Dożynki gminne rozpoczęte tradycyjnie

  • 01.09.2019, 15:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dożynki gminne rozpoczęte tradycyjnie
Ksiądz proboszcz Andrzej Lemieszko odprawił na początek mszę święta dożynkową w kościele św. Stanisława w Klępiczu. Następnie barwny korowód przeszedł na plac dożynkowy, który znajdował się na miejscowym stadionie. Starostą gminnych dożynek byli Artur Granda, a starościną jego zna Ewa Jessa-Granda.

Dożynki nie mogły obejść się bez konkursu na najładniejsze wieńce.

Oto wyniki ogłoszone przez jury:

  1. Mirowo
  2. Bielin
  3. Witnica
  4. Przyjezierze
  5. Nowe Objezierze

Do turnieju sołectw stanęło 7 ekip. Wygrał Klępicz, przed Witnicą i Bielinem. W szranki stanęli także sołectwa Stare Objezierze, Przyjezierze, Mirowo i Moryń.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (33)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

moryniak
moryniak 02.09.2019, 08:23
A tak Nowe Objezierze ksiądz chwalił a zajeli ostatnie miejsce a miał być najładniejszy.
;-)
;-) 02.09.2019, 10:38
Bo komisja się nie zna!
elektryk
elektryk 01.09.2019, 19:46
Szkoda, że Gmina nie poinformowała oficjalnie o dożynkach. Widocznie mniała to być kameralna impreza dla wybranych. Całe szczęście, że rachunek za prąd został w porę uregulowany bo impreza byłaby przy swiecach.
Pomoc
Pomoc 01.09.2019, 20:39
... Albo pomyliły ci się gminy, albo nie potrafisz czytać informacji bo
jakoś informacji było multum począwszy od plakatów po internetową promocję, ale najbardziej trafnym stwierdzeniem będzie fakt, że TY po prostu zwykle jesteś osobą która tylko czyha na relację z imprezy w Moryniu żeby dowalać komentarze jacy to organizatorzy są źli.

Odpuść sobie bo to w ogóle już dawno przestało kogokolwiek ruszać .
Po prostu żyłka ci skacze na fakt iż wszystkie imprezy się udają i cieszą się najlepszym powodzeniem.
A tak w ogóle na przyszłość jak byś chciał dowiedzieć się o wydarzeniach to na stronie urzędu w Moryniu istnieje taka zakładka jak KULTURA i ona odsyła do kalendarium imprez.
Mam nadzieję że to ci wystarczy do tego żeby odpuścić sobie zbędne komentarze które są śmieciami internetowymi a nic dobrego nie wnoszą.
Klepicz
Klepicz 01.09.2019, 18:30
Skromnie, ale udanie!
Heniek
Heniek 01.09.2019, 18:24
Żyje się po to aby dobże zjeść. CZEŚĆ G/Ż/MOTY ! Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 99 tysięcy złoty z lanczyku w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja zjadłem farfale ze szparagami stryskanymi limonką (dla niekumatych - to drogie zielone egzotyczne jajkowate warzywo) i wędzonym łososiem (dla niekumatych - to ryba, której kawior kosztuje 15 tysięcy złoty za 10 gramów) za 387 złoty, a żona jak zwykle ryby - Jambalaje z owocami morza za 139 złoty i szaszłyk ze skrzydlicy i mauży za 372 złoty oraz jajecznicę z 35 ekologicznych jajek z pierwszego tłoczenia na szynce parmezańskiej stryskane ketszupem i majonezem. - ot taki lanczyk za ponad 2 tysiące złoty. Nooo ale ja kochani kaszle kasą, no po prostu kaszle kasą. A jak Wasza objadzina - co pociumkaliście?

rolnik
rolnik 01.09.2019, 16:56
Bardzo fajnie zorganizowana impreza.
i dobrze
i dobrze 01.09.2019, 16:48
Było po bożemu!

Pozostałe