Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wykryto w lesie nielegalną plantację konopi indyjskich. Zatrzymano podejrzanych

  • 31.08.2019, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wykryto w lesie nielegalną plantację konopi indyjskich. Zatrzymano podejrzanych
Policjanci przeprowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Ujawnili nielegalną plantację konopi indyjskiej. Zabezpieczyli 80 sztuk krzaków w różnej fazie wzrostu. Z przejętych nielegalnie uprawianych roślin można byłoby uzyskać ok. 2000 porcji handlowych narkotyku.

-W dniu 28 sierpnia 2019 r. ok. godz. 20 funkcjonariusze Policji w Chojnie na podstawie własnych ustaleń operacyjnych w kompleksie leśnym dokonali zatrzymania mieszkańca powiatu gorzowskiego a także mieszkańca powiatu myśliborskiego podejrzanych o uprawianie konopi indyjskich innych niż włókniste. Na planacji ujawniono ok 80 sztuk krzaków konopi wysokich na pół do 2 metra – poinformował nas w piątek asp. sztab. Grzegorz Klimek, naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

W tej chwili trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności w tej sprawie, w tym zatrzymanie osób odpowiedzialnych za to przestępstwo. Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast prowadzenie uprawy konopi wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

staryczlowiekimorze
staryczlowiekimorze 02.09.2019, 19:37
Aj ,ale szkoda nowiuśkie koszule :-))
Julian
Julian 02.09.2019, 12:47
zalegalizować i pobierać opłaty licencyjne za produkcje, do tego podatki od legalnej działalności i akcyzę jak za alkohol. Szkodliwość dla takich którzy zażywają rekreacyjnie z umiarem praktycznie żadna, do tego wiele właściwości leczniczych, przy schorzeniach jaskry, czy leczenia raka, parkinsona, padaczek.
Policja też miałaby mniej pracy, przestępczość związana z ludźmi po zażyciu marihuany znacznie mniejsza niż w przypadku ludzi pod wpływem wódki.

A tych co to posadzili i o to dbali to wysłać do narodowego programu leczenia marihuaną, nietrzeba wtedy dużo droższej ściągać z Kanady.
sokół maltański
sokół maltański 01.09.2019, 19:30
Zapewniam was że te konopie to nie samosiejki!
😂😂😂
😂😂😂 01.09.2019, 14:48
😂😂😂... na podstawie własnych ustaleń operacyjnych 😂😂😂 ktoś z ucha strzelił.
A to skandal
A to skandal 01.09.2019, 14:07
Maryśka odkryta, goła!
Jola
Jola 01.09.2019, 08:57
Dorodne krzaki...
ja
ja 01.09.2019, 05:30
przecież wiadomo ,że konopie indyjskie odstraszają mszyce .wszystko do walki z leśnym robactwem
Kasia
Kasia 31.08.2019, 21:51
Ładna pogoda to i uroslo 😁
Aa
Aa 31.08.2019, 13:40
Warto spełniać marzenia.leśnikiem mozna zóstac i bez szkoły 🤣🤣🤣
cfel
cfel 31.08.2019, 22:22
Resztę zrobi na kursach pierdząc w pasiakach!
Grasshoopers Team
Grasshoopers Team 31.08.2019, 13:39
I nici z hejza osiedlaka
brawo
brawo 31.08.2019, 13:37
Brawo policja. Gonić handlarzy śmiercią!
JOJOJ
JOJOJ 31.08.2019, 13:59
CIEMNOGRODZIE WYJEDZ NA ZACHOD TAM TEGO ,W HOLANDI ZYJA NABOGATO PRZEZ TO.TYLKO UNAS CIEMNOGROD
Dobra rada
Dobra rada 01.09.2019, 11:48
Teraz ci zachód odpowiada..??? .. . Dopiero go opluwałeś.. Chyba jestes na ciaglym haju własnych wyrobów... Za kratki ze spolecznymi pasożytami i chwastami i do przymusowej roboty.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 31.08.2019, 15:28
Dobrze gadacie tyle towaru poszło na marne teraz sami to zjarają
JOJOJO
JOJOJO 01.09.2019, 09:13
POTEM NASTEPNY POLICJANT NOWYM AUTEM ELEKTYRCZNYM JEDZIE WIDZE
Tępić szkodniki
Tępić szkodniki 31.08.2019, 14:10
W Holandii mieszkają inteligentni ludzie więc mogą sobie sadzić i kopcić marihuanę. Niestety w Polsce sami debile nie znają umiaru, ile ma tyle spali na raz, a później ucieka przed żółwiami ninja i porywają wozy strażackie.
.....
..... 01.09.2019, 09:19
DO CIEMNOGRODU A TE WSZYSTKIE ZOWIE NINJA SA SPROWADZANE WLASNIE Z HOLANDI I TO NIE MARYSKA TEPA GLOWO
JOJOJ
JOJOJ 01.09.2019, 08:42
BARDZO INTELIGETNI HAHAH CIAPATE GANGI I PROSTYTUTKI MESKIE I DAMSKE I ZLODZIEJE
Wyrazy współczucia rodzinie.
Wyrazy współczucia rodzinie. 01.09.2019, 11:53
Dopiero chwaliłeś Holandię teraz jadem ciskasz? To przyklad dzialania twoich roslinek ... Z mózgu sieczka..
Knagulec