Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zalało nam posejsę! Kiedy władze gminy zajmą się problemem?! - pyta rozgoryczona czytelniczka

  • 28.08.2019, 21:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zalało nam posejsę! Kiedy władze gminy zajmą się problemem?! - pyta rozgoryczona czytelniczka fot. czytelniczka igryfino
-Pomóżcie, bo ręce mi już opadają! Mieszkam w miejscowości Żelewo koło drogi gminnej Stare Czarnowo. Wielokrotnie zgłaszaliśmy, że jesteśmy zalewani. Każda mniejsza ulewa i my po prostu plywamy. Z gminy przysłano koparkę, która zepchnęła drogę w stronę jeziora i nic więcej. W ten sposób stało się najgorsze, bo woda z całej wioski leci teraz jeszcze bardziej. Wielokrotnie zgłaszaliśmy sprawę i do tej pory nic, cisza, a nam ręce opadają - mówi nam rozgoryczona pani Katarzyna.

Dzisiaj ponownie interweniowała miejscowa straż pożarna. Z pomocą ruszyli też sąsiedzi.

-Przy każdej ulewie płaczę i ratuję kury, które się topią. Ostatnio owce strażacy pomagali wyciągać, bo by się potopiły. Potem trzeba było wzywać weterynarza, bo dostały zapalenia płuc. A gmina nie zwróci kosztów leczenia - dodaje pani Katrzyna i liczy, że w końcu urzędnicy należycie zainteresują się sytuacją i podejmą odpowiednie działania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zelewo
zelewo 11.09.2019, 20:00
14 dzień bez interwencji i odpowiedzi wójt. Może na zebranie wiejskie przyjedzie???
kałuża
kałuża 05.09.2019, 17:47
Nikotyński musi odejść!
Yeti
Yeti 05.09.2019, 16:55
Czy gmina coś zrobiła w tej sprawie? czy był ktoś w terenie?
Wrrr
Wrrr 01.09.2019, 20:51
Co za durny komentarz najpierw trzeba przeczytać a dopiero pisać czy ktoś bydowal by się na terenie zalewowym chyba nie trzeba się zapytać w gminie co zrobili że ludzi zalewa to ich wina że tak jest zepchnela drogę i tym ja tak naprawili
?
? 01.09.2019, 05:54
czy ktoś pomyślał budując się na terenie zalewowym?
hmm....
hmm.... 01.09.2019, 01:12
A mówią że mamy suszę!
I będzie zabawa
I będzie zabawa 30.08.2019, 19:18
Nikireński musi odejść!!!
Nadieżda
Nadieżda 30.08.2019, 19:23
Co ty "Zniewolonej" się naoglądałeś?
Eduardo
Eduardo 30.08.2019, 18:57
Jutro dożynki bawmy się
??
?? 30.08.2019, 19:14
Gdzie?
K
K 30.08.2019, 15:11
Witam usiadłam poczytałam i jedyne co mogę napisać to to że bardzo dziękuję OSP z Zelewa za to że nie zostawili mnie z tą smierdzaca sprawa i pomogli oraz sąsiadowi który dostarczył sprzęt abym mogła posprzątać i za pokarm dla zwierząt bo to co kupiliśmy niestety ale zamoklo i do niczego się nie nadaje oraz innym którzy nam pomogli po 2 dniach sprzątania ogarnęłam oczywiście droga do jeziora też posprzatana z przedmiotów które wpłynęły ze studzienek jeszcze raz bardzo dziękuję również portalowi który był z nami w ten czas kiedy nas zalewalo. Przykro tylko że ci co powinni być i zobaczyć do tej pory nie przyjechali jedyne co to był Pan który sprząta drogę z gałęzi wrzucając innym na działki to jest posprzatanie no ale cóż widocznie tak to działa
W
W 02.09.2019, 02:53
Oni wszystko mają w *** 3 razy zgłaszałem do nich studzienki kanalizacyjna która wylewa mi pod drzwiami to stwierdzili że to nie ich i na własny koszt mam to zrobić chociaż że mieszkanie jest gminne
Empatyczna
Empatyczna 30.08.2019, 14:05
Wcale nie dziwi mnie postawa tej Pani, sama bym szukała gdziekolwiek pomoc.
Wszyscy skupili się tylko na Gminie a ja szczerze współczuję tym ludziom, nikomu z was nie życzę takiej sytuacji bo woda spłynie do jeziora a fekaliny zostają w garażu, na podwórku gdzie bawi się dziecko wraz z psami. Zamiast przytykać tu sobie wszyscy na temat władzy ktoś pomyśli jak rozwiązać ten problem albo podwinie rękawy i jedzie pomóc sprzątać pozostałości.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 30.08.2019, 13:31
Witam ponownie. Widzę, że nadal humory wam dopisują, co też znajduje przełożenie w waszych komentarzach o kuriozalnej treści. Żeby jednak nie było, że was zaniedbuję, pozwolę sobie zwrócić się do forumowicza z kropką w podpisie. W końcu, a nie "wkońcu". Jestem pełen podziwu.

P.S. Drodzy fani! Wieczorem znajdę czas, aby pobyć z wami choć przez chwilę. Piszcie komentarze w swoim stylu, piszcie ich jak najwięcej, abym mógł udać się na spoczynek w świetnym humorze. Naprawdę zapewniacie wspaniałą rozrywkę, za co z całego serca dziękuję.
.
. 30.08.2019, 13:11
Czy nasz porozmawiajmy o faktach ogląda tv i słyszał o katastrofie ekologicznej to samo jest z Miedwiem gdzie spływają ścieki z naszych WC ale czego możemy się spodziewać bo nieukach i zlodziejach siedzących w gminie fakt jest już pisane pismo do sanepidu i nie tylko może wkoncu ktoś weźmie się za ten urząd
Budyń
Budyń 30.08.2019, 10:07
No czytam, czytam i nie wierzę! Gmina piękna z natury a taka brzydka z charakteru! Chyba ktoś tu sobie nie radzi z zarządzaniem tą gminą.
Środowiskowy
Środowiskowy 30.08.2019, 10:00
Ujęcie wody pitnej natura 2000 śmierdząca sprawa czyżby afera TRZASKOWSKI II 🤔
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 30.08.2019, 07:27
Widzę, że nie próżnowaliście późnym wieczorem i jak zwykle nie zawiedliście mnie. Człowiek budzi się rano i wie, że w każdej chwili może poczytać wasze komentarze, które rozbawią do łez. Rewelacyjna lektura do porannej kawy i śniadania. Nie ma potrzeby włączać TV czy radio.
do Kesor. - wprost, a nie "w prost". Ponad 67% dla p. Wójt i 11 radnych z jej komitetu. Nie dziękuj.
do . - trzeba było uważać w szkole podstawowej i czytać książki. Po bułki do sklepu chodzisz z kalkulatorem?

To jest lepsze niż te wszystkie programy kabaretowe i stand-up'y razem wzięte. Wiecie jak poprawić człowiekowi humor. Nigdy nie przestawajcie. Udanego dnia życzę.
zielony
zielony 30.08.2019, 10:03
Budzisz się dopiero ok. 7.30? Chyba w pracy po kawie!
Kesor.
Kesor. 29.08.2019, 23:16
Ale czegoś mi tu brakuje, nie było statystyk poparcia obecnych władz! Czyżby " porozmawiajmy o faktach" zapomniał? A może jest zbyt mocno zajęty przygotowaniami do najlepszej imprezy w całym regionalne- Dożynki gminne!. Włodarze obudzą się w poniedziałek i wtedy będzie " akcja- reakcja", zapewne zakończona cichą, słodką zemstą za te " soczyste" komentarze, które świadczą o tym że nie wszystko jest cacy w tej gminie pięknej z natury, w której gówna i ścieki płyną w prost do jeziora Miedwie - głównego zbiornika wody pitnej dla miasta Szczecina. A tak na marginesie to ciekawe co na to Wojewódzki ispektorat ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz sanepid?
.
. 29.08.2019, 22:07
Porozmawiajmy o faktach teraz to najlepiej na kogoś zagonic że ktoś pod kogoś się podszywal i przestań już z tymi swoimi moralami na temat pisowni bo to już jest nudne nie każdy siedzi że słownikiem przed paszcza jak ty.
Wszystko notuje
Wszystko notuje 29.08.2019, 22:03
Ludzie co wy piszecie, bądźcie poważni, ludzi zalewa od lat, a wy piszecie jakieś swoje prywatne ale. Podsumujmy jedno gmina robi wszystko pod pani wójt gdzie jest najczęściej, i tam działają, a takie żelewo na końcu. Bo po co tam robić, tam ma Haline i wszystko zatuszuja.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 29.08.2019, 21:20
Widzę, że zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji i dało upust swoim fantazjom. Skoro już zostałem wywołany to pozwolę sobie odpowiedzieć w jednym komentarzu, albowiem doceniam wasze poczucie humoru, które zawsze rozbawia mnie do łez. Nigdy nie przestawajcie. A więc:
do Wrrtr - przeczytaj dokładnie komentarze. Przecież to był "niskich lotów troll", który się podszywał. Zanim coś napiszesz to pomyśl. Wstyd, a nie "wstyt".
do Tylko ja - moherowe, a nie "mocherowe".
do *** - jednym słowem dramat. Chociaż błędu nie popełniłeś, więc sukces.
do Zzz wrócił - nie udało się poprawnie sklecić zdania. Biurko, a nie "biorko" oraz trzym japę, a nie "przym jape". Nawet mowy potocznej nie znasz.

Życzę spokojnej nocy i owocnej lektury słownika ortograficznego. Może następnym razem uda się wam coś sklecić poprawnie (nie dotyczy ***).
Dopinguje mieszkańcom UG ST. Czarnowo
Dopinguje mieszkańcom UG ST. Czarnowo 29.08.2019, 21:40
Porozmawiajmy o faktach widząc tak liczne komentarze świadczy o tym że mieszkańcy jak i podatnicy czegoś oczekują od was a nie tylko frekwencji kadencyjnej.
Bobryk pozdrawia
Bobryk pozdrawia 29.08.2019, 21:37
Do Porozmawiajmy o faktach. Ty stary wentylu od stara, nie spełniony nauczycielu ortografii, my przynajmniej mamy przyjaciół a ty tylko masz zawsze przełożonego który Ci mówi co masz mówić, co pisać i kiedy bzykac, aaale masz lipe, chłopie zmień poglądy bo nie długo będą cię bzykac!!!
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 29.08.2019, 21:42
Specjalnie dla ciebie podaję prawidłową pisownię (poniżej).
Niespełniony, niedługo. Spokojnej nocy i również owocnej lektury słownika ortograficznego życzę.
Obrońca
Obrońca 29.08.2019, 21:48
Porozmawiajmy o faktach nie paczmy na pisownię a paczmy na postępy których z obietnic (kiełbasa wyborcza) nie widać.
WIERZĘ W SPRAWIEDLIWOŚĆ
WIERZĘ W SPRAWIEDLIWOŚĆ 29.08.2019, 21:16
Proponuje się zjednoczyć i zrobić podsumowanie dotychczasowej władzy za postęp ubocznuch miejscowości niech będzie oliwa sprawiedliwa
Marzena