Skarga na Piotra Waydyka jest zasadna - tak osądzili radni

  • 26.08.2019, 21:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skarga na Piotra Waydyka jest zasadna - tak osądzili radni
Na dzisiejszej (26 sierpnia 2019 r.) sesji Rady Gminy w Widuchowej rozpatrywano dwie skargi: na wójt Annę Kusy-Kłos i na dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzywinie – Piotra Waydyka. Pierwszą uznano za niezasadną, a druga została potwierdzona.

-Skargę na działalność pełniącego obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzywinie uznajemy jako zasadną – powiedziała dziś na sesji Kamila Grzybowska, przewodnicząca komisji skarg , wniosków i petycji.

Sprawa dotyczy sprawozdania finansowego, którego dyrektor Piotr Waydyk nie zamieścił w terminie.

-Faktycznie na stronie internetowej sprawozdanie nie znalazło się w wymaganym terminie – przyznał się podczas obrad komisji dyrektor Piotr Waydyk.

Sprawozdanie powinno być zamieszczone do 10 maja. Po skardze pojawiło się na stronie 30 lipca 2019 r.

-Komisja stwierdziła naruszenie przepisów dotyczących rachunkowości – powiedziała przewodnicząca komisji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 16.09.2019, 09:17
Co wy piszecie i tak zostanie W P bo to jest obiecane za kampanię a tak szczerze ani on ani Pani pełniąca obowiązki nie nadają się na Dyrektora a szczerze to powinno się kilka osób wywalić bez kwalifikacji a tyle ludzi szuka pracy z kwalifikacjami bo co jest ta osoba chroniona nie takich ludzi się zwalnia a W P jak nie będzie miał swojego zdania to kuratorium coś musi z tym zrobic
monitoring
monitoring 08.09.2019, 19:22
jurek kurator tym się zajmie
podatnik
podatnik 02.09.2019, 11:33
Treść skargi uznana za zasadną a mimo to 22 września zostanie powołany na dyrektora w dniach 01.09.2019-21.09.2019 zostaną ku temu,, stworzone" warunki. Nepotyzm którym powinny zająć się stosowne organy!!!!!!!!!
Penelopa
Penelopa 02.09.2019, 11:47
na trzy tygodnie? A co znowu konkurs zrobią? I tak do skutku?
Oko
Oko 28.08.2019, 20:08
Wstyd Pani Wójt oraz radni przy AKK rozliczyć trzeba was za tzw. Działanie dla dobra gminy.
many
many 27.08.2019, 22:26
Pytanie, kto za to zapłaci?Oczywiście my mieszkańcy.
Mieszkaniec Widuchowej
Mieszkaniec Widuchowej 27.08.2019, 19:33
Wojtowa i jej piotrus pan to nieudaczniki i dawno powinni odejść i wstydu nam mieszkańcom nie przynosic on na swoje kresy a ona do swojego pgru pod Stargard
RIO
RIO 27.08.2019, 13:13
To z ustawy wynika, że stowarzyszenie ma trzyletni zakaz przyznawania jakichkolwiek dotacji z samorządu. Inaczej mamy do czynienia z naruszeniem dyscypliny finansów publicznych
PO
PO 27.08.2019, 10:23
Po decyzji radnych stwierdzającej naruszenie przepisów przez Dyr. SP Krzywin wójt powinna powołać go na dyrektora ha, ha,ha.
nagroda
nagroda 27.08.2019, 10:43
W trybie natychmiastowym!
dług
dług 27.08.2019, 10:16
A zapłacił już to co sąd zasądził?
belfer
belfer 27.08.2019, 09:12
Dyrektor doprowadził do wystąpienia finansowych zobowiązań wymagalnych na koniec 2018 r. pytam się jak długo taka osoba będzie pupilkiem A.K.K. i kiedy poniesie odpowiedzialność za długi w SP Krzywin.
?!?!
?!?! 27.08.2019, 09:18
Coty piszesz? Jakie długi? Względem kogo czy jakiego niby podmiotu?
x23
x23 27.08.2019, 07:55
Dyrektor szkoły umieszcza sprawozdanie finansowe na stronie www?
To w Gryfinie jest takie samo prawo?
takie cuda
takie cuda 27.08.2019, 09:17
To w Krzywinie jest inne prawo gdzie Piotruś Pan nic nie musi! ;-)
Kita
Kita 27.08.2019, 23:14
Niekoniecznie tylko w Krzywinie bo w Gryfinie żaden dyrektor tego nie robi.
Czytelnik
Czytelnik 27.08.2019, 05:44
Czlowiek bez predyspozycji na takim stanowisku ,smiech na sali !
Ten czlowiek zaklamany bez żadnych kwalifikacji na stanowisku dyrektora szkoły ! Ladnie śmierdzi układem ,i nikt tego nie widzi !
Kamilek
Kamilek 27.08.2019, 00:56
Ta Wójtowa smieszna powinna wyjechac juz dawno... Nie wiem jak ludzie mogli ja 2 raz wybrac.
Bogdan
Bogdan 27.08.2019, 19:42
Dlatego żeby oddalić niebezpieczeństwo od nas należałoby murem iść i zagłosować na nią aby dostała się do sejmu! Wówczas mowę wybory i nowe rozdania .
Veritas
Veritas 27.08.2019, 22:02
Wręcz odwrotnie, musi tu zostać i wypić nawarzone piwo. Niech rozliczy przydomowe oczyszczalnie ścieków ha,ha,ha, oby nie tak jak drogę w Marwicach. Sejm to byłby dużą nagrodą- duże pieniądze i zero odpowiedzialności.
do Kamilka
do Kamilka 27.08.2019, 07:52
To tak jak w Gryfinie Sawaryna ha ha ha, widać nie było innych kandydatów
ej!
ej! 26.08.2019, 23:22
Dawaj film z sesji franco!
zgoda z komisją
zgoda z komisją 26.08.2019, 23:14
Jak najbardziej!
zasadnie
zasadnie 26.08.2019, 23:05
Nikotyński musi odejść!!!
temida
temida 27.08.2019, 17:16
bez mozliwości zlozenia skargi
przyjazny
przyjazny 26.08.2019, 22:23
jeżeli czyje się panem i władcą,to niech zachowa się chociaż raz ,jak normalny gość,czy to zrozumiałeś!!!!
włatca móch
włatca móch 26.08.2019, 22:31
Ale będzie buba.
Opis: po tym, jak Maślana wpadł do studzienki kanalizacyjnej
ośla ławka
ośla ławka 26.08.2019, 22:17
Niech idzie na korepetycje do pani Grażyny!
wniosek
wniosek 26.08.2019, 22:15
Dresiarz nie zna się chyba na przepisach.
bingo
bingo 26.08.2019, 22:05
Biednego Piotrusia dali na pożarcie? Żeby odwrócić uwagę?

Pozostałe