Włączamy się do ogólnopolskiej akcji „Przerwany Marsz…"

  • 29.08.2019, 08:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Włączamy się do ogólnopolskiej akcji „Przerwany Marsz…"
W tym roku obchodzimy 80 rocznice wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji MEN ogłasza akcję Przerwany Marsz… Akcja ma polegać na symbolicznym dokończeniu 2 września 2019 roku przerwanego przez wybuch II wojny światowej marszu do szkoły ówczesnej młodzieży.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie włącza się do ogólnopolskiej akcji „Przerwany Marsz…?

Wydarzenie będzie okazją do tego, aby młodsze i starsze pokolenia mogły wspólnie przywitać nowy rok szkolny. Organizatorzy zachęcają, by 2 września 2019 r. uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego wspólnie z babciami, dziadkami, a także osobami samotnymi, które mieszkają w danym regionie i wywodzą się z pokolenia Dzieci Wojny. W ten sposób w całej Polsce stworzymy możliwość międzypokoleniowego dialogu, który będzie cennym doświadczeniem dla uczniów.

Jolanta Łosowska
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Siku
Siku 29.08.2019, 13:30
Niemcy wybili caly swiat mojej babci obcieli palce dla złotej obrączki, niemowlaka przystawiali do glowy bron i boom.... Zniszczyli doslownie planete..... Dobrze ze tak sie już wymieszali genetycznie ze prawdziwego szwaba ciezko spotkać jak spotkasz to brzydki jak by ryj blenderem zmiksiwal. Reparacje i tak oddadzą predzej czy później... Jak nie dyplomatyczne to innaczej to załatwimy najlepiej ich starym sposobem.....
pacyfka
pacyfka 30.08.2019, 08:53
Nigdy więcej wojny i kaczyzmu!
pacyfika
pacyfika 30.08.2019, 09:19
nigdy wiecej Jaruzelskiego I Tchuska nigdy komuny i zlodzieji
pika
pika 30.08.2019, 20:18
Jaruzelski walczył z faszystami i to też tu neidaleko nad Odrą!
ja
ja 30.08.2019, 12:50
przecież ty nie jwesteś pacyfika .ty jesteś PIS nie podsziwaj sie pod młodziez bo cie kopną
jojojo
jojojo 30.08.2019, 17:52
tez jestem mlodziez ale normalna dziadzie z pacyfka lgtb na plecach
ja
ja 29.08.2019, 12:51
dosłownie żygać mi sie chce na te wasze wpisy .plamicie honor setek tysiecy dzieci we wrzesniu 1939 roku moja matka miała iśc do 7 klasy .za to w 1940 z łódzkiego wywiezionja została na roboty ,rozdzielona z rodzicami rodzeństwem.te dwa ostatnie wpisy są wstrętne .a mówi sie ze polacy w 99% .katolicy .hańba
Cześć
Cześć 29.08.2019, 14:44
To sie wyzygaj do wisly trzaskowski i tak spuszcza tam gnoj hahaha komuchu CZERWONY
ja
ja 30.08.2019, 08:20
to pewnie idiota ajwaj
i
i 29.08.2019, 17:45
cham
poznaję
poznaję 30.08.2019, 20:19
To znaczy że on!
88
88 29.08.2019, 11:45
Babcie i dziadki którzy wtedy rozpoczynali szkołe dzisiaj mają co najmniej 87 lat. Starsi ludzie na takie upały powinni zostać w domu.
Patriotyczne oszołomy niech nie cudują. Pani Łosowska jak PiS wygra wybory zrobi karierę. Wojna to tragedia nie tylko dla dzieci. Polacy dzieciom z innych krajów też dlai popalić.
https://www.tygodnikprzeglad.p…
Admin nie śpij
Admin nie śpij 30.08.2019, 20:06
Gdzie jest tu jakiś admin? Każde parszywe trolisko może tu obrażać dowoli? Nawet starych schorowanych ludzi?
deko
deko 30.08.2019, 20:20
Przeciez to przyzwoity wpis 88!
na kowno jarek zawsze dziewica teraz i zawsze
na kowno jarek zawsze dziewica teraz i zawsze 29.08.2019, 11:26
https://youtu.be/CuS1NQ8CGjk wodzu prowadz na kowno zydy na madagaskar nie oddamy nawet guzika
To upadek
To upadek 29.08.2019, 10:33
Co za bzdury
Dan
Dan 29.08.2019, 09:44
A Gryfino jak zwykle spi
marsz!
marsz! 29.08.2019, 09:30
Niekotyński musi odejść!
Nik
Nik 29.08.2019, 10:32
Nie odejdę stąd !! https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe