Barwny korowód przeszedł z kościoła na plac dożynkowy [FOTO, WIDEO]

  • 01.09.2019, 10:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Barwny korowód przeszedł z kościoła na plac dożynkowy [FOTO, WIDEO]
Plac dożynkowy był tuż przy drodze krajowej nr 31, więc w sobotni wieczór była to wizytówka Widuchowej. Uroczystości rozpoczęły się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa od mszy świętej w intencji rolników, celebrowanej przez proboszcza Tadeusza Krajewskiego.

Barwny korowód sprzed kościoła udał się na plac dożynkowy przy ul. Barnima III.

Zapraszamy na filmowe migawki z tej części uroczystości oraz obejrzenie zdjęć w fotogalerii:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (144)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec Widuchowej
Mieszkaniec Widuchowej 09.09.2019, 22:03
Wstyd, że taka osoba jest wójtem. Ta kobieta nie ma za grosz wstydu. Rozbiła małżeństwo i jeszcze z kochankiem za rączkę afiszuje się na dożynkach. Po prostu wymiotować mi się chcę jak na to patrzę. Pomyślała by o jego dzieciach, jaką im robi przykrość. Ta Pani nie zna żadnych zasad moralnych.
Kaska
Kaska 09.09.2019, 22:23
A kochanek Pani Wojt to na smyczy chodzi??? Przywiazała go do siebie??? Czy zostawił zone i dzieci bo chcial? Weś się zastanów i pomysl! Do tanga trzeba dwojga! Nie bronie tu nikogo. Ale widocznie tak musiało byc!
Podstolina
Podstolina 09.09.2019, 22:54
Nie straciłam na namyśle
Niepotrzebnym czasu wiele –
Bo ja rzadko kiedy myślę,
Alem za to chyża w dziele.
nie na temat
nie na temat 09.09.2019, 22:09
Ale co ma życie osobiste do sprawowanej funkcji?
Hella
Hella 02.09.2019, 10:31
Bardzo pieknie świecą te lampki na scenie widać że mało używane
Mieszkanka
Mieszkanka 01.09.2019, 22:07
Bardzo ładnie razem wyglądają :)
formalista
formalista 01.09.2019, 19:43
A co na to mąż jej i żona jego? Rozwodu przecież jeszcze nie mają!
fot
fot 01.09.2019, 13:43
Wiadomo kto rządi!
Twój wyborca
Twój wyborca 01.09.2019, 13:03
Ostatnie zdjęcie najlepsze. Kończ Waść Pani wstydu oszczędź!!!!!
gryfinianka
gryfinianka 01.09.2019, 12:41
Od kiedy to starosta i starościna podcza korowodu trzymają się za ręce?
Gosc
Gosc 01.09.2019, 15:10
Gryfinianka chyba musisz zalożyc okulary bo niby gdzie trzymaja sie za ręce
okulary przeciwsłoneczne
okulary przeciwsłoneczne 01.09.2019, 15:29
Chyba pomyliła wójtową i jej partnera!
usc
usc 01.09.2019, 19:37
konkubenta
korowodzianin
korowodzianin 01.09.2019, 12:08
Pani wójt trochę się wepchała jakby była starościną dożynek!
Mariola
Mariola 01.09.2019, 12:01
Cygańskie zespoły są zawsze fajne - to a propos tego głównego zdjęcia!

Pozostałe