Pocałujta (…) wójta. Prowokacyjny witacz na dożynki

  • 29.08.2019, 20:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pocałujta (…) wójta. Prowokacyjny witacz na dożynki
Wypięta kukła pokazująca dyniowe "pośladki" wskazuje datę – 31 sierpnia 2019 r. To termin dożynek gminnych w Widuchowej. Złośliwi komentują ów witacz w sposób dość dosadny: "Pocałujta (...) wójta". Natomiast inni zwracają uwagę na program święta plonów, oceniajac go jako dość atrakcyjny.

Impreza odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia w parku przy ul. Barnima III.

Najpierw o godz. 15 odbędzie się msza święta w intencji rolników w kościele w Widuchowej.

O godz. 16 ruszy korowód na plac dożynkowy.

Godz. 16.40 występ zespołu Biesiada z Warnic

Godz. 17-18

-konkursy soleckie

-rozstrzygniecie konkursu na wiecniec sołecki

Godz. 18 występ Zurab Pirveli z Gruzji

Godz. 20 – covery

Godz. 21. Coolers

Godz. 21 Kassada

Godz. 23 – Michał Gielniak

24.-2.00 zabawa taneczna

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szkoda gadać
Szkoda gadać 02.09.2019, 20:56
I po co się tak podniecacie i krytykujecie ? To tylko wójtową napędza ! Przecież już dawno pokazała że ma wszystkich co krytykują w d.......ie !!!!!!!!
strzała
strzała 02.09.2019, 21:47
Przeciwnikom nie odpuszcza, a to znaczy że pamięta. Bardzo pamięta!
kompas
kompas 01.09.2019, 01:17
Ma wypięty tyłek w stronę Urzędu Gminy!
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie 31.08.2019, 08:55
Podobno Ajwaja od ok doby nie ma w domu , gdzieś zaginął , wszyscy się martwią i go szukają ! W jego pokoju którego prawie nigdy nie opuszczał został komputer karton po bananach do siedzenia oraz kilka tysięcy szklanych słoików po fasolse i flaczkach Zamoyskich oraz podobna ilość kartonów po pizzach na zamówienie,,,0statnio tzn od ok dwóch lat ubrany był w spodnie koloru granat typu drelich, kurtkę całoroczną pikowaną kolor szary ,pasek od spodni odblaskowy żółty , buty gumiaki wysokie typu oficerki , i beret zrobiony ze starej torby na zakupy,Ktokolwiek widział Ajwaja proszony jest o kontakt najlepiej z nim samym lub redakcją Ps życzliwie nastawiony do ludzi , charakterystyczny uśmiech
PUCYBUCIE I NIEWOLNIKU EGIPSKI HA HA AH AH
PUCYBUCIE I NIEWOLNIKU EGIPSKI HA HA AH AH 31.08.2019, 10:32
NIE SIEDZĘ NA SKURACH TAK JAK TY HA HA AH AH OCZYWISCIE NA KREDYT BO TWOJE ZYCIE TO JEDEN WIELKI KREDYT AH AH AH PS TY DLA TAKIEGO AJWAJA TO NIEGODNY JESTEŚ NAET ZA POD NÓZEK AH AH AH https://youtu.be/j22XR6_wa6g
rety
rety 31.08.2019, 21:22
Znalazł się!!Znalazł!! Ten czub się znalazł!!!
wiadek
wiadek 31.08.2019, 10:27
Tak to on! Potwierdzam!
kabaret
kabaret 31.08.2019, 08:29
obstawiamy kto na kaszankę i szaszłyk przyjedzie: Jaruś ze smiesznym uśmieszkiem, plastuś senatorek i bartuś ze wzrokiem który zabija i piotruś w dresie żeby nagrywać i siać urbanowską propagandę
ja
ja 31.08.2019, 06:19
ta figura z gołą du.. to rewelacja .Jasny promień na tle ponuractwa.Chłopski humor jest wspaniały.tylko ten ajwaj.to na niego kukła sie wypięła
i ajwaj aLELUJA I DO PRZODU
i ajwaj aLELUJA I DO PRZODU 30.08.2019, 23:20
https://youtu.be/m9K7uQTy3rk chodzę i tańcze biegam i krzyczę ha ha ah nagrody zniknęły burak się rozwalił ha ha ah TYLKO TEKLAMÓWKI WEZCIE NA ZARCIE I WÓDĘ ZA FREE HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.08.2019, 23:06
MNIE JUŻ W POLINIE NIC NIE RUSZA HA HA AH https://youtu.be/OLsXsFLByqY
zero
zero 30.08.2019, 23:03
totalne dno ale oddaje stan myslenia władz..
WYTRĄCIŁA MNIE TA JE BANA POLSKA Z RÓWNOWAGI AH AHAH
WYTRĄCIŁA MNIE TA JE BANA POLSKA Z RÓWNOWAGI AH AHAH 30.08.2019, 22:54
https://youtu.be/_FosDfyBMvQ HA HA AH
marszand
marszand 30.08.2019, 22:18
Nie popieram sztuki przez duże "S"
brawo widuchowa ha ha ah ah
brawo widuchowa ha ha ah ah 30.08.2019, 20:04
taki niby ajwaj ale kocha nasz kraj ha ah ahaha nie skurwi się za 7 groszy ha a aha ha taki już jest ha ha ah ah
pamiętliwy
pamiętliwy 30.08.2019, 19:49
Rolnik gdy przez suszę utracił plon zwrócił się o pomoc / umorzemie raty podatku/ otrzymał odpowiedź............jak w komentarzu.
Wójt Gori
Wójt Gori 30.08.2019, 16:05
Nikotyński musi odejść!!!
ewa
ewa 30.08.2019, 14:19
Gratuluję pomysłu , ta przy szkole też jest świetna :)
Dyl
Dyl 30.08.2019, 12:24
nie jeden chętny, by się zadem pani wójt zaopiekował
Bły sympatyk PSL
Bły sympatyk PSL 30.08.2019, 11:51
Wypisz, wymaluj tam ma Pani Kandydat na Posła z PSL wieś i ludzi tam zamieszkujących. Ona tu przyszła "jako piąta kolumna" zrobić ferment i zamieszanie i to się jej udało. Teraz HURA !!! na Warszawę, więc . zamierzenia realizuje, a wydawałoby się z pozoru, że chaos wokoło. O swoje interesy dba doskonale, wie doskonale z im i jak.. Nie wyszło w małżeństwie, nie wyszło z interesami, w Gminie grunt pali się pod nogami, to "BIJ, ZABIJ, NA WARSZAWĘ", a może tylko do Szczecina, już ma tam przody wyrobione nie tylko w PO, i PSL.
Przez tą kandydaturę, to zielona koniczynka, poczerwieniała ze wstydu - choć wydaje się że dawno jest czerwona.
żal tylko Gminy i jej mieszkańców.
Dyl
Dyl 30.08.2019, 12:26
teraz pewnie jesteś sympatykiem PiS, kwaczystowski klakierze
odwzajemnione życzenie
odwzajemnione życzenie 30.08.2019, 11:15
I nawzajem, pani wójt!
 13
13 30.08.2019, 11:12
Każdy pokazuje to co ma najlepszego hahaha.
z innego powiatu
z innego powiatu 30.08.2019, 10:00
Jaki wójt i jego żona taki wystrój!
z tego powiatu
z tego powiatu 30.08.2019, 12:15
My mamy wójtową , a nie wójta!
mniam
mniam 30.08.2019, 09:34
Od dziś jedzenie pestek dyni nigdy nie będzie już takie samo.

Pozostałe