniami i oratyką zawodową ( pozwolenia na broń i .,tp)
A nie zbieranine z UP czyli tzw. Na sztukę
XXX
XXX 26.08.2019, 17:29
Lokowanie produktu :-) Może czas już wprowadzić umowy o pracę a nie ciągle na zlecenie !!! "...Koto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień..."
To mafia przeniosła się do firm ochroniarskich. Mają legalną broń i super…
To mafia przeniosła się do firm ochroniarskich. Mają legalną broń i super rozeznanie. 24.08.2019, 17:53
Czyżby to mafia firm ochroniarskich dokonała skoku ?
Koscielny
Koscielny 24.08.2019, 18:23
Chyba cie pleban dymał !
Bo głupio gadasz
Antykler
Antykler 24.08.2019, 20:59
Kościelnego to raczej pleban dyma hahahahahah
Ewa
Ewa 24.08.2019, 17:06
Masakra !!!
Srecuritassras
Srecuritassras 24.08.2019, 17:00
Sztuka jest sztuka
paserka na olx
paserka na olx 24.08.2019, 16:39
Ten towar już wcześniej kierowcy wypakowali na podwórku u szwagra
yuziu
yuziu 24.08.2019, 16:35
Może to gang Amerykanów ze wschodu?
Cicha obserwatorka
Cicha obserwatorka 24.08.2019, 16:13
To ochrona nic nie widziała ? Nie chcę mi się wierzyć że na tak wielkim zakładzie nie mają żadnych kamer. No chyba że po zakończeniu pracy magazynu całą ochrona idzie do łóżek.Gdybym była prezesem firmy ochroniarskiej zwolniłabym dyscyplinarnie całą zmianę która "miała pilnować" tej nocy.
Seba
Seba 25.08.2019, 18:39
Najpierw niech zaczna ludziom placic a potem niech wymagaja
Fifi
Fifi 24.08.2019, 18:20
Dokładnie całą zmianę zwolnić natychmiast
Wc securit
Wc securit 24.08.2019, 18:41
Zmiane ? Ha ha jak niema całej wszystko z łapanki
Cicha obserwatorka
Cicha obserwatorka 24.08.2019, 21:02
Zwolnić wszystkich co byli na nocnej zmianie. Jeśli nie widzą jak okradli dwie ciężarówki to mówi samo za siebie.

Pozostałe