Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Święto plonów zakończy pokaz sztucznych ogni

  • 31.08.2019, 11:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Święto plonów zakończy pokaz sztucznych ogni
Dziś (31 sierpnia 2019 r.) dożynki gminne odbędzie się też przy ulicy Niepodległości w Żelisławcu. Władze kontynuują tradycję organizacji święta plonów w różnych miejscowościach gminy Stare Czarnowo. Tu nie ma domu kultury. Wszystko musi zorganizować urząd. W tym roku gwiazdą wieczoru będziezespół Markus P.

Święto Plonów rozpoczniemy o godzinie 14.00 od mszy świętej w kościele p.w Najświętszej Maryji Panny w Żelisławcu, w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony. Po mszy korowód z wieńcami dożynkowymi poprowadzi renomowany zespół folklorystyczny Pyrzyczanie.

O godzinie 15.00 uroczyście otworzymy Święto Plonów w Żelisławcu.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół disco-polo MARKUS P., czyli twórcy takiego hitu jak "Kici kici miał", który w popularnym serwisie muzycznym ma ponad 43 miliony wyświetleń! Pozostałe ich utwory w popularnych serwisach społecznościowych osiągają miliony wyświetleń. Obok nich wystąpią inni znani artyści disco-polo: Adonis znany widzom POLO TV oraz pochodzący z Kołbacza Blue-Box. Od 22 zabawa "pod gołym niebem" wraz z DJ MF.

Tuż przed blokiem koncertowym naszą publiczność rozgrzeją pokazy tańca. Na początek zobaczymy rytmiczne, kolorowe i akrobatyczne pokazy tańca wykonane przez najmłodszych, pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca Hipnosic Power z Gryfina oraz pokazy karate dzieci z grupy ANTAY ze Starego Czarnowa.

Dla mieszkańców gminy przygotowano  atrakcje i konkursy z nagrodami:

  • na Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • na Najciekawszą aranżację stoiska wystawienniczego,
  • Staroczarnowskie specjały.

Dla najmłodszych mieszkańcach gminy czekać będzie szereg darmowych atrakcji: spektakl interaktywny, zjeżdżalnia clown, basen kuleczki, łódeczki, euro bungee (4 stanowiskowe), malowanie twarzy, klaun baloniarz i wielkie bańki mydlane oraz wata cukrowa bez limitu porcji. Dodatkowo na stoiskach wystawienniczych czekać będą lokalne kulinarne specjały a sołectwo Żelisławiec przygotuje z okazji dożynek smakołyki do degustacji.

Na finał dożynek, po godzinie 23.00 niebo nad Żelisławcem rozbłyśnie podczas pokazu sztucznych ogni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Haha
Haha 01.09.2019, 22:46
A dziadek patrzy tam gdzie trzeba haha ;) idealnie uchwycone ;p
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 01.09.2019, 22:26
Super mieszkańcy, super organizacja, super pogoda. Po prostu super impreza.
MIeszkaniec
MIeszkaniec 01.09.2019, 20:23
Też jestem tego samego zdania jak niżej.
Mieszkaniec  Żelisławca
Mieszkaniec Żelisławca 01.09.2019, 20:20
Ale się wysilił ten sołtys ze Starego Czarnowa - takie byle co, ale bon za 150 zł dostał, jak np. piękny wieniec chyba z Kartna jak sie nie mylę też dostał taki sam bon.Pani Wójt coś nie tak z tym wynagradzaniem i tyle na ten temat.
oklaski
oklaski 01.09.2019, 17:28
Brawo Hipnosic Power z Gryfina!
Dinek
Dinek 01.09.2019, 14:33
Brałbym
Obserwator
Obserwator 01.09.2019, 10:52
Powitanie samorządowców było dość długie ale oczywiście nie został wyczytany radny powiatu przez Panią wójt. Przykre. Nie popieram PiSu ale na tle innych radnych trzeba przyznać że się wyróżnia... polityka...
dopytuję tylko
dopytuję tylko 01.09.2019, 15:30
Ale on tam był jako radny czy jako urzędnik?
Odpowiadam
Odpowiadam 01.09.2019, 17:40
A czy to wg ciebie się wyklucza? Jedno to wykonywanie pracy zawodowej a drugie to funkcja społeczna. Czy urzędnicy Pani wójt maja być wykluczeni społecznie?
Y
Y 31.08.2019, 23:44
Ładna kobieta
X
X 01.09.2019, 00:43
I mądra!
mieszkanka
mieszkanka 31.08.2019, 22:21
Było super ale z dzieciakami musiałam przyjść wcześniej.
Glinna
Glinna 31.08.2019, 22:11
Dobrze że goscie do mnie przyjechali i zapewnili mi wiecej śmiechu i rozrywki jak dożynki dla tego z całego serca im dziękuje🍺👍
Miejscowy
Miejscowy 31.08.2019, 15:48
Byłem widziałem ocena 0/10 - 2 słabo
translokacja czy ki diabeł?
translokacja czy ki diabeł? 01.09.2019, 00:53
Jak ty będąc w Baniach widziałeś dożynki w Żelisławcu? Powiedz mi jak?
brawo pani wójt
brawo pani wójt 31.08.2019, 13:30
Program wygląda imponująco!
Adonis
Adonis 31.08.2019, 13:09
Kochajcie się we mnie kobiety!
mandaryn
mandaryn 31.08.2019, 12:40
Nowy zwyczaj chińskich rolników te sztuczne ognie?

Pozostałe